Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 09:50:56

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 26   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбени емоции IV  (Прочетена 150475 пъти)
 
ivkam82
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 103


сем.Маринови


Моят сватбен албум

« Отговор #105 -: октомври 23, 2008, 19:47:34 »

Здравейте и аз нямам отговор а съм изпратила снимките още в първите дни на конкурса. Снимките са с походящия размер и ги изпратих на двата посочени e - пощи. Надявам се да получа отговор със потвърждение или с проблем по снимките, ако има такъв.

Благодаря предварително Тео
Активен
Teo
Отговорник
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Мъж
Публикации: 2277



Моят сватбен албум

« Отговор #106 -: октомври 23, 2008, 20:04:52 »

Колкото и да се пробвам да прехвърля някой друг да работи с конкурса все се пада на мен. Явно ми е писано. А като гледам колко писма има и ..... няма да се плаша. bounce
Активен
snezhito
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 765



Моят сватбен албум

« Отговор #107 -: октомври 23, 2008, 21:22:45 »

Колкото и да се пробвам да прехвърля някой друг да работи с конкурса все се пада на мен. Явно ми е писано. А като гледам колко писма има и ..... няма да се плаша. bounce

Сложете някакъв автоматичен отговор от типа:
"Уважаема госпожо, не се тревожете, снимките ви са тук. Много са хубави и сме сигурни, че ще се класирате в челните места!"  girl_wink girl_wink girl_wink
Активен
paolla
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 125



Моят сватбен албум

« Отговор #108 -: октомври 24, 2008, 10:23:35 »

Тео, и аз изпратих снимки и то на двата email адреса, снимките са с указания размер, но все още нямам отговор, дали снимките са получени? Hmmm
Активен
Nataliya
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1630


Щастлива мама


Моят сватбен албум

« Отговор #109 -: октомври 24, 2008, 10:49:11 »

И аз пратих на 20.10 на първия адрес, а днес и на втория. Все още нямам потвърждение, но се надявам до края на месеца да дойде.smile
Активен
dgudge
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1007


Щастлива съпруга и майка


Моят сватбен албум

« Отговор #110 -: октомври 24, 2008, 14:24:09 »

Аз пратих днес на първия адрес, дано да успеем да се включим cray
Активен
mmagi
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 703



« Отговор #111 -: октомври 24, 2008, 14:27:30 »

Сложете някакъв автоматичен отговор от типа:
"Уважаема госпожо, не се тревожете, снимките ви са тук. Много са хубави и сме сигурни, че ще се класирате в челните места!"  girl_wink girl_wink girl_wink

snezhito, напълно те подкрепям, идеята ти е супер  Bravo Bravo Bravo
И аз пратих снимчици, все още си чакам ли чакам потвърждението... tease
Активен
tsvetik
Гост
« Отговор #112 -: октомври 24, 2008, 20:01:33 »

Аз така и не получих потвърждение. crazy Пращах и на двата имейла но никой не ми потвърди че участвам.Просто нямам думи.ПОне 5-6 имейла сам пратила да питам какво става и нищо. crazy crazy crazy crazy crazy crazy crazy crazy crazy crazy crazy crazy crazy crazy crazy crazy crazy crazy crazy crazy crazy crazy crazy crazy crazy
Активен
goldi
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1871



Моят сватбен албум

« Отговор #113 -: октомври 24, 2008, 20:05:31 »

Както Тео ви е написал по-горе има много имейли и при първа възможност ще отговори. Не мога да разбера след като ви пише, че имейла ви е изпратен успешно, какво продължавате да драматизирате с постояното си чудене дали е получен.
Активен
tsvetik
Гост
« Отговор #114 -: октомври 24, 2008, 20:10:22 »

Не драматизирам госпожо или госпожице.Въпроса е принципен.След като ги умолявах по най-учтивия начин да ми кажат дали аджба участвам в конкурса,те нито дума не пратиха. crazy
Активен
goldi
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1871



Моят сватбен албум

« Отговор #115 -: октомври 24, 2008, 20:12:31 »

Уважаема госпожо на 1 ноември така или иначе ще разберете дали участвате, а аз съм сигурна, че щом имейлът Ви е изпратен успешно ще участвате
Активен
tsvetik
Гост
« Отговор #116 -: октомври 24, 2008, 20:15:30 »

Ще си хвърлям на боб или на карти таро щом не става по другия начин. pleasantry
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #117 -: октомври 24, 2008, 20:59:18 »

Като всеки от нас прати по пет мейла на двата дадени адреса, простите сметки показват защо е толкова трудно да се обработи информацията и съответно да се изпратят отговори с потвърждение.

Иначе между другото идеята на Снежито е много логична, но вече е късно. За следващият конкурс  good
Активен
Kiksi
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2440



Моят сватбен албум

« Отговор #118 -: октомври 25, 2008, 08:56:00 »

Като всеки от нас прати по пет мейла на двата дадени адреса, простите сметки показват защо е толкова трудно да се обработи информацията и съответно да се изпратят отговори с потвърждение.

Иначе между другото идеята на Снежито е много логична, но вече е късно. За следващият конкурс  good

Точно това се канех да напиша и аз, четеейки досегашните оплаквания.  good Инка, ще спреш ли да ми четеш мислите, бе жена?  funnytooth DANCE

Аз изпратих снимки само веднъж и само на единия адрес./всъщност пуснах 2 мейла, защото исках да участвам с 2 снимки, а те бяха големички/
И въпреки че вече 5 работни дни не съм получила потвърждение, не съм си и помислила да ги пращам пак и то по няколко пъти.  crazy
За мен това, че ми е изписало, че писмото ми е изпратено успешно и няма съобщение в моята поща за недоставено писмо, е достатъчно.

С тези многократни изпращания, тип  Spam, само се затруднява работата на хората, ангажирани с конкурса и така вместо да получите така желаното потвърждение, вие още повече се отдалечавате от тази възможност.  sad Защото примерно вместо 500 писма, трябва да бъдат прегледани 1500, без това да има пряка връзка с броя на кандидатите за участие и на всичкото отгоре да се следи кои от изпратените писма се дублират  nea.
Накрая заради това, най-много хората наистина да не смогнат с обработката и някои участници да отпаднат поради липса на технологично време за обработка, която пък е следствие на нещата, написани по-горе.  diablo

Така че много ви моля да спрем с тази истерия около получаването на потвърждение и най-вече с изпращането на снимките повече от един път, защото така само бихме пречили, вместо да улесним хората!
Активен
блясъчко
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 415

щастлива звездичка


Моят сватбен албум

« Отговор #119 -: октомври 25, 2008, 10:05:39 »

и аз мисля, че трябва търпение, за да се обработи информацията, защото желаещите са наистина много, а предполагам доста от хората се колебаят между 2 снимки в избора си.. идеята за автоматичен отговор е чудесна, за спокойствие на всички вълнуващи се   give_rose
Активен
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 26   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines