Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 10:54:34

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 3 4 [5]  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: А КАК СЕ РАЗБИРА ВАШИЯТ МЪЖ С ТЪЩАТА И ТЪСТА  (Прочетена 37945 пъти)
 
mimiiordanova
Професор
****
Публикации: 338



Моят сватбен албум

« Отговор #60 -: август 30, 2008, 18:14:47 »

Ами да, то и аз няма да кажа нещо по-различно от вас. Разбират се чудесно.  Bravo Дано така продължава и занапред
Активен
karmella
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 44



« Отговор #61 -: септември 02, 2008, 08:55:41 »

Чудесно си се разбират, да не им е уроки  smile Жоро просто боготвори баща ми и се допитва повече до него, отколкото до собствения си баща - било нещо по колата,  било по ремонтаджийски теми и прочие..майка ми я гледа в очите и казва "мамче,ти си пич"  Bravo
Активен
Luv4e
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 675


Нашето сладурче Алекс :))


Моят сватбен албум

« Отговор #62 -: септември 02, 2008, 12:18:31 »

Перфектно, много се обичат , те си ни знаят от деца заедно! Знам нашите колко си го харесват , а той тях също.Сега сме на седмото небе точно преди сватбата ни подариха кола , тъй като татко си взе нова! yahoo Аз нямам книжка , предпочитам все да ме возят blum
Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #63 -: септември 02, 2008, 16:39:19 »

Мчи кък - перфектно. Най ме радват като седнат да ядат в кухнята (аз понеже свършвам бързо и отивам да зяпам ТВ) и почнат да си обсъждат разни неща (включително и мен huhhuh.gif). Направо - отиде 2-3 часа.

Дано да продалжават все така да се разбират Bravo
Активен
23
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 376



Моят сватбен албум

« Отговор #64 -: септември 10, 2008, 08:28:29 »

За сега много добре! Надявам се така и да продължат нещата!
Активен
BeRa
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1454


Мечтите се сбъдват!


Моят сватбен албум

« Отговор #65 -: септември 29, 2008, 16:15:47 »

аххх...аз какво да кажа...ба6та ми сигурно обича повече зет си от колкото 6терката... beating
а и преди години о6те преди да се познавам с половинката са били приятели с ба6та ми и са се разбирали много добре...понеже работиха заедно... лудница някаква...после вече когато стана всичко ясно и ние двамката Dance2 ба6та ми бе6е на 7-то небе от 6тастие че сме заедно...с майка ми пък се разбират страхотно...не мога да кажа ло6а приказка...много си се глезят един на друг...и така...от това по хубаво няма  heart
Активен
Pachoran
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Мъж
Публикации: 1044


« Отговор #66 -: септември 11, 2009, 23:22:28 »

 С удоволстви се "включвам" в тази тема, за която и не подозирах, че съществува. Благодаря на bubka за това "откритие". Моята тъща и моят тъст / последният вече покойник / са уникални като хора и като призвание. Хора земни и хора човечни. Отношението им към мен лично беше като към син. Аз самият в по късен етап също се отнесох към тях подобаващо като към собствени баща и майка. За съжаление обаче живота на човека се оказа нещо като много кратко "явление". Не ни достигнаха дните за един съвместен по-добър живот заедно. Тъстът ми бе стълба на едно нормално българско семейство. След неговата смърт нещата се завъртяха на 180 градуса. Причина - неговите внуци.
 Знаете ли, колко неудобно на мен лично ми е било да му кажа татко. Напълно разбирам всички снахи - аз се поставям на тяхното място и не одобрявам крайните мнения за това да наречеш някого "татко" или "майко" с чисто човешкото обръщение по задължение или по състояние. Всеки трябва да се отнася нормално с хората или по-точно близките около него по начин, който той счита за нормален. А да ли това е правилно - ще каже другата страна  и хората около Вас.
Активен
liva82
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 972


Обичам те повече от всичко!!


Моят сватбен албум

« Отговор #67 -: септември 12, 2009, 13:59:47 »

моя съпруг обича повече моите родители от колкото неговите собсвени и това на моменти си проличава с държанието му..навярно е нормално защото баща ми не е спирал да ни помага от първия миг на нашата връзка и винаги ни е бил подкрепа и материална и морална
Активен
Rapunzel
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 393



Моят сватбен албум

« Отговор #68 -: септември 13, 2009, 09:08:12 »

Мъжа ми и майка се разбират супер, не се виждат много често понеже живеем в различни държави, но като се видят майка само го глези и защитава, като цяло е на негова страна за всичко, ама и той като и каже майче мед му капе от устата, направо я разтапя  girl_wink ако имах баща и с него сигурно щеше да се разбира добре, такова ми е милото злато. Цялата рода са се влюбили в него, а недай си боже нещо да му се скарам, всички го защитават тцтцтц.
Активен
atsuki
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 179



Моят сватбен албум

« Отговор #69 -: септември 15, 2009, 09:02:37 »

няма такова глезене като тяхното... от годежът, който беше през януари, моите родители като го видят и просто мед им капе на сърцето... само се хвърчи насам-натам, готвят му се любимите неща, постоянно му купуват подаръци и през 10 мин слушам "намали телевизора, че зетя спи отатък, да не му пречиш..."  smile
той се кефи разбира се  Bravo в общи линии предпочита да сме на гости при моите родители, отколкото при неговите.
Активен
Боги
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2282


I can't live in a world, where you don't exist...


Моят сватбен албум

« Отговор #70 -: септември 16, 2009, 13:31:00 »

Разбират се повече от прекрасно, много се уважават и взаимно си помагат yahoo
Активен
Страници: 1 ... 3 4 [5]  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines