Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 11:52:55

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 ... 6  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: ПОМОЩ Хлебарки!  (Прочетена 150523 пъти)
 
Данитка
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2117



Моят сватбен албум

« -: септември 10, 2008, 08:01:54 »

Момичета аз съм пред нервна криза  diablo
Нанесохме се в нов апартамент,вече почти привършваме с ремонта,но се появиха от онези малки,гадни,кафяви хлебарки  angry Направо ще полудея....виждам ги само в кухнята,никъде другаде е то освен в банята и спалнята няма къде,защото живеем в гарсониера,но ще откача,моля ви за помощ,ако някой знае начин по който да се отървем от тях,нека каже!Незнам аз ли съм единствената с този проблем.Просто четох как,ако дойдат в спалнята може да влязат в устата на бебо ....и такива работи и това ме разстрои допълнително  cray ПОМОЩ
Активен
Nataliya
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1630


Щастлива мама


Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: септември 10, 2008, 08:14:46 »

Доста неприятно наистина. Май покрай ремонти винаги изпълзяват. От личен опит мога да ти препоръчам да си викнете фирма, която пръска срещу хлебарки и други гризачи. Според мен е най- сигурно и ти излиза във времето дори по-евтино отколкото през ден да купуваш Raid и други подобни. Ние ги викаме профилактично на 6 мес., струва около 15 лв. в зависимост от квадратурата.
Активен
eli_m
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1131


Щастието на човека е в малките събития!


Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: септември 10, 2008, 10:13:22 »

Да викнеш фирма, която да напръска е добро решение, но в повечето случаи се чака доста. Поне 2-3 месеца! Ние преди време имахме много хлебарки, които се разхождаха не само в кухнята, ами из целия апартамент! Например на спалнята angry, в гардероба, по дивана, в банята...навсякъде! Един ден се ядосах angry, разстроих  cray и викнахме фирма! Първата, която излезе в Гугъл! За 50 квадрата ми взе някъде около 20 лв, но пълен провал! beating След 2-3 седмици пак плъзнаха!
Веднъж споделяйки с едни приятели, ни казват да си вземем някакво прахче от аграрна аптека! Струваше 2 лева и стотинки! Не помня как се казваше, но ще питам!
Разтваря се прахчето в пълна кофа с вода. След което си пълниш един два пъти пулверизатор и пръскаш навсякъде! След което, с ръкавици разбира се, почваш да мажеш навсякъде с кърпа /матраци, гардероби...и т.н/. С останалото взимаш пърцал и минаваш пода в целия апартамент. Ако все пак остане нещо го изипваш в каналите!
Повярвай ми вече повече от година хлебарки НЯМА!!! good
Активен
Diavolitsa
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 373



« Отговор #3 -: септември 10, 2008, 10:21:16 »

Подкрепям eli_m. Ние се отървахме по същия начин от (забележете) скорпиончетата, които не се морят от Райт. Данитка направо отивай и взимай. Ще те посъветват за по добър резултат да "запечатате" апартамента за 24 часа след пръскането (затварят се всички врати и прозорци и е добре ако има къде да отидете да не сте там) и ако имате домашен любимец е добре да е затворен някъде първоначално. Успех в борбата!
Активен
Nataliya
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1630


Щастлива мама


Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: септември 10, 2008, 10:29:09 »

При нас фирмата се отзовава за 2-3 дни. Хубавото е, че е напълно безопасно, не мирише, не е отровно. За наше учудване освен че изчезнаха гадините, лятото не влизат и мухи и комари. Явно трябва да се внимава с мошениците.
Активен
Данитка
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2117



Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: септември 10, 2008, 10:35:15 »

Ели моля те провери за кой точно препарат става дума и ще го пробваме!
Няма проблем да отидем някъде за 24ч.,само да се махнат тези гадинки,преди малко пак ги видях,направо щях да припадна,разплаках се като дете  cray  cray Просто тези дни съм страшно изнервена,имам си куп проблеми и сега тези гадни твари,които ще ме съсипят  Плачещо момиче
Незнам колко ще издържа просто,имам чувството,че потъвам...а относно фирмите,нямам им вяра,работех в един Детски Парти Клуб,но няма да споменавам кой....и там имаше....идваха всеки месец от една фирма,но успех нямаше .....абе гадна работа,само ти взимат парите и нищо друго! NO
Активен
Zahira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2242


Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: септември 10, 2008, 10:41:29 »

Дани във въпросния Парти Клуб май пръскането беше само фиктивно за пред ХЕИ, а иначе, че се разхождаха навсякъде е вярно sarcastic ROFL, включително и по храната, което е недопустимо за такова място.
Активен
Данитка
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2117



Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: септември 10, 2008, 10:53:41 »

:funny:Да права си,това така ме развесели,наистина е недопустимо,затова и тези клубчета хич не ги обичам,затова и незная дали бих водила детето си там!Ти мила имаш ли лек срещу гадините?
Активен
Diavolitsa
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 373



« Отговор #8 -: септември 10, 2008, 10:54:56 »

Препарата от аграрна аптека се казва "Регент". Обаче ако го вземеш не пръскай ти (в предвид състоянието ти). По-добре отиди някъде за ден и някой да напръска и измие после отгоре и след това се върни. В аптеката ще ви обяснят всичко.
Активен
Zahira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2242


Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: септември 10, 2008, 11:01:17 »

Дани при нас ги няма тези гадинки само, защото нямаме парно в блока. Иначе в мазето си пъплят, а както знаем хлебарките обичат топличкото и затова се изкачват нагоре по етажите. Иначе има един препарат - казва се "Айкън", мисля, че се продава по аграрните аптеки та е много ефективен. Баба беше пръскала в тях и на сутринта цялата й кухня беше почерняла от хлебарките. А иначе и аз не ги понасям - случвало ми се е да си оправям леглото за сън, вдигам възглавницата и отдолу огромна червена хлебарка bad bad bad Та направо имам фобия към тях.
Активен
Данитка
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2117



Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: септември 10, 2008, 11:08:45 »

Препарата от аграрна аптека се казва "Регент". Обаче ако го вземеш не пръскай ти (в предвид състоянието ти). По-добре отиди някъде за ден и някой да напръска и измие после отгоре и след това се върни. В аптеката ще ви обяснят всичко.
Ами ще се обадя на мъжо да купи!Дано стане .....само ме притеснява дали няма противопоказания в моето състояние
Активен
Mariasto
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 116



Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: септември 10, 2008, 11:12:47 »

Данитка,
напълно те разбирам, защото и аз съм била пред истерия от тези гадинки, то не беше пръскане с райт, не бяха сълзи. Чувствах се абсолютно отчаяна и безпомощна, ама като ги видех да лазят навсякъде направо откачах.. та ние си извикахме фирма, не знам как се казва, защото кумовете ни я препоръчаха и направо звъннах. Взеха ни 45лв за две стаи, кухня, баня, тераси всичко. Пръскаха навсякъде, по шкафове, ъгли, по тавана..направо ми стана лошо, като гледах навсякъде отрова да се стича..после едно чистене...обаче измряха гадините. Една седмица метохме трупове и сега няяяяямаа..поне засега..надявам се да има ефект дълго, но пак бих извикала.Дори ако влезе някоя пеперуда и умира зашеметена, а доста пъти съм чистила оттогава, уж няма следи от отрова.
Да кажа че ги викахме преди месец някъде, не е минало много време и незнам колко дълго ще има ефект, но засега съм доволна  yahoo
Активен
Diavolitsa
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 373



« Отговор #12 -: септември 10, 2008, 11:13:09 »

Ами аз точно за това ти писах ако може да не си там поне 24 часа. После се измива и може да се прибереш. Нека мъжа ти пак пита в аптеката. Ако не става с това да му препоръчат нещо друго.
Активен
Юлия
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848


сем. Николови


Моят сватбен албум

« Отговор #13 -: септември 10, 2008, 11:13:41 »

Много полезна темичка. Ние като разбутахме за ремонта в къщи и се появиха хлебарки. Нормално за такава стара сграда.
Но предвид бебето което чакаме трябва да се направи нещо. Ще се обадя на мъжът ли и аз да поръчам този препарат.  good
Активен
eli_m
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1131


Щастието на човека е в малките събития!


Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: септември 10, 2008, 12:48:44 »

Ние, след пръскането, затворихме прозорците и заминахме за уикенда! Като се върнахме си почистих  кокто винаги и от тогава не съм виждала жива гад!
Ако е противопоказно за бременни да напръска мъжа ти! good
Активен
Страници: [1] 2 3 ... 6  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines