Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 29, 2024, 18:08:21

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Хванати в изневяра  (Прочетена 20067 пъти)
 
danieIa ☼
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1407



Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: септември 10, 2008, 10:32:28 »

И аз го загледах това предаване. Стана ми интересно какъв ще е българският вариант, защото съм гледала няколко епизода на американското. Според мен това наистина е актьорска игра, поне докато намерят истински участници.
Не ми харесва изобщо как представят развръзката - тези бутаници, викове... В американския вариант охраната изобщо не позволява такива неща, а в този вариант онзи едва не наби бременната жена?! Не мисля, че е нужно толкова време да гледаме как се побутват, дърпат и говорят едно и също - "Как можа?...Защо го направи?...Какво не съм ти дал?...". И водещият хич не ми е подходящ. Горкият, колкото и съчувствено да говори, колкото и морал да се опитва да вкара, май е по-скоро подходящ за гангстерско шоу...
Активен
Gergancheto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2366



Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: септември 10, 2008, 11:07:51 »

Хаха на мен ми е интересно. Но се присъединявам към клуба на невярващите Wink Простооо кои в днешно време прави секс на прозореца?!  Oh my ... И то са някаква "тайна" двойка, които се крият  pleasantry Това ми направи впечатления в първия епизод. А във втория.... заучените викове и крясъци бяха доста слаба актьорска игра  NO Наистина човек би реагирал по първосигнално...а не "какво не съм и дал...?" То се чувства, Zahira много добре го каза, то се чувства, стига само да им следиш действията.
Активен
Tеди
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1317



Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: септември 10, 2008, 13:57:03 »

Както се видя във втория епизод , не показваха лицата на жената и любовника , а във първия показваха на адвоката , е айде сега да не обясняват че точно адвоката се е подписал някъде си че дава право да го снимат и показват , някакси не ми се вярва . blush
Активен
ivana
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 284



Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: септември 11, 2008, 08:17:38 »

Ми то трябва да си сляп че да не разбереш,че е нагласено!Особенно ония "адвокат" дет ми пръхтеше като току-що заклано прасе и ревеше като разгонена кобила насред стадо магарета... crazy crazy crazy и начинът,тонът,интунацията с които казваше на "жена си" "обичамте,влюбен съм в теб,неразбирашли,немога да живея без теб,моляте разбери ме...."Абсолютен фаш и преструвки!
Ами снощи някой гледа ли го???същата работа...жената си хванала дърмите,отишла при някъв да се ебе и я хванали и кво....влиза приятеля й,хваща ги,приятеля почва да бие любовника и ония ще си седи само така и ще го бута....ДА БЕ ДА...
Активен
Gergancheto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2366



Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: септември 11, 2008, 08:32:56 »

А снощи жената се хилеше като надрусана   laugh То в светлината в която се опитаха да я представят нищо чудно и да е истина. И все пак истеричния смях доста често е проява на гузен човек  pardon Тъй че снощи ми изглеждаше малкооо по реално от предишните вечери.
Активен
Zahira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2242


Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: септември 11, 2008, 08:44:14 »

Снощи историята ми се стори най-реалистична. Само едно не мога да разбера и аз - повечето мъже се налагат винаги с юмруци, а в този сериал всички мъже независимо от габаритите се бутат, дърпат си дрехите sarcastic ROFL funnytooth само не и да се бият като мъже.
Активен
danieIa ☼
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1407



Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: септември 11, 2008, 08:51:24 »

...Само едно не мога да разбера и аз - повечето мъже се налагат винаги с юмруци, а в този сериал всички мъже независимо от габаритите се бутат, дърпат си дрехите sarcastic ROFL funnytooth само не и да се бият като мъже.
И на мен ми е смешно това - 10 минути гонене, бутане и дърпане?!
А снощи забелязахте ли, когато двамата хванати уж изблъскаха екипа и мъжа от стаята, затвориха вратата и останаха двамата вътре, а камерата продължи да ги снима там smile.Малко чудно, как пък ще си оставят един оператор за компания smile?!
« Последна редакция: септември 11, 2008, 08:55:01 от danieIa » Активен
Алексчето
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1301



Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: септември 11, 2008, 09:00:58 »

Много нагласено, много неприятно предаване, бутане и дърпане като братята от махалата.  bad
Активен
Gergancheto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2366



Моят сватбен албум

« Отговор #23 -: септември 11, 2008, 10:14:22 »

И на мен ми е смешно това - 10 минути гонене, бутане и дърпане?!
А снощи забелязахте ли, когато двамата хванати уж изблъскаха екипа и мъжа от стаята, затвориха вратата и останаха двамата вътре, а камерата продължи да ги снима там smile.Малко чудно, как пък ще си оставят един оператор за компания smile?!

Хахах и на мен това с оператора ми направи впечателение  blum Може просто той да им е бил по симпатичен  smile
Активен
lilsan/Лили
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 439


Любовта е поезията и слънцето на живота!


Моят сватбен албум

« Отговор #24 -: септември 11, 2008, 10:16:55 »

Гледах клипчетата във vbox и просто умрях от смях. sarcastic Толкова фалшиво и нагласено изглежда всичко...
Активен
Tеди
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1317



Моят сватбен албум

« Отговор #25 -: септември 11, 2008, 13:46:07 »

Aз вчера си изгубих времето да гледам тия 2-3 минутини клипчета , обаче днес открих това и тук всяко предаване е разделено на 2 части  good
http://www.vbox7.com/channel:40943

Вчера вечерта му викам на милото , че има ново предаване за изневери и т.н..... и той "Не ме интересува , няква глупост е" , днес ми звъни по телефона и почва: "Абе ти знаеш ли кво яко предаване са пуснали по Диема за изневери"  Oh my ... , и аз  crazy
Дадох му адреса къде да гледа клипчетата и после ми звъни , заливащ се от смях и вика: "Аз докато не го свалят тва от едир ставам най-примерния мъж на света , никъде няма да ходя , нищо няма да правя , леле тва какъв резил е , срррааааам  Girl_hide girl_impossible . Ще ти огранича разговорите поп телефона , да не вземеш да им звъннеш на тия , ама аз вече знам за тях , така че ще съм примерен  tease"
Даже колегите от другия офис чу ли през стената той как се хили и дошли да видят какво става и всички дружно го гледали , та голям смях пада , явно наистина на хората им трябва сеир  blush
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #26 -: септември 12, 2008, 10:12:39 »

На мен нещо тези истории много ми приличат на американските,едно към едно са ми,особено с влизането по къщите и камерите сложени точно където трябва,а и напоследък по американското гледах точно такива серии,жена изневеряваща със служител на мъжа си и след с... се целува страстно с приятеля си,както и серията от сряда ми е доста позната,поне да бяха заложили на по стари серии,а не на такива пускани в последните месеци bad. Само дето нашето е побългарено и има доста  bad bad bad
Активен
Bybet0
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 679



Моят сватбен албум

« Отговор #27 -: септември 12, 2008, 10:37:54 »

Аз да ви кажа честно изобщо не харесвам подобен тип реалити формати. Нито това, нито Биг Брадър ми харесват. Всичко е нагласено от - до. Но стара римска поговорка - дай на народа хляб и зелище....  Предпочитам да глеам формати, в които се показва талант, а не некадърност. Надявам се някой да не се убиди give_rose Това си е мое мнение, но наистина не разбиряам защо хората гледат подобни предавания?
Активен
Rodi
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1384



Моят сватбен албум

« Отговор #28 -: септември 12, 2008, 11:18:42 »

Това предаване е толкова елементарно и глупаво , пък те и обобщение ше ни правят да ни обяснят че ние не разбираме и намерили кои да ни го обощи
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #29 -: септември 12, 2008, 12:03:10 »

Надявам се някой да не се обиди give_rose Това си е мое мнение, но наистина не разбирам защо хората гледат подобни предавания?
blum няма защо да се обиждаме,всеки сам си решава какво да гледа и дали да го гледа,аз лично хем ми харесва хем -не,примерно когато видях промото на 3 епизод-не ми хареса и не съм гледала епизода,прекалено  bad ми се струваше Wink  Offtopic Иначе съм си обикновена българка и си гледам всички реалити,имам си балканският манталитет да гледам в чуждата паница sarcastic
Активен
Страници: 1 [2] 3 4  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines