Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 26, 2024, 01:35:53

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 15 16 [17] 18 19 ... 26   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбени емоции IV  (Прочетена 151453 пъти)
 
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #240 -: ноември 06, 2008, 11:15:37 »

в 21,поне така мисля защото към 22 вече мога отново да гласувам tease
Активен
menyanthe
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 564



Моят сватбен албум

« Отговор #241 -: ноември 06, 2008, 20:47:22 »

Някакво нулиране на гласовете ли е имало? Нищо не разбирам...  sad
Активен
dani_xxx
Любопитен
*
Публикации: 33


г-жа Петрова


Моят сватбен албум

« Отговор #242 -: ноември 06, 2008, 20:55:03 »

ЗАЩО ГЛАСОВЕТЕ СА СТАНАЛИ ПО-МАЛКО НА БРОЙ, НАИСТИНА СА СЕ НУЛИРАЛИ,НО ЗАЩО.......
Активен
bonbonnin
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 27



Моят сватбен албум

« Отговор #243 -: ноември 06, 2008, 20:59:09 »

и аз нещо не схващам под временно класиране разбирам брой гласове до момента , ама нещо незнам  crazy
Активен
imladenova81
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 22



« Отговор #244 -: ноември 06, 2008, 21:13:25 »

...Няма проблеми Класирането е отново с всички сили обратно на мястото си и хората правят по 100-120 гласа на ден  Oh my ... CooL. Това са яко фенове и приятели, а?  beating
Активен
Teo
Отговорник
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Мъж
Публикации: 2277



Моят сватбен албум

« Отговор #245 -: ноември 06, 2008, 21:45:24 »

ЗАЩО ГЛАСОВЕТЕ СА СТАНАЛИ ПО-МАЛКО НА БРОЙ, НАИСТИНА СА СЕ НУЛИРАЛИ,НО ЗАЩО.......

ЕЕЕ това което сте видели са гласовете за 1 ден, след което са добавени към останалите дни. Направиха проверка на резултатите и вие сте ги засекли.
Освен това гласуването не се нулира в 24, а в 21 часа
Активен
dashedashe
Новак
*
Публикации: 7


Моят сватбен албум

« Отговор #246 -: ноември 07, 2008, 09:25:30 »

даааа само не мога да разбера защо пак е нагласен конкурса... нали сте виждали първите снимки? Нищо, ама нищо особено! А има толкова много в пъти по-яки и по идейни снимки, и то не според мен, просто е очевадно!!! Най-вероятно младоженците сутрин обикалят интернет залите или са късметлии да работят в офиси с 40 pc-та на различни ip-та. Голяма гадост. Така никога няма да спечелят наистина красивите снимки. Зорът е някой да си отиде на екскурзийката.... блякс sad
Активен
goldi
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1871



Моят сватбен албум

« Отговор #247 -: ноември 07, 2008, 09:52:15 »

А има толкова много в пъти по-яки и по идейни снимки, и то не според мен, просто е очевадно!!! Най-вероятно младоженците сутрин обикалят интернет залите или са късметлии да работят в офиси с 40 pc-та на различни ip-та. Голяма гадост. Така никога няма да спечелят наистина красивите снимки. Зорът е някой да си отиде на екскурзийката.... блякс sad

Съгласна съм, но за съжаление няма как да се избегне това. Трябваше да се гласува един единстве път от едно IP за целия перод на конкурса, а не всеки ден. Както и да е, щом по този начин някой лично ще го удовлетвори, лошо няма bad
Активен
digita
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 715



Моят сватбен албум

« Отговор #248 -: ноември 07, 2008, 10:12:11 »

Е, много е гадно така, на мен лично ми се отщява да гласувам като виждам какво излиза напред bad.
И все пак бавно и славно има и много хубави снимки които напредват по мъничко
Активен
Данитка
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2117



Моят сватбен албум

« Отговор #249 -: ноември 07, 2008, 10:14:05 »

Трябваше да се гласува един единстве път от едно IP за целия перод на конкурса, а не всеки ден. Както и да е, щом по този начин някой лично ще го удовлетвори, лошо няма bad
Абсолютно и аз така мисля  good Тео предлагам другия път да е така  smile
Активен
Zahira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2242


Моят сватбен албум

« Отговор #250 -: ноември 07, 2008, 10:18:11 »

И на мен ми се отщява да гласувам за конкурса. Има наистина страхотни снимки - например една мама с трите й момченца, и още много много други снимки, които наистина отговарят на темата на конкурса а именно "Сватбени емоции". На първо място обаче с преднина от по 100-200 гласа са снимки, които по никакъв начин не изпъкват пред останалите.
Наистина има невероятни булки, снимки с много емоции, излъчващи любов, чар, щастие, но явно и този път истинските победители ще останат на заден план.
Повече от ясно е че всеки може да си генерира различни ip-адреси дори и от един компютър, но не е това целта на конкурса. Явно някои хора ги интересува само материалната награда.
Активен
d_petrovska
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1723



Моят сватбен албум

« Отговор #251 -: ноември 07, 2008, 10:31:18 »

Момичета, нека не превръщаме и този конкурс в отрицателна емоция. Няма смисъл да се ядосваме, защото така или иначе няма да успеем да докажем нищо, защото явно е гласувано по правилата, определени от сайта. Останалото е въпрос на морал и етика от страна на въпросните младоженци  pardon Нека всеки гласува за тази снимка, която му харесва ,а пък накрая ще видим какво ще излезе  pardon

Аз лично искам да поздравя семейство Петя и Красимир Челеви. Става въпрос за снимката, на която двамата са на леглото, запалени са свещи с форма на сърце и с листа от рози е написано "Горчиво". За мен тази снимка излъчва страхотна емоция и всеки път, когато я погледна им се радвам супер много. Успех!  good
Активен
Nataliya
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1630


Щастлива мама


Моят сватбен албум

« Отговор #252 -: ноември 07, 2008, 10:37:55 »

И аз мислех, че става въпрос за конкурс за фотография най-добре представяща емоциите в сватбения ден, но се превърна в конкурс за най-голяма агитка, мобилизация на офиса и безумно гласуване за собствената снимка от възможно най- много компютри.  nea Така се губи естетическата страна и става просто мерене на мускули на кой са му повече приятелите...... angry
Активен
a_iordanova
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 320



Моят сватбен албум

« Отговор #253 -: ноември 07, 2008, 10:45:24 »

Мдааа, напълно съм съгласна с последните няколко поста. За съжаление винаги така се получават хубавите замисли....накрая просто се изкривяват. shok bad nea crazy
Но пък съм съгласна и с d_petrovska, че конкурса е направен за забавление и все пак поне ние регистираните потребители можем да се опитаме да следваме идеята на конкурса......
Наистина момичета има много хубави снимки, които напълно отговарят на темата на конкурса. Затова призовавам всички регистрирани потребители да гласуват наистина за снимките които заслужават..пък ще видим накрая кой прав кой крив....... pleasantry
Няма смисъл от излишни спорове.... good
Активен
vall_t
Регистриран

Публикации: 1


Моят сватбен албум

« Отговор #254 -: ноември 07, 2008, 10:52:12 »

Здравейте, имам молба за съдействие от Тео.
Писах на e-mal- ла но нямам отговор вече 5 дни.
Проблема е при гласуването за нашите снимки - Валентина и Йордан Василеви. В основната галерия се вижда само едната - файл №1, а когато я избера да гласувам за нея се отваря другата снимка - файл № 2, която реално въобще не се вижда сред останалите. А резултатът се отчита на снимка № 1 ???!!!!
 crazy
Моля Ви да коригирате тази неточност!
Благодаря!

Активен
Страници: 1 ... 15 16 [17] 18 19 ... 26   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines