Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 24, 2024, 11:40:16

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 26   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбени емоции IV  (Прочетена 151414 пъти)
 
menyanthe
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 564



Моят сватбен албум

« Отговор #165 -: ноември 02, 2008, 09:01:43 »

Има много хубави снимки...
Само една малка забележка: като си гласувал вече за 3 снимки, ако отвориш друга снимка, ти изписва: "Вече си гласувал за тази снимка", което очевидно не е вярно - може би трябва да се смени на: "Вече си гласувал за 3 снимки" или нещо от този род. smile

Другото, което е - видях, че има временно класиране, но там всички снимки ги изписва с 0т. Не би ли трябвало на мястото на 0-та да пише броя на хората, които вече са гласували?  smile
Активен
radka88
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 7



Моят сватбен албум

« Отговор #166 -: ноември 02, 2008, 10:05:09 »

Здравейте имам въпрос към Тео.Благодаря за това че ме е включил и с двете снимки, но едната от двете се повтаря ,имам две еднакви снимки.
И е хубаво да има някакви правила за гласуване.
Активен
Kiksi
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2440



Моят сватбен албум

« Отговор #167 -: ноември 02, 2008, 10:18:08 »

При мен също не изписва нищо, когато натиснах "Гласувай".

Реших, че може би просто не изписва.
Ама реших да пробвам да гласувам за 6 снимки и пак нищо, явно не съм гласувала за нито една sad
Абсолютно нищо не ми изписва!
Може би проблемът е в моя Internet Explorer? sad

Аз и нещо друго искам да попитам - нали в условията за участие, имаше възможност да се напише кратко текстче към снимката.
Не знам, дали някой друг се е възползвал от тази възможност, но на нашите снимки определно не излиза никакъв текст под снимката (само и на имената), както и на другите снимки, доколкото забелязах.
Аз реших да напиша по едно изречение, защото особено при едната ни снимка, думите даваха по ясна картинка на сватбената емоция  Wink, милото наистина не искаше да пада на колене по време на фотосесията, за да не си изцапал костюма  girl_impossible И аз бях потресена тогава, ама и много се смях, как с триста зора го накарах да клекне и да ми целуне ръката, ама не можах да го накарам да падне не колене lol

Ако Тео не имал физическа или техническа възможност да вмъкне текст под снимките, аз лично няма да му се сърдя  Wink, защото като се сетя колко много работа покрай този конкурс е имаше (и сега - като гледам броят на снимките също) и направо му съчувствам  Wink.

А иначе снимките са страхотни, направо не може да си избере човек, моите фаворити за момента са поне 70 smile, добре, че я има тази опция с гласуването за по 3 снимки на ден  Bravo Bravo Bravo, че може и да успея да гласувам за всичките ми любими снимки  Wink, макар че като гледам какви са готини всички, ще ми е доста трудно smile
Активен
Нинчето
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 33


Мама на голям мъж!


Моят сватбен албум

« Отговор #168 -: ноември 02, 2008, 10:21:12 »

И аз имам въпрос-бях пратила две снимки, но виждам само едната? crazy Някой да знае каква е причината?
Активен
Teo
Отговорник
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Мъж
Публикации: 2277



Моят сватбен албум

« Отговор #169 -: ноември 02, 2008, 11:00:37 »

И аз имам въпрос-бях пратила две снимки, но виждам само едната? crazy Някой да знае каква е причината?

И двете снимки са вкарани.
http://www.svatbata.bg/konkurs/show/892.html
http://www.svatbata.bg/konkurs/show/893.html

Имаше две дублирани снимки и двете са оправени.
Гласуването не се анулира в 24 вечерта, от друга страна ако не може да гласувате проблема е може би в браузъра ви. (този проблем скоро ще се реши)
Активен
Нинчето
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 33


Мама на голям мъж!


Моят сватбен албум

« Отговор #170 -: ноември 02, 2008, 11:11:30 »

А,да видях ги...мерси...сега ще чакам само да се оправи браузъра, защото и аз като повечето съфорумци не мога да гласувам smile
Активен
Kiksi
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2440



Моят сватбен албум

« Отговор #171 -: ноември 02, 2008, 11:14:00 »

Тео, знам, че ще те побъркаме вече  blush (както правим от доста време, откакто стартира конкурсът  give_rose), но пак да питам:

Ами текстът под снимките? Аз вече питах, ама...  blush

Сега пак прочетох условията за участие и видях, че правилно съм разбрала, че може да добавим текст към снимките...И аз пак казвам, затова се възползвах от тази възможност, за да отговаря по-добре снимката на идеята на конкурса.
Но ако е проблем да се добави, няма чак такова значение, просто ми беше любопитно какво стана с тази възможност. sad  blush
 
Активен
radka88
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 7



Моят сватбен албум

« Отговор #172 -: ноември 02, 2008, 11:36:49 »

Здравейте мои приятели казват че немагат да гласуват за снимките ми,пишело че вече е гласувано 3 пъти за тях и не можело а никой от тях не е гласувал.Някой има ли такъв проблем?
Активен
Оля
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 255


сем. Желеви


Моят сватбен албум

« Отговор #173 -: ноември 02, 2008, 11:59:40 »

Отново моля, ако някой знае къде са правилата за гласуване да каже.
Активен
Ивче
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 218



Моят сватбен албум

« Отговор #174 -: ноември 02, 2008, 12:22:02 »

Здравейте,и аз имам същия проблем с гласуването.Като пращам линка на приятели,на тях има изписва,че вече са гласували за тези снимки.Защо е така?И кога ще започне да отчита гласуването?
Активен
radka88
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 7



Моят сватбен албум

« Отговор #175 -: ноември 02, 2008, 12:22:43 »

Никой нищо не казва за правила значи единственото правило е че може да гласуваш 3 пъти на ден за 3 различни снимки.Ако греша нека Тео да ме поправи.
Активен
Teo
Отговорник
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Мъж
Публикации: 2277



Моят сватбен албум

« Отговор #176 -: ноември 02, 2008, 12:35:03 »

Сега ще проверят. Гласуването е по 3 снимки на ден, на 3 различни. Няма оценяване има по един глас, затова няма правила изнесени.
В случай, че се използва нечестно гласуване през free proxy-та и т.н (все пак тези бази данни са общодостъпни  blum) . взимаме мерки както миналите състезания - направо анулираме всички гласове.
Активен
dgudge
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1007


Щастлива съпруга и майка


Моят сватбен албум

« Отговор #177 -: ноември 02, 2008, 12:41:51 »

Ох Вие се оплаквате , че само едната снимка Ви е публикувана, а на нас нито една от двете не е публикувана beating crazy
Успех на всички, а ние просто повече няма да участваме то няма смисъл nea ohah
Активен
Teo
Отговорник
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Мъж
Публикации: 2277



Моят сватбен албум

« Отговор #178 -: ноември 02, 2008, 13:08:36 »

Всички снимки са публикувани с изключение на тези участвали в предишни издания, както е по правилата. Ако имате забележки пишете на емайла на конкурса там ще реагират бързо.
Активен
bonbonnin
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 27



Моят сватбен албум

« Отговор #179 -: ноември 02, 2008, 14:18:11 »

аз схванах май нещата с гласуването
Значи ако си гласувал за една снимка на другия ден нямаш право пак да гласуваш за нея така ли?  huhhuh.gif
Активен
Страници: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 26   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines