Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 12:22:22

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 20 21 [22] 23 24 ... 26   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбени емоции IV  (Прочетена 150482 пъти)
 
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #315 -: ноември 16, 2008, 10:00:51 »

Гери аз до сега не пишех по тази тема, но тази госпожа и мен ме ядоса.
Първо искам да кажа, че точно тази ваша снимка за мен е номер едно, защото е много непринудена и иразлична.Второ сватбената книга е книга за сватбата не за конкурса така че ако има някой недоволен от конкурса да пише във форума, а не в нечия сватбена книга.Според мен не трябва д асъжаляваш за това, че си пуснал снимки за конкурса, може да съжалява въпросната госпожа, че по-такъв грозен начин да обижда човек който не познава.Така че както са ти казали всички трии и да не ти пука.Простотията ходи по хората за съжаление.
Активен
Ел
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 999


Консултант по кърмене към НКК


Моят сватбен албум

« Отговор #316 -: ноември 16, 2008, 17:07:11 »

 В крайна сметка конкурсът се казва "Сватбени емоции", не е нито конкурс за красота, нито за най-добра фотография, а за най-добре и оригинално отразена сватбена емоция, а снимките на Гери наистина отговарят на критериите и няма нищо чудно в това, че са начело на класацията good Стискам ти палци, Гери!!! Не се поддавай на провокации и недей да си помрачаваш настроението от победата girl_wink
Активен
Agent T
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 611



Моят сватбен албум

« Отговор #317 -: ноември 16, 2008, 17:29:55 »

Боже, колко мъка има по тоя свят , Боже!
Чета от няколко дни какво става с конкурса и не мога да повярвам!
Защо хора, които не могат да губят участват?Ясно е, че от толкова много снимки ще спечелят само няколко.
Относно коментираната снимка тя ми е АБСОЛЮТЕН ФАВОРИТ, а момичето със заядливите съобщения просто може да си ги завре някъде (извинявам се за тона, ама то не се търпи вече).
Аз например изобщо не съм избирала снимките , с които да участвам.Просто пуснах 2 и това е.Как да избирам, като за мен всички са хубави, та нали са си нашите снимки.

Трябва да участваме просто заради емоцията, нищо повече.Да се забавляваме заедно!
Това , че няма да спечели нашата снимка нито ще омаловажи празника ни, нито снимките ни.
ВСИЧКИ СМЕ ХУБАВИ И ТОВА Е ФАКТ!НЯМА ГРОЗНИ МЛАДОЖЕНЦИ, НИТО ГРОЗНИ СНИМКИ!
СВАТБАТА Е НАЙ-НЕЗАБРАВИМИЯТ ДЕН ЗА ВСИЧКИ НИ, пък ако някой не го разбира и оценява или не е изживял този ден пълноценно или изобщо не е имал такъв ден!

Успех на всички!
 
Активен
Gery79
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 974


На най-важните житейски пътища няма пътни знаци


Моят сватбен албум

« Отговор #318 -: ноември 16, 2008, 20:37:10 »

Благодаря ви много  за подкрепата, но явно госпожата наистина обожава да си излива отровата и няма да се откажа да и слагам постовете тук.Ето го и поредния.

Име: Гергана
Дата: 15:55:28 16.11.2008
Xaxaxxa,na 1vo mqsto po svinski kra4eta,xaxaxaxaxa.Dano kato otidite v tozi hotel(1vata nagrada ot konkursa) otslabni Gerito(dano hotela da ne e mesokombinata).Gruh-Gruh....AKo iska6 moga da ti dam nomera na d-r.Emilova(na neiniq debelarium) gruh-gruh-gruh


« Последна редакция: ноември 16, 2008, 20:52:30 от Gery79 » Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #319 -: ноември 16, 2008, 20:50:30 »

Гери,спри да я четеш beating не си заслужава-това е човек избиваш комплекси diablo м****а й   slap
Активен
dantelina
Ентусиаст
**
Публикации: 52



Моят сватбен албум

« Отговор #320 -: ноември 16, 2008, 21:02:24 »

Просто нямам думи O_Oколко злобен и прост трябва да си за да напишеш такова нещо
Гери игнорирай я."Убий тъпака с мълчание"
Успех в конкурса Wink
Активен
ками
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 518


Алекс


Моят сватбен албум

« Отговор #321 -: ноември 16, 2008, 21:05:34 »

гледам и не вярвам на очите си, Гери то простотийката е по хората, но явно като е тръгнала да обикаля е направила 5 6 кръга около тази женичка, горката тя, някой хора не са научени да губят и си мислят че като изливат злоба и помийка върху другите са над тях...
права е наденцето, игнорийрай я и просто f..k off
поздравленя за снимката с пътя... невероятна е
Активен
Вероника
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3502



Моят сватбен албум

« Отговор #322 -: ноември 16, 2008, 21:09:00 »

Аз вече писах достатъчно точни приказки - победителите имат най-много врагове.
Хубаво пише тая злобарка ОК  - ама взе да става латионосериал.
Гери, стига си го взимала навътре - ми писала писала..... и на мен са ми писали, някакви комплексарки, които нито съм виждала , нито съм чувала - еми случва се и то в Нета  smile
Стига вече  Yes
Ето пак се почна, с риск да прозвуча на всички ви много грубо , ама писала г-жата, после 80 човека отдолу се възмущават.
Ми извинявайте ама тоя конкурс се превърна наистина в сериал............
Активен
danieIa ☼
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1407



Моят сватбен албум

« Отговор #323 -: ноември 16, 2008, 21:27:13 »

Ето пак се почна, с риск да прозвуча на всички ви много грубо , ама писала г-жата, после 80 човека отдолу се възмущават.
Ми извинявайте ама тоя конкурс се превърна наистина в сериал............
Гери игнорирай я."Убий тъпака с мълчание"
Момичета, как няма да продължава да пише жената, като си има толкова голяма публика?!
Не мисля, че е необходимо да отделяме толкова внимание на тези работи. В крайна сметка всеки участва на собствена отговорност и всеки трябва да си носи и последствията.
За пореден път се радвам, че не участвах!

/Понякога се чудя на Тео как ни издържа?!/
Активен
Teo
Отговорник
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Мъж
Публикации: 2277



Моят сватбен албум

« Отговор #324 -: ноември 17, 2008, 09:12:46 »

Като гледам миналите конкурси с точки бяха най-добре. На издание имаше по едно гневно обаждане в офиса, което решавахме на момента. Сега не стоят нещата така, явно формата няма да се повтори за следващите издания.
Активен
Mikrob4e
Регистриран

Публикации: 2



« Отговор #325 -: ноември 17, 2008, 16:56:25 »

Gery79, превърна този конкурс в твоя лична драма. От една страна те разбирам и като другите момичета също те подкрепям, но от друга страна мисля, че вече е време да се върнем към темата на конкурса, а тя е "Сватбени емоции"....!!! Колкото повече пишеш за въпросната дама, толкова повече и тя ще се опитва да те дразни. Просто изтривай всяко нейно съобщение преди да си го прочела-така и ти няма да се натъжаваш и ние няма да се занимаваме с нея.Остави хората да преценят и да гласуват. Аз също мисля, че снимките ти не са лоши, но не одобрявам това, че занимаваш всички с глупостите, които ти пишат. Не си единствена, другите момичета също са преживели подобни неща. Не е приятно, съчувствам ти, но нека вече сменим темата!!!
Извини ме, ако съм те засегнала-не е умишлено, но ако отделяме толкова време и внимание на всяка написана глупост....до никъде няма да стигнем.
Успех на всички участващи в конкурса! Желая успех и на теб...и горе главата, да не ти пука вече!
Активен
silvani
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 81



Моят сватбен албум

« Отговор #326 -: ноември 17, 2008, 22:36:36 »

Gery79, подкрепям те. Това, което ти се случва е много тъжно  cray, но спри да обръщаш внимание. Почти цялата тема е посветена на въпросната "дама", която се опитва да те изкара извън релси, а на нея определено това й харесва yahoo. Така, че спри да обръщаш внимание на подобни простотии и горе главата. Нека престанем да й доставяме удоволствие. Снимките са ти невероятни - от все сърце ти пожелавам успех в конкурса - а наградата си я бива и то много. Това лято бяхме със съпруга ми на почивка там и те уверявам, че ще си прекарате добре. smile
Активен
imladenova81
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 22



« Отговор #327 -: ноември 19, 2008, 15:36:23 »

...Хаххах Сем.Колеви избиха рибата  Oh my ...,  а аз си мислех че Хамберг са си бетонирали Нумеро Уно blum. И все пак има емоции  Bravo а пък и време до края има нищо чудно някой нов претендент да изникне  girl_impossible 
« Последна редакция: ноември 19, 2008, 15:40:18 от imladenova81 » Активен
zlatomira__
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 457


Обичаме те малко Мишленце


Моят сватбен албум

« Отговор #328 -: ноември 19, 2008, 16:26:21 »

Еее защо се занимавате с глупости... въобще не обръщайте внимание на подобни изказвания все едно никой нищо не е написал smile
А, искам да ви попитам утешителни награди за всички ли ще има ?
Активен
Princesa
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 53


г-жа Трифонова


Моят сватбен албум

« Отговор #329 -: ноември 20, 2008, 15:30:48 »

Снимките в конкурса са страхотни, момичета! Браво!  Bravo Имам няколко фаворита и Гери, вие сте едни от тях!  give_rose
За съжаление твърде късно се сетих  crazy да пусна снимки за участие и се оказа, че сме пропуснали срока.  Но нищо, следващия път.  Wink
Активен
Страници: 1 ... 20 21 [22] 23 24 ... 26   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines