Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 19, 2024, 13:30:35

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 4 5 [6]  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Дъждовна и прохладна есенна седмичка 30.09 - 06.10.  (Прочетена 46208 пъти)
 
AliTia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 593



Моят сватбен албум

« Отговор #75 -: октомври 04, 2013, 12:17:48 »

Здравейте!!!
Аз докато се наканя да пиша и то станало обед smile
Гледам повечето се стягате за зимата. На мен тази година това ще ми е болната тема huhhuh.gif За сега нищо от миналогодишните якета и ботуши не ми става, по разбираеми причини. Трябва да устискам до раждането, че за един месец не си заслужава да си сменям половината гардероб. Ще видим после каква форма ще приема Xixixi Ботушки, имам едни единствени, които все още ми стават ( от бременността се увеличих с един номер). Доволна съм, купих си ги от H&M миналата година от разпродажба, та се надявам с тях да изкарам, пък после ще му мисля. За шапки, аз съм от хората, на които не им отиват. Приличам на мухоморка с тях, но ако се налага наистина, ще се прежаля.
Аличка, възхищавам се на жени, които успяват да ходят  на ток целогодишно. Аз съм от жените, които трудно се задържат на ток, без да си навредят. В тази връзка, се сетих за едно клипче, което наскоро ме разсмя до сълзи. Споделям и на вас:
https://www.facebook.com/photo.php?v=452815671498887&set=vb.100003113746474&type=2&theater
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #76 -: октомври 04, 2013, 12:24:13 »

Пухенката ми е от този сайт, струваше 95 лв, което за пухенка на найк е просто смешно:
http://realdealbg.com/index.php?route=product/category&path=44

Отдавна вече не пазарувам по магазините, всичко си избирам от нета с огромни намаления, имам си букмаркнати сайтове и ги преглеждам преди сезон.
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #77 -: октомври 04, 2013, 12:44:19 »

Оле, Али, така не съм се смяла скоро funnytooth Дамата в златиста рокля (на първата минута) по-добре да беше се прибрала пълзейки... Хахаха, та и махало им турили! Другият път може да им сложат препятствия за конна езда! Ама това са някакви дизайнерски приумици. Не знам дали сте виждали подиумите от близо - правят ги като за кърлинг.
Аз поне от токчета не съм падала, ама ми се е чупел ток. Картинката беше уникална! Вървя по улиците и баш до един строеж ми се чупи тока на ботуша. Добре, че отивах на тренировки, та в сака имах маратонки. Най-безцеремонно (бавно!) си извадих маратонките, събух се, нахлузих маратонките и продължих като първия човек. Няма да ви казвам реакциите от строежа laugh
Тя една приятелка работеше в спа център. Често като нямаше клиенти с нея се припичахме на терасата по бански, а вътре се топкахме в джакузито. Хубаво, ама нашта реши, че ще се пече по монокини. Това става на 6-я етаж на сграда в центъра на града. Пече се тя, а отсреща строеж. Свириха, свириха... надуха ни главите! Моята дружка както лежеше по корем, най-демонстративно се обърна по гръб! Всичко живо се засрами, млъкна и всеки се зачопли да си върши работата! Хич не погледнаха повече! badgirl
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #78 -: октомври 04, 2013, 12:46:49 »

Купувайте, купувайте......Аз съм готова, намерих си с намаление такива, с каквито Роси кирилова си разхожда кучето. Хихи, явно ми е мръсна клавиатурата, защото често не излизат големите букви. Няма да поправям горното К Wink
Alichka, да ти кажа за жабите практически как ставаше. Пък Езра ще обясни теорията. Имаше си специално доходоносно препитание - ловене на мъжки жаби и продаване в лабораториите. По принцип, само специални случаи минаваха на жаба. Аз не съм ползвала и майка ми не е. Първи специален случай: при съмнение за нежелана бременност. Имаше ред ограничения за прекъсване на бременността и ако попаднеше човек в лапите на доктор и ако се докажеше, че има нещо, тръгваше се по мъките. За целта си имаше "тайни" лаборатории. /Жабата реагира по специален начин, ако жената е бременна/. Като всеки тест и това не е било 100% сигурно, ако жабокът е "изморен" или стар, или не зная още какво. Втори специален случай: при съмнение за извънматочна бременност, когато изследванията се правеха по лекарско предписание, като допълнително доказателство за наличие на оплодена яйцеклетка. Не си спомням кога започнаха с кръвните тестове, но по мое време и по времето на майка ми 53г. на лекар се ходеше задължително 10 дни след втори пропуснат цикъл. Имаш, нямаш съмнения - толкова. Ясно е, че за жени с проблеми, този срок е прекалено рисков и тук идва и третият специален случай за ползване на жаба. Помня, че моя приятелка казваше, че цената е 10лв. при заплати тогава 110лв. за висшист.
emmmmmy, крайно време е да започна и аз да пазарувам от сайтове, направо е срамота. Нямам кредитна карта, но то си има доставчици май. Плюс това съм хем с голям размер, хем с височина и ходенето по магазини е кошмар. Малкият син пазарува само от сайтове и съм се зарекла сега, като си дойде, да се науча как става. Така ме е яд, че си ми далече, щях да идвам на уроци. Ти миналата година ми беше пратила нещо, кой знае къде го затрих.  blush


* esenn.jpg (40.74 KB, 286x384 - видяно 5390 пъти.)
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #79 -: октомври 04, 2013, 12:53:26 »

Свекърва, ти просто ме изуми shok
Чувала съм за жаба - майка е прокървила в самото начало с мен и са й правили. Но по-скоро мислех, че така му викат на уреда. То в кабинета и магаре се казва, ама не съм чула да те разраждат качена на катър...
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #80 -: октомври 04, 2013, 13:16:54 »

bg.wikipedia.org/wiki/Безопашати_земноводни
Виж в края - използване на жабите Инжектира се урина в женска жаба, нещо съм забравила за пола. Не е уред, жива жаба си е Wink. А на стола все още си му казват магаре, или поне не съм чула друго. funnytooth
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #81 -: октомври 04, 2013, 13:40:34 »

Свекс, никакви проблеми , аз пазарувам само от български сайтове, нямам карта. Просто в сайта си има отметка наложен платеж, с еконт или със спийди, ти го носят на крака и ти им даваш паричките като ти донесат пратката.
После ще ви чета за жабата, сега нямам време, но предполагам че много ще се смея и аз.
Активен
Lillly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 599



Моят сватбен албум

« Отговор #82 -: октомври 04, 2013, 14:21:21 »

хахахха  funnytooth funnytooth funnytooth
Вие направо ме разбихте с тези жаби! За първи път чувам такова нещо, не мога да повярвам, че наистина са се доверявали на подобни методи  crazy Звучи ми все едно става въпрос за онези племена, дето ги дават но научнопопулярните канали  LAUGHTER

Имам един въпрос, какво е пухенка? Яке пълно с пух ли?  huhhuh.gif

Относно темата за зимния гардероб - нищо не съм купувала още аз. Все се надявам, че има още доста време, но май ме хвана "по бели гащи". Палто мисля да си купя, аз се точа за ново палто от миналата зима май, но пък моето си е толкова хубаво. Оказа се невероятно качествено! Не е мръднало, а вече може би 4ти сезон ще го подкарам. Нито се е разтегнало, нито подплатата е мръднала, само копчетата падат и трябва да се зашиват. Е, има и тук таме някоя извадена нишка.
Ботуши и боти имам кожени, вече ги нося, защото както многократно подчертах, тук си е абсолютна зима!
За разни пуловери и други зимни дрехи дори не съм се замисляла още. До оня ден на простира ми висяха потниците l_bye_boy
Активен
_Ezra_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1114


много обичана


Моят сватбен албум

« Отговор #83 -: октомври 04, 2013, 14:57:45 »

хаха как ви пуснах мухата
предположих, че свекс ще обясни  smile
аз пък го бях чувала, защото мъжът ми е така доказан  tease т.е разпознат, свекърва ми е имала някакви връзки и въпреки че не е вярвала в един голям студ ходила и се уредила да тестват, вика че хич не повярвала че наистина ще е положителен но пък казвали че няма грешка и така се появил дългоочаквания ми мъж  heart който тя и аз много обичаме!
асистентката ни обясни, че са се ползвали мъжки жаби, които отделят нормално сперматозоиди в урината си, първо се гледа да не е в такъв период на отделяне и тогава се инжектира урината от жената, ако тя е бременна предизкивква по същия начин отделянето на сперматозоидите, които са се движили като малки бели чертички в урината и така са показвали че е бременна жената, каза че е било 90-92 проц достоверно, докато тестовете днес били 98-99 проц. Това запомних  smile

Уф навън голям студ, аз ще чета по химия и после ще готвя бутерки и супа  smile а ако имам сили и печена тиква
ммм
Активен
scilla
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 859



« Отговор #84 -: октомври 04, 2013, 16:01:56 »

Лили, ето една примерна пухенка - аз си търся нещо подобно като дължина, само да не е лъскаво за предпочитане...



Иначе аз също вече предимно онлайн пазарувам всичко и от международни и от български сайтове - зависи какво ми трябва и в какъв срок  girl_wink

И аз имам ново палто - в момента се шие по модел на едно Бърбъри, което си харесах и струваше 1700 лв  Oh my ... И от миналата зима също имам още едно, но много искам пухенка, защото е толкова удобна и върви и с неглиже облекло и с по-официално и изобщо е супер, а и топли, особено ако е такава дълга...

Ботуши имам доста, но с повече трябва да се разделя, защото са с равни подметки, а от миналата година трябва да си купувам или такива с по-дебела или с платформа или със стабилен ток, тъй като имам проблеми с хрущялите на стъпалата и не мога вече да ходя с тънки-равни подметки  nea

А и при нас вече е зима, аз днес съм си изцяло зимно облечена... със зимно яке, обувки и поло  girl_impossible

Като видях тази тиква на Езра и се сетих, че аз исках да готвя кремсупа от тиква, но последния път като минах през зеленчуковия магазин и нямаше... та съм забравила, днес пак ще мина да проверя smile
« Последна редакция: октомври 04, 2013, 16:05:32 от scilla » Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #85 -: октомври 04, 2013, 18:34:29 »

аз преди няколко години се опитах да се въодушевя да нося дълга пухенка, заради топлината, обаче неуспешно. Неудържимо продължават да ме привличат къси якета. girl_impossible Подарих ги след проваления опит.
Активен
ra_di
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 367



Моят сватбен албум

« Отговор #86 -: октомври 04, 2013, 18:38:31 »

Споделете някои български сайтове,от които пазарувате.Аз от скоро започнах да купувам онлайн за детето неща и открих,че ми харесва.Чиста работа,не си губиш времето да ходиш по магазини.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #87 -: октомври 04, 2013, 18:42:43 »

освен от този за пухенката, който съм посочила по -горе, пазарувам от следните:
http://www.fashiondays.bg/campaigns/
http://fashionsupreme.co.uk/list-items/index.php?col=81&page=15
miniprix.bg
http://dreshnik.com/


и доста други
Активен
_Ezra_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1114


много обичана


Моят сватбен албум

« Отговор #88 -: октомври 06, 2013, 08:44:45 »

добро утро!

Аз днес почивам, а мъжът е с дълъг работен ден ... та ще ходя у нас на гости  heart т.е при нашите  danceg Вчера на работа като идват клиенти си харесах едно яке и едно палто  blush на едни жени хаха, какво гледам ... много ми се иска такова палто

http://images4.fanpop.com/image/photos/21000000/Asli-Tandogan-in-Dudaktan-Kalbe-asli-tandogan-21013499-2560-1600.jpg  или http://2.bp.blogspot.com/-mgUnT9in9VQ/UD36uj6QLjI/AAAAAAAAAKo/e0_t19Ii7Uo/s1600/yellow-coat.jpg

но в ибей нещо не ми се вижда добре материята им ... та ще гледам тук да намеря такова  tease

Активен
crazynelly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 720


твоя аз съм..


Моят сватбен албум

« Отговор #89 -: октомври 06, 2013, 09:40:33 »

как може да ми се развали телефона просто ей така..  cray cray GROAN GROAN Boy cry
Активен
Страници: 1 ... 4 5 [6]  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines