Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 08:13:10

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 21 22 [23] 24 25 26   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбени емоции IV  (Прочетена 150470 пъти)
 
Вероника
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3502



Моят сватбен албум

« Отговор #330 -: ноември 21, 2008, 01:09:58 »

Нещо аз не разбирам как за един ден имаш 500 приятели и форумци и т.н да гласуват за теб  crazy
Много съм разочарована от този формат на конкурса, не заради моите снимки -не мисля, че те трябва да спечелят, има много други, които са по емоционални и т.н. и които за съжаление не могат честно да си извоюват залуженото
Не искам да звучи така сякаш снимките на 1 -во, 2-ро и 3-то място са лоши - напротив, но не е това начина - много е явно. Как става
Ама всеки ден се изумявам от гласове и никой не може да ме убеди, че е честно това.
Нито тука сме събрани всички от някон ТВ предаване например, че да знае цялата аудитория на една телевизия и да има такива страхотни резултати скачащи с по 200 -300 гласа на ден - айде моля моля, не пасем трева.
Както и да е, не че е важно моето мнение, но просто не се сдържах вече от 1900 на 2200 на 2700 гласа  Oh my ... Oh my ... Oh my ... Oh my ... Oh my ...
Просто късметлии pc-mainiak Computer pc-mainiak pc-mainiak pc-mainiak
« Последна редакция: ноември 21, 2008, 01:21:19 от Вероника » Активен
Roshko
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 641


Щастлива мама


Моят сватбен албум

« Отговор #331 -: ноември 21, 2008, 09:38:26 »

Вероника -  най-после някой да сподели и моето мнение  good good good
Активен
snezhito
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 765



Моят сватбен албум

« Отговор #332 -: ноември 21, 2008, 10:07:43 »

Хм, да, доста внимение се отдели на женицата със злобните коментари. Обаче като постваш нещо има IP, което IP може и да се трейс-не, и да се бан-не.
Да не говорим, че въпросната е със сигурност участничка в конкурса. Лесно може да се сравнят IP-тата от мейлите за участие с IP-то на въпросната. Дори да не е статично, предполагам, че доставчикът е един и същ (несъмнено някой кварталeн ЛАНаджия)....
 
Активен
goldi
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1871



Моят сватбен албум

« Отговор #333 -: ноември 21, 2008, 11:01:07 »

Хей момичета не се нервете. Щом хората ги задоволява победа по този начин, нека си я получат. Аз не съм казвала на никой от приятелите ни, защото искам да ми подкрепят хора, които не ме познават, и затова имам и 30 гласа де. Но всеки си има принципи, и щом тях не ги бърка начина на победата си е техен проблем. Никоя от нас не е умряла за уикенда в Св. Константин и Елена, така че не си заслужава даже да се коментират нещата
Активен
Mikrob4e
Регистриран

Публикации: 2



« Отговор #334 -: ноември 21, 2008, 12:10:49 »

Подкрепям Вероника !  Bravo
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #335 -: ноември 21, 2008, 12:18:40 »

Aз да ви кажа вече не гласувам, колкото и да гласувам една снимка все си е около 200 гласа sad не,че имам нещо против останалите снимки,ама не смятам че снимката заслужава да е накрая sad И по принцип снимките ,които харесвам са около 120-220 гласа crazy еми не вярвам да стигнат 3000,и реших да не гласувам . Отделно не виждам защо трябва да се показва временно класиране crazy аз до сега съм влизала там само след като тук е коментирано нещо относно гласовете.
Нямам нищо против първите три снимки,но не смятам че е честно един и същ човек да вземе и първо и второ място,а то се оказва ,че в първата десетка са 5 души с по две снимки-не,че е лошо ама не ми се вижда честно good Повтарям нямам нищо против първите-от тях май само Гери познавам и я харесвам-просто изказвам мнение give_rose
Хей момичета не се нервете. Щом хората ги задоволява победа по този начин, нека си я получат. Аз не съм казвала на никой от приятелите ни, защото искам да ми подкрепят хора, които не ме познават, и затова имам и 30 гласа де. Но всеки си има принципи, и щом тях не ги бърка начина на победата си е техен проблем. Никоя от нас не е умряла за уикенда в Св. Константин и Елена, така че не си заслужава даже да се коментират нещата
И във вътрешните конкурси съм казвала-победа е когато другите те изберат,а не когато най-близките ти гласуват за теб girl_wink Не,че има лошо-аз лично съм казвала,щом другите приканват в интернет да се гласува за тях-приканвайте и вие-но не знам победата после дали е сладка good
Активен
Вероника
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3502



Моят сватбен албум

« Отговор #336 -: ноември 21, 2008, 12:27:34 »

Съжалявам, че разбудих духовете с моя пост  smell, не съм целяла това -просто винаги казвам това което мисля.
Конкурса е невероятна идея , всичко е супер, всички снимки са една "Сватбена емоция" и за мен няма лоши снимки. Просто обаче не разбирам какво общо има състезателни дух със "Сватбени емоции" - ми жива надпревара си е - и какво сега като вече двете снимки имат по 3000 гласа???
Нашата снимка едната е със 125 и аз съм много щастлива от това, че все някой гласува за нас  thank you - точно за това участвах, а не на всяка цена да съм 1-ва, ми харесвам си сватбата и снимките че кой не си ги харесва амачак толкова че сама да се бутам напред
Сигурна съм, че всеки един участник в конкусра има поне един приятел компютърен спец и , че ако са искали до сега да са направили по 5000 гласа, точно поради тази причина за мен най-големите победители си остават хората с най-малко гласове и такива като Голди, които не "нагласяват" гласовете си чрез цялата рода, приятели, офис и т.н
....
« Последна редакция: ноември 21, 2008, 12:47:06 от Вероника » Активен
matsinka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 571



Моят сватбен албум

« Отговор #337 -: ноември 21, 2008, 21:40:21 »

И аз подкрепям Вероника!Отдавна мислех да си кажа мнението.
Активен
imladenova81
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 22



« Отговор #338 -: ноември 22, 2008, 01:12:15 »

...Аз това от кога го говоря и за това ви казах ооооще доооста отдавана , че с нетърпение чакам другия конкурс където гласуват хора от форума. Макар , че имам малко съмнение че и там ще има приятели-познати , ама ефекта ще е далеч по-малък  good
Активен
menyanthe
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 564



Моят сватбен албум

« Отговор #339 -: ноември 22, 2008, 15:13:51 »

А пък нашата снимка събра цели 9 гласа!  tease
Активен
kristine
Регистриран

Публикации: 2


« Отговор #340 -: ноември 22, 2008, 19:42:52 »

 Аз не го следя конкурса от начало и не гледам резултата всеки ден, дори снимките които сложих не са ми най-любими, ама това е друг въпрос и нямате представа колко се изненадах, че за едната сме събрали цели 30 гласа, а съм 100% сигурна, че не са от познати, защото никой не знае за участието ми в конкурса smile Благодаря на тези, които са гласували за нашата снимка kiss
Активен
screwball squirrel
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 855



Моят сватбен албум

« Отговор #341 -: ноември 23, 2008, 18:14:54 »

  sad Аз от време на време гласувам за някоя и друга снимка в конкурса и не мога да скрия възмущението си от временното класиране. То не е изкуство, то не е чудо! nea  Oh my ... . Мисля, че дървена врата за фон е най - новаторската хрумка в сватбената фотография.  girl_impossible Извинявам се ако обиждам някой, но ...  pardon.
« Последна редакция: ноември 23, 2008, 18:18:02 от screwball squirrel » Активен
Tеди
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1317



Моят сватбен албум

« Отговор #342 -: ноември 23, 2008, 18:20:18 »

Снимките с дървената врата са на младоженците от Пловдив /поне по-голямата част де/ , в стария град , а и не виждам нищо грозно или лошо в това .
Напротив , идеята ми харесва  Bravo
Въпрос на вкус все пак  pardon

А за конкурса - няма нужда от коментар... blush
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #343 -: ноември 23, 2008, 18:27:35 »

Теди, то ако беше дървена порта от Стария град е  good, но не мисля, че screwball squirrel е имала точно това предвид  pardon
Активен
Bybet0
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 679



Моят сватбен албум

« Отговор #344 -: ноември 24, 2008, 10:54:13 »

Момиченца-кокиченца, съгласна съм и аз с вас, че има много по-емоционални снимки от фаворитите в момента, но накрая печели този с най-много гласове. Имат възможност - гласуват. Според мен самите правила имат нужда от промяна, за да се избегне поне от части такъв тип гласуване и такова класиране. Аз вече имам няколко предложения, предлопагм и вие, но нека приключи конкурса и ще ги споделя за Сватбени емоции V girl_wink
Според мен всяка двойка е пратила за конкурса снимка(и), които за тях са били най-емоционалните, най-красивите. Аз мисля, че всеки заслужава да спечели (все пак не говорим за милиони pleasantry). И докато всичко е в рамките на правилата, не може да се сърдим на никога за нищо. Пак ще кажа - имат възможност- гласуват. pardon
Активен
Страници: 1 ... 21 22 [23] 24 25 26   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines