Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 17:38:36

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 14 15 [16] 17 18 ... 26   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбени емоции IV  (Прочетена 150454 пъти)
 
StAsSi
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1458


Аз истински вярвам, че стават чудеса!


Моят сватбен албум

« Отговор #225 -: ноември 05, 2008, 12:41:19 »

Нещо не разбирам. Днес гласувах само за една снимка и ми изписа че съм изразходвала 3-те си гласа и че не мога да гласувам повече. Защо така се получава?
Активен
блясъчко
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 415

щастлива звездичка


Моят сватбен албум

« Отговор #226 -: ноември 05, 2008, 12:52:38 »

от работата ли гласува? да не би някой колега и той да е дал глас от своя компютър? (при мен така се получава понякога и не мога да гласувам)
Активен
bonbonnin
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 27



Моят сватбен албум

« Отговор #227 -: ноември 05, 2008, 13:00:36 »

здравейте конкурса тече с пълна пара  yahoo
ние сме доста назад , но нищо важно е участието и тръпката
аз лично много харесвам 3 снимки (за сега , с и като изключим мойте)
едната е младоженеца с приятелите и с перуки , другата е една булка с малко момиченце на 2 опашки
а третата е една булка и младоженец се целуват до една къща (май е в Пловдив ама не съм сигурна) , всеки ден гласувам за различни снимки , за мен не е важно да съм на първо място на всяка цена и затова оценявам всички снимки , който харесвам ( е не че не искам да спечеля , то ако не исках нямаше да участвам  blush ) , а пък иначе все още не съм успяла да разгледам всички снимки , ааа сетих се за още една любима младоженеца е в униформа а булката е на стълби
успех на всички прекрасни дами  give_rose
Активен
Teo
Отговорник
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Мъж
Публикации: 2277



Моят сватбен албум

« Отговор #228 -: ноември 05, 2008, 13:10:16 »

Нещо не разбирам. Днес гласувах само за една снимка и ми изписа че съм изразходвала 3-те си гласа и че не мога да гласувам повече. Защо така се получава?

Някой от офиса е гласувал вече. Затова беше по 6 от IP, но след объркването....
Активен
snezhito
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 765



Моят сватбен албум

« Отговор #229 -: ноември 05, 2008, 13:35:11 »

Добре де, нали в предишни конкурси обсъждането на снимките е било след конкурса. ОК, и аз мога да напиша кои са ми фаворитите, сърбят ме пръстите даже, но не го правя, защото лично аз смятам, че не е коректно.
За гласуването за албуми е забранено, а тук - не?
Тео, кажи изрично може или не може. Поне ако смятате, че е ОК да се обсъждат снимките и да си казва човек за кого гласува по време на конкурса, да си напиша и аз кои харесвам и кои не харесвам.
Активен
MMariana
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1094


"До всеки успял мъж стои по една амбициозна жена"


Моят сватбен албум

« Отговор #230 -: ноември 05, 2008, 13:37:26 »

съгласна съм със снежито good
Активен
Roshko
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 641


Щастлива мама


Моят сватбен албум

« Отговор #231 -: ноември 05, 2008, 14:13:31 »

да ви кажа аз пък засичам че брояча не отчита правилно гласуването...
знам че не отчита веднага, но принципно говоря...
whatever
Активен
silvani
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 81



Моят сватбен албум

« Отговор #232 -: ноември 05, 2008, 14:31:18 »

И аз подкрепям Снежито  good, защото не е коректно да се споменават конкретни снимки и двойки...Нека коментара да стане след края на конкурса...
Активен
dgudge
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1007


Щастлива съпруга и майка


Моят сватбен албум

« Отговор #233 -: ноември 05, 2008, 15:45:30 »

zvezdiche става въпрос не за фотографите Wink, то дори рамка да сложиш на снимката пак я обработваш pardon
просто си личи. Но както казах това е мое мнение и предложение, организаторите да си решат  give_rose
Активен
StAsSi
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1458


Аз истински вярвам, че стават чудеса!


Моят сватбен албум

« Отговор #234 -: ноември 05, 2008, 16:52:38 »

Някой от офиса е гласувал вече. Затова беше по 6 от IP, но след объркването....
Ама Тео, аз гласувам от вкъщи....Просто няма кой да гласува друг с това IP; нито майка ми, нито баща ми влизат в сайтове за сватби, пък мъжът ми е на работа и го няма ... ?!
« Последна редакция: ноември 05, 2008, 16:56:47 от Stassi » Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #235 -: ноември 05, 2008, 19:45:36 »

Добре де, нали в предишни конкурси обсъждането на снимките е било след конкурса. ОК, и аз мога да напиша кои са ми фаворитите, сърбят ме пръстите даже, но не го правя, защото лично аз смятам, че не е коректно.
За гласуването за албуми е забранено, а тук - не?
Тео, кажи изрично може или не може. Поне ако смятате, че е ОК да се обсъждат снимките и да си казва човек за кого гласува по време на конкурса, да си напиша и аз кои харесвам и кои не харесвам.
Аз не виждам нищо лошо да се обсъждат снимките. Не знам защо повечето мислите,че като напишете тук нещо ще повлияете на конкурса,аз лично видях на няколко места линк към конкурса с явна молба за подкрепа-ето това според мен е 'влияние' ,в което няма нищо лошо разбира се smile
Активен
Teo
Отговорник
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Мъж
Публикации: 2277



Моят сватбен албум

« Отговор #236 -: ноември 05, 2008, 21:56:47 »

За смятането правим проста проверка, общия брой гласове е равен на пресметнатите.

За невъзможността за гласуване - може да направим проверка и да ти кажем от твоя IP в колко часа се е гласувало. Така направено гласуването не допуска грешка, много пъти го тествахме при различни условия.

За обсъждането на снимките, всъщност защо не!?
Активен
digita
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 715



Моят сватбен албум

« Отговор #237 -: ноември 05, 2008, 23:28:30 »

Днес най-макрая успях да разгледам всички снимки. Аз отново да изразя страстта си към черно бялата фотография. Има някой невероятно снимки. Няма да коментирам фаворити поне за сега.
Активен
snezhito
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 765



Моят сватбен албум

« Отговор #238 -: ноември 06, 2008, 10:32:36 »

Ама Тео, аз гласувам от вкъщи....Просто няма кой да гласува друг с това IP; нито майка ми, нито баща ми влизат в сайтове за сватби, пък мъжът ми е на работа и го няма ... ?!

На мен вчера за пръв път ми се случи същото. Преди 12 ч. галсувах, след 12 вече ми даваше, че трите ми гласа са изразходвани.

Идвам днес на работа и... същото нещо. Хайде, да кажем някой колега може да е гласувал, но явлението от вкъщи определено е проблем.

« Последна редакция: ноември 06, 2008, 10:35:47 от snezhito » Активен
блясъчко
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 415

щастлива звездичка


Моят сватбен албум

« Отговор #239 -: ноември 06, 2008, 11:13:48 »

на мен ми помнеше гласуването от предната вечер, и чак по-късно през деня/вечерта се изчисти и си гласувах отново.. може би преброяването на гласовете не се отчита точно в 0:00 часа, а в по-ранен час?
Активен
Страници: 1 ... 14 15 [16] 17 18 ... 26   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines