Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 01:53:56

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4 5 6  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: ПОМОЩ Хлебарки!  (Прочетена 150538 пъти)
 
siyana
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 72



« Отговор #30 -: март 28, 2009, 02:25:02 »

леле момичета тази тема я изчетох и имам чувството че гледах хорър!  shok Добре че сме в ново жилище и нямам този проблем! Но моя близка приятелка е в същия хорър и веднага ще й пусна линк да ви изчете!  shok
Активен
Данитка
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2117



Моят сватбен албум

« Отговор #31 -: март 28, 2009, 08:09:50 »

siyana това,че сте в ново жилище не е никаква гаранция,че няма да се появят.....
Вчера една от мацките в градинката се похвали,че и те си имат домашни любимци,а тук говорим за сграда на 1 година  girl_wink Така,че това не е толкова важно  nea good
Активен
clovis
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 329



Моят сватбен албум

« Отговор #32 -: април 16, 2009, 09:40:50 »

Ами не знам дали е от това, но ние имаме котка и откакто е вкъщи не съм виждала/чукам на дърво/
Активен
Mariqnkata
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 106



Моят сватбен албум

« Отговор #33 -: май 14, 2009, 10:52:42 »

Това с новата къща, не е гаранция че няма да има "домашни любимци". Ние се преместихме преди по малко от месец, в нова къща, при това не в града. Но явно с багажа сме преместили и тях bad. Вчера милото напръска с нещо и няма да си казвам сутринта какъв мор беше.
Активен
Rodi
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1384



Моят сватбен албум

« Отговор #34 -: май 25, 2009, 12:52:31 »

И ние имаме този проблем с хлебарките , и в предвидче чакаме бебе трябва да ги изтрепем и да се оттарвем от тях. Вчера купих от тази паста GLOBOL и снощи мака сложи от нея зад дивана в кухнята и по тавана и около каналаите. Тйя пусти гадни добре че само в кухнята са а по друготе стай няма. Сега ще чакаме да видим, какво ще стане , и ще и кажа ако изчезнат.
Активен
Gabito
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 33


Усмихни се !!!


« Отговор #35 -: май 26, 2009, 08:59:00 »

Здравейте момичета! Когато преди няколко месеца се пренесох да живея при любимия имаше хлебарки навсякъде (особено в банята и в кухнята). Един ден, когато изваждайки от шкафа една чиния в нея се разхождаше "домашен любимец" ми преля чашата. Купих си от тази паста GLOBOL (или нещо от сорта) и намазах около входовете на тръбите на парното, около тоалетната чиния, канала и общо взето където ми попадна (по ъгли, зад шкафове...). От тогава (август м.г.) до момента няма и една хлебарка. Удивена съм от резултата. Тази паста е уникална. Разбира се си купих още една опаковка за всеки случай. Бях много негативно настроена и не очаквах такъв поразителен резултат и то за толкова дълго време, но... изненада ме приятно. Опитайте и ще  Oh my ... . Успех в битката !
Активен
Ralibali
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 123



Моят сватбен албум

« Отговор #36 -: юни 10, 2009, 15:49:59 »

Най-добрия начин за борба с хлебарките и всякакви насекоми са котките. Ние си имаме двечки, откакто живеем заедно веднъж, два пъти само видях хлебарка, но мисля, че не оцеля дълго. Виждала съм ги да ядат всичко от стоножки до оси. Мултифункционални животинки smile
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #37 -: юни 10, 2009, 15:57:20 »

Рали аз днес си мидлех, че и миналото, а като гледам и това лято комари и мухи няма да имаме, че само като ги осети и нашта дивачка ги подгонва.Аз да си кажа(да чукна на дърво) откакто имаме котка никакви животи не съм виждала в къщи.Само от осите я пазя и ги гоня, че ме е страх. pardon
Активен
Ralibali
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 123



Моят сватбен албум

« Отговор #38 -: юни 10, 2009, 16:25:58 »

Да, аз също се уплаших, като видях, как глътна една голяма оса. Ама какво да ги правя, реакциите им са по-бързи от моите и докато се усетя и са ги лапнали.  laugh
Активен
galina79
Любопитен
*
Публикации: 26


« Отговор #39 -: юни 19, 2009, 21:19:37 »

Да споделя нещо ефикасно против хлебарки.С приятеля ми в предишната ни квартира имахме много хлебарки и какво ли не пробвахме.Накрая взехме Регент от селскостопанска аптека.Разрежда се във вода и се пръска в ъглите и зад мебелите.Не сме намирали трупове на хлебарки след това,но просто изчезнаха.Повече не се и появиха.
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #40 -: юни 19, 2009, 21:30:22 »

Да споделя нещо ефикасно против хлебарки.С приятеля ми в предишната ни квартира имахме много хлебарки и какво ли не пробвахме.Накрая взехме Регент от селскостопанска аптека.Разрежда се във вода и се пръска в ъглите и зад мебелите.Не сме намирали трупове на хлебарки след това,но просто изчезнаха.Повече не се и появиха.
Мисля,че регента е спрян от производство,иначе и аз съм слушала/чела ,че е адски ефикасен Wink
Активен
galina79
Любопитен
*
Публикации: 26


« Отговор #41 -: юни 19, 2009, 21:46:51 »

Мисля,че регента е спрян от производство,иначе и аз съм слушала/чела ,че е адски ефикасен Wink
Ами ние последно бяхме купували преди 5-6 месеца.След като ние го бяхме изпробвали купувахме и за наши близки,които имаха нашествие от тези гадини.Може би се намира,но не навсякъде по аптеките.
Активен
*mwpo
Професор
****
Публикации: 479



« Отговор #42 -: юли 13, 2009, 14:56:57 »

Вчера четох нещо,което ме потресе. Оцеляват до месец с откъсната глава,защото дишат някъде отстрани на тялото. Крият се зад тапети, и се хранят с хартия и лепило-като няма храна, а ако липсва и това-стават канибали,без проблем изяждат подобните си. Снасят на 15-20 дена, като всяко яйце има поне 20 малки гадинки вътре. Оцеляват на радиация и са 9 пъти по-устойчиви от човека. Рядко излизат на светло, ако са излезли това значело,че в гнездото вече им е тясно.
Няма препарат,който да ги унищожава и в гнездото. Всички непрофесионални препарати убиват тях самите, не и яйцата им,което ще рече,че ако е снесла вече това са поне 15 нови малки гадини,които също ще снесат до 10-15 дена,всяка до 20 :)Красота просто,това мутирало нещо няма умиране.
Активен
Alucinado
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 647



Моят сватбен албум

« Отговор #43 -: юли 13, 2009, 17:07:38 »

за котките не е вярно на 100%. Нашата мързелана изобщо не им обръща внимание, а и те не се притесняват от нея ни най-малко.
Ние ги изтребихме с Фендон. Майка ми го купува от някаква агро-аптека. Абсолютно безвреден за деца и домашни любимци. Може да се използва дори върху котки и кучета против бълхи и други инсекти.
Разрежда се във вода и се пръскат повърхностите обилно, след това си изсъхва и няма нужда да се отмива. Единствения недостатък е, че след това няколко дни трябва да почистваш труповете, но пък.... поне сме сигурни че има ефект. Wink
Активен
bozhany
Любопитен
*
Публикации: 40


Моят сватбен албум

« Отговор #44 -: август 31, 2009, 08:50:13 »

За всякакви гадини в къщи пълзящи,летящи,хапещи всякакви,най-доброто ,което съм използвала е Фендона,пръска се дори около прозорците и вратите,и нищо не взлиза повече
Активен
Страници: 1 2 [3] 4 5 6  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines