Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юли 02, 2024, 01:13:54

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Анкета
Въпрос: Как да празнуваме?
Скромно и домашно smile
Само с най-близки роднини  Momy  tease
С роднини и приятели yahoo
Само с дечица puppets Kinder
В детски клуб с много деца и приятели chee Birthday Dance2 Dancer
Детско парти puppets Kinder + вечеря за роднините Momy  tease

Страници: [1] 2  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Помогнете ми с идеи за ПЪРВИЯТ РД на сина ми!!!  (Прочетена 7512 пъти)
 
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« -: септември 11, 2008, 13:39:23 »



След около месец (лелее, как лети времето) Косьо става на 1 годинка!!! heart
Много се чудим как и къде, и с кого да празнуваме рождения му ден!!!
Пада се делничен ден, но може на самия ден да сме си ние + някоя баба и дядо, а в събота или неделя да празнуваме с приятели и дечица... в детски клуб, например
В голяма чудеснка сме как да бъде, той Косьо много не разбира за какво иде реч и едва ли ще помни ПЪРВИЯТ си РД, но на мен (и баща му) ми се иска да е нещо запомнящо се, все пак веднъж се става на 1 годинка!!! yahoo

Много ще се радвам, да споделите идеи и предложения!!!
Активен
ina_lemon
Наблюдаващ
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2310


Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: септември 11, 2008, 13:44:44 »

Булечка, ще ти дам пример с първите рожденни дни на двете деца на сестра ми. И двата пътите го правиха по две - с дечица и вечерта с роднините, понеже то и за тях си е празник, все пак  Bravo Bravo Bravo Bravo Bravo Детското парти си права, че ще остане неразбрано от децата, но пък ще имате толкова хубави снимки, подаръци и прочие сладурски нещица. Така че - моят отговор го няма като опция в анкетата ти а именно - ДЕТСКО ПАРТИ + вечеря с роднините. blum blum blum
Активен
Tеди
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1317



Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: септември 11, 2008, 13:53:26 »

Булечка , лично ние с мъж ми решихме първият ( в последствие и вторият) рожден ден на малката да бъде вкъщи , вечерта с всички близки роднини и приятели , и роднинските дечица които тя познава от бебе  good
Не мисля че сме сгрешили , защото беше супер  yahoo
А и като е по-малка бързо и омръзва всичко и най-добре беше домашната обстановка.

МОя приятелка , на която детенцето тази година май месец стана на 1 годинка , направи РД с майки и деца в детско клубче.
Първо се изръси камара пари - само 70 лева наем за помещението , 50 лева торта и още - ядене за децата , кафета и сладки за майките и т.н.
Второ , всичко това само за 2 часа.
Децата бяха : 4 на около годинка - неможещи да ходят , Ивет на 2 годинки и 3 дечица на по 8-9 годинки.
Малките през цялото време бяха кисели , а майките им не седнаха , включително и рожденничката неразбра за какво иде реч , Големите деца играеха карти на една маса , а Ивет самичка си играеше в един ъгъл.
Немога да кажа че съм ЗА такъв рожден ден , детето не разбира и бъкел за какво става въпрос , и не мисля че бих дала ей така 200-300  лева на вятъра.
Вече догодина , когато ще става на 3 , задължително ще го направим , с деца отделно и с възрастни отделно  good
АМа тя вече разбира , като я питаш какво е рожден ден , и тя отговаря: "Много гости , подаръци и торта със свещичка"  Wink

Това е моето мнение , дано ти е от полза  good
Активен
lilsan/Лили
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 439


Любовта е поезията и слънцето на живота!


Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: септември 11, 2008, 14:02:56 »

Танче, и аз подкрепям идеята на Теди. Мисля, че ще ти е по-спокойно у дома. Моите приятелки, отпразнуваха 1-вия рожден ден на техните съкровища на два пъти - в самия ден семейно с баби, дядовци и т. н., а след това в почивен ден с дечица и с приятелите си.
Ако искаш нещо по-запомнящо се можеш да му направиш тема на рождения ден. Например Мечо Пух: чашки, чинийки, балони, надписи... всичко да е с Мечо Пух, а и ти някъде беше писала, че малкия вече го познава!

Каквото и да решиш съм сигурна, че ще е запомнящо се и много весело. good
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: септември 11, 2008, 14:08:50 »

Много благодаря, момичета!!! give_rose

Ще го мислим още малко, че то време не останааааа girl_impossible
Активен
lilsan/Лили
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 439


Любовта е поезията и слънцето на живота!


Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: септември 11, 2008, 14:18:23 »

Спокойно, не се шашкай. Имаш достатъчно време и знам, че ще се справиш. girl_wink
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: септември 11, 2008, 15:22:38 »

Аз съм за детско парти и после родителите и близки приятели да празнуват.Детското парти в деня на който става на годинка а другото парти за големите в почивен ден събота.
на племеннизата ми така беше направено и беше супер.
Активен
Picolina
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2748



Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: септември 11, 2008, 15:23:24 »

При нас има традиция на Първата годинка на детето да се прави Кръщене и после в ресторант с всички близки и приятели. То се получава нещо като малка "сватба" и е много забавно,защото първо си има ритуал в църквата,а после и тържество  yahoo yahoo yahoo
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: септември 11, 2008, 15:32:31 »

При нас има традиция на Първата годинка на детето да се прави Кръщене и после в ресторант с всички близки и приятели. То се получава нещо като малка "сватба" и е много забавно,защото първо си има ритуал в църквата,а после и тържество  yahoo yahoo yahoo

Традицията е много хубава, но Косьо вече е кръстен - на 21 май беше - имения му ден! Wink
Активен
Picolina
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2748



Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: септември 11, 2008, 15:44:54 »

Да,знам че вие вече сте Християни  girl_wink,но пак можете да направите събирането в ресторант и дори ако не сте правили обичая с избирането на предмети от детето,за бъдещата професия,може да го включите,ние и това правим тогава,Весело да става,все пак както и ти каза веднъж става на 1 годинка!!! danceg danceg danceg
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: септември 11, 2008, 16:23:01 »

Да,знам че вие вече сте Християни  girl_wink,но пак можете да направите събирането в ресторант и дори ако не сте правили обичая с избирането на предмети от детето,за бъдещата професия,може да го включите,ние и това правим тогава,Весело да става,все пак както и ти каза веднъж става на 1 годинка!!! danceg danceg danceg

Това с избирането на предмети... ние ще гоправим на прощапулника, аз така го знам!!! yahoo
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: септември 12, 2008, 10:08:29 »

Детско парти puppets  + вечеря за роднините e моят съвет. Даже бих ти препоръчала вечерята да е навън,защото и ти трябва да усетиш празника,а не цяла вечер да разнасяш чинии и чаши pleasantry pleasantry
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: октомври 03, 2008, 15:26:05 »

Вече решихме как и къде ще отпразнуваме първият РД на Косьо! yahoo
В домашна обстановка с много приятели, дечица и роднини! good
Защото все пак е средата на месеца и не се знае какво ще е времето, за да резервирам клуб, кофти ще е да не дойдат гостите sad

Вече сме купили, украса, надписи "Happy birthday" за стена, чашки, чинийки, салфетки, шапки, покани, покривка с Мечо Пух, палячо за украса с торта, много балони и разбира се избрахме картинката за тортата - остава само да я поръчаме!!! На 15.10 вечерта като заспи бабинко с тати ще украсим стаята, та като се събуди сутринта да види, че обстановката е различна!!!

Ще пусна и снимки на всичко!!! Wink
Активен
Zahira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2242


Моят сватбен албум

« Отговор #13 -: октомври 03, 2008, 15:33:52 »

Танче много хубаво сте го решили! Аз преди работех в детски  клуб и трябва да ти кажа, че дечицата на които се празнуваше рожден ден в клуба до 3 годишна възраст почти нищо не разбираха от цялото тържество. Получаваше се една суматоха от деца, но само по-големите се забавляваха, а малките най-често стояха в родителите си. Облекчение си е за самите родители, защото не трябва да приготвят всичко сами, но от друга гледна точка смятам, че се дават прекалено много пари за един въздух под налягане. Все пак и ти можеш да поръчаш торта както и кетърниг за вкъщи и да не се занимаваш с приготвянето на храна.
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: октомври 03, 2008, 15:40:38 »

Танче много хубаво сте го решили!

Благодаря ти!!! give_rose

...Все пак и ти можеш да поръчаш торта както и кетърниг за вкъщи и да не се занимаваш с приготвянето на храна.

Точно така и ще направя! Ще приготвя някои от нещата сама, нещо като шведска маса с хапки и т.н. и прибори за еднократна употреба, че не ми с емият после куп чинии blush nea
Активен
Страници: [1] 2  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines