Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 19, 2024, 14:27:54

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: сватбата на squirtka  (Прочетена 4369 пъти)
 
squirtka
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 12



Моят сватбен албум

« -: септември 15, 2008, 08:46:24 »

Знам, че май не е прието тук, но си пускам сама темичка   yahoo
Моята сватба беше на 7 септември и вчера се върнах от медената ни седмица. Беше просто приказна сватба, по-доволна няма как да съм. Но не мога разкажа изобщо как беше, затова ето снимки  smile:
http://www.squirtka.snimka.bg/album.php?album_id=285525
Активен
Вили
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 598



Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: септември 15, 2008, 20:03:00 »

Честито!!!  give_rose give_rose give_rose give_rose give_rose
Пожелавам ми много семейно щастие и да плувате дълги години в окена на любовта! И дано в скоро време изпитате щастието да станете родители на малко, сладко бебче!

Между другото и аз съм от Добрич, но живея и работя във Варна от доста време. Нашата сватба беше в Сливен, понеже съпругът ми е оттам. Беше едно невероятно изживяване. Къде беше вашата сватба?
Активен
squirtka
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 12



Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: септември 16, 2008, 08:17:52 »

Честито!!!  give_rose give_rose give_rose give_rose give_rose
Пожелавам ми много семейно щастие и да плувате дълги години в окена на любовта! И дано в скоро време изпитате щастието да станете родители на малко, сладко бебче!

Между другото и аз съм от Добрич, но живея и работя във Варна от доста време. Нашата сватба беше в Сливен, понеже съпругът ми е оттам. Беше едно невероятно изживяване. Къде беше вашата сватба?



Ми ние си живеем в София със съпруга ми, но и двамата сме от Добрич и сватбата беше там. Благодаря за пожеланията, но мисля, че за бебе ми е рано smile Винаги съм мислела, че бебе след 30-тата ми година smile
Активен
bubka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2079


Загубил всичко, не загубвай себе си ...


Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: септември 16, 2008, 08:52:12 »

Честито и от мен!!!
Бъдете много щастливи, а бебчето - когато му дойде времето Wink
Между другото и аз съм от Добрич  danceg , живеем в София, но милото е от Казанлък и още се чудим къде да е сватбата  crazy
Активен
squirtka
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 12



Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: септември 16, 2008, 09:27:02 »

Ехее  Bravo доста добричлийки се събрахме тук, щеше да е добре да го знам малко по-рано, за да ви помоля за някои съвети  tease

bubka, мисля, че в подобни случаи е прието сватбата да е там, от където е младоженеца, но вие си преценете къде ще ви е по-удобно, според мен зависи от броя на гостите, на които трябва да се осигури нощувка smile
« Последна редакция: септември 16, 2008, 09:29:30 от squirtka » Активен
bubka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2079


Загубил всичко, не загубвай себе си ...


Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: септември 16, 2008, 10:08:00 »

От финансова гледна точка и от към пътя на гостите ще е по-удобно в Казанлък (все пак е по средата на БГ), но от организационна и като избор на ресторанти и т.н. на мен лично ще ми е по-лесно да е в София.
Добре е, че имаме достатъчно време да проучим всичко smile
...... и че има много добричлийки да си даваме кураж  yahoo
Активен
bubka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2079


Загубил всичко, не загубвай себе си ...


Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: септември 16, 2008, 10:19:45 »

За малко да забравя да ти похваля прическата - страшно ми хареса  Bravo
Активен
squirtka
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 12



Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: септември 16, 2008, 10:41:36 »

От финансова гледна точка и от към пътя на гостите ще е по-удобно в Казанлък (все пак е по средата на БГ), но от организационна и като избор на ресторанти и т.н. на мен лично ще ми е по-лесно да е в София.
Добре е, че имаме достатъчно време да проучим всичко smile
...... и че има много добричлийки да си даваме кураж  yahoo

От гледна точка на организацията и аз предпочитах в София, защото не ме питай как се организира сватба по телефона или последната седмица, което трябва лично   bad Накрая след 5 дни тичане насам-натам така ми беше писнало от сватби, че ми се искаше изобщо да не се бяхме захващали с това. Но все пак, въпреки всички организационни тревоги, си струваше определено, така че да кажа на всички бъдещи булки, изобщо да не се замислят, ми да се хвърлят с главата напред  danceg

Мерси, bubka, за прическата, и аз много си я харесвах, исках точно такава - непретенциозна, небрежна и с естествени цветя, браво на фризьорката  Bravo
« Последна редакция: септември 16, 2008, 10:52:02 от squirtka » Активен
Вили
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 598



Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: септември 16, 2008, 17:27:49 »

Да си кажа и аз относно това къде е по-добре да е сватбата. Ми аз много исках да бъде тука във Варна, понеже въобще не ми се нравеше идеята да бъде в Сливен. И въобще не сме изхождали оттам, че младоженеца е оттам. Според мен това си е личен избор и където си решите вие, в крайна сметка. Но, където и да е, ще видиш, че ще сте най-щастливите хора, защото това си е вашия ден. А относно това, аз в последствие сама се отказах от идеята си за Варна, понеже нашата сватба беше на 23.08. и повечето ни гости не са оттук и трябваше да се търси хотел, което през сезона си е доста трудна и скъпа работа. И по тази причина склоних, обаче и там доста пари хвърлихме за хотел на гостите-към 800 лева, обаче всичко си заслужаваше. Така че, дерзайте и успех в подготовката!
А squirtka, и аз клоня малко към твоето мнение за бебето, въпреки че на мен ми остават още 1-2 годинки до 30-така, ама нали всеки пожелава бебе, та затова и аз така  blush. Иначе си много права, че от разстояние доста трудно се организират нещата, обаче резултата си заслужава всичките нерви.
Активен
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines