Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 29, 2024, 15:45:22

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 26   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбени емоции IV  (Прочетена 151636 пъти)
 
Капризче
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #120 -: октомври 25, 2008, 12:15:04 »

Леле, не мога да разбера защо всеки конкурс се обръща на спор и все има недоволни...
 nea
Аз изпратих 2 снимки един единствен път и също като Kiksi не смятам да ги изпращам отново. Изпращането на няколко еднакви писма наистина затруднява и забавя изпращането на потвърждение. Нека не досаждаме на Тео и го оставим на мира да си свърши работа smile
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #121 -: октомври 26, 2008, 19:08:11 »

Според мен Тео,ще гледа датата на получаване и ако не ви е върнат отговор,че писмото не е пристигнало-значи е изпратено и ще ви включат в конкурса,не виждам един отговор каква гаранция ви дава,че няма да се загуби снимката. Не виждам защо трябва да има спорове-малко на нероден Петко прилича,изчакайте да почне конкурса и ако ви няма тогава хвърляйте боб и се оплаквайте,защото не само хора пишещи във форума изпращат снимки=> снимките са ужасно много и не се обработват толкова лесно good
Активен
ellie_bellie
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1738

мрън-мрън, мяу-мяу


Моят сватбен албум

« Отговор #122 -: октомври 26, 2008, 19:26:10 »

То е логично, че са получени снимките, след като не са се върнали. Ясно е също, че изпратените снимки са много на брой и е трудно да се отговори на всеки имейл. Това обаче, което е неразбираемо за мен, е след като този конкурс се провежда за 4-ти път, защо не е отработен досега начина на комуникация обратно до участниците, изпратили снимки? След като е казано изрично, че ще се получи отговор, хората очакват отговор. Не е толкова трудно да се направи автоматичен отговор с някакво известие.
И това, че за някой е ясно нещо, не означава, че за друг не е. Колкото хора, толкова мнения и версии. Особено след като някой получава отговор веднага, а друг не, различните хора си мислят различни неща и всеки като си каже мнението, хората почват да спорят заради несъгласия.
Аз както казах по-рано не съм се притеснила дали моите снимки ще влязат в конкурса. Въпросът обаче тук опира до това как е направен процеса и от това колко неефективен е той се получава цялата тази суматоха. Нали когато правиш нещо за n-ти път, целта е не да го правиш като предишния път, а по-добре?
« Последна редакция: октомври 26, 2008, 19:48:15 от ellie_bellie » Активен
dantelina
Ентусиаст
**
Публикации: 52



Моят сватбен албум

« Отговор #123 -: октомври 26, 2008, 19:33:45 »

аз пък пуснах един имеил и 20-ина дни след това получих отговор
при мен всичко е  good  yahoo
« Последна редакция: октомври 26, 2008, 19:36:02 от dantelina » Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #124 -: октомври 26, 2008, 21:18:32 »

цялата тази суматоха. Нали когато правиш нещо за n-ти път, целта е не да го правиш като предишния път, а по-добре?
Ели,може би няма автоматичен отговор,защото ако после не се обработи дадена снимка и тя не бъде включена по някаква причина в конкурса-ще е по-лошо и може би затова,знам ли pardon Тео да каже smile
Активен
ivkam82
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 103


сем.Маринови


Моят сватбен албум

« Отговор #125 -: октомври 27, 2008, 00:22:56 »

Получих отговор  danceg danceg danceg
 БЛАГОДАРЯ ВИ  give_rose give_rose give_rose
Момичета търпение, сигурна съм че и вие ще получите отговор  smile
Активен
Капризче
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #126 -: октомври 27, 2008, 00:28:15 »

И аз вече си имам отговор smile Видяхте ли,не е болка за умиране да се изчака малко tease
Активен
goldi
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1871



Моят сватбен албум

« Отговор #127 -: октомври 27, 2008, 08:49:05 »

Въпросът обаче тук опира до това как е направен процеса и от това колко неефективен е той се получава цялата тази суматоха. Нали когато правиш нещо за n-ти път, целта е не да го правиш като предишния път, а по-добре?

Все пак срока е до 29 октомври за изпращане и още не е изтекъл, мисля, че след като изтече тогава можем да правим заключения дали процеса е неефективен и дали не е направено добре. В крайна сметка никъде не пише в какъв срок трябва да ти отговорят, така че всички чакаме и това, че някой са нетърпеливи не означава, че трябва да пращат по пет имейла да питат и да затрудняват допълнително работата на хората.
Активен
Teo
Отговорник
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Мъж
Публикации: 2277



Моят сватбен албум

« Отговор #128 -: октомври 27, 2008, 09:40:35 »

На всички трябва да е отговорено, без тези които се повтарят в предишни издания. Ако в последствие се установи, че се повтарят се изваждат веднага.
Проверете си пощата, ако не сте получили писмо означава, че не е получено.
Активен
Kiksi
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2440



Моят сватбен албум

« Отговор #129 -: октомври 27, 2008, 10:17:42 »

Аз съм получила потвърждение, сега виждам. Една седмица след като съм изпратила снимките, което според мен въобще не е много!  Bravo Bravo Bravo Дано и при другите всичко да е наред и да успокоим духовете най-накрая!  Wink good
Активен
Nataliya
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1630


Щастлива мама


Моят сватбен албум

« Отговор #130 -: октомври 27, 2008, 10:26:10 »

И аз имам потвърждение, точно седмица след като изпратих smilesmile
Активен
SiskaIlieva
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 6


ЩАСТЛИВО ОМЪЖЕНА


Моят сватбен албум

« Отговор #131 -: октомври 27, 2008, 11:50:44 »

И какво стана сега-след паниката от неполучаването на отговори, Тео се засили, та взе че изпрати на всички такива. Благодаря за отговора yahoo, но въпреки това съм съгласна с ellie_bellie. Все пак честито на тези, които имат отговор и успех в конкурса. good danceg
Активен
dgudge
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1007


Щастлива съпруга и майка


Моят сватбен албум

« Отговор #132 -: октомври 27, 2008, 12:53:34 »

Аз не знам за какво се изписа толкова за тези отговори crazy това е конкурс не записване за детската градина на детето Ви nea което заслужава такъв тормоз girl_impossible
От цялата работа мисля , че е по честно да попитаме : Тео, кажи с какво да ти помогнем! Yes
Активен
Teo
Отговорник
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Мъж
Публикации: 2277



Моят сватбен албум

« Отговор #133 -: октомври 27, 2008, 13:37:23 »

Вече ми помагат, работата е поета от друг - ура и много благодаря за отзивите за помощ.
Иначе не става с автоматичен отговор, снимките се преглеждат от оператор. Дали не съм се сетил за автоматичен отговор мислите  blum
Активен
Kiksi
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2440



Моят сватбен албум

« Отговор #134 -: октомври 27, 2008, 13:53:03 »

Ами не е логично да стане с автоматичен отговор, като най-малкото човек трябва да види, дали не са участвали в предишни издания на конкурса.  good Това някоя "машинка" няма как да го прецени  smile
Активен
Страници: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 26   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines