Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 29, 2024, 10:49:52

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 4 [Всички]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Хванати в изневяра  (Прочетена 20061 пъти)
 
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« -: септември 09, 2008, 21:32:08 »

Цитат на: 'http://news.netinfo.bg'
От понеделник до четвъртък в 22 ч. зрителите ще следят какво се случва, когато между двама души застанат измамата, болката и неконтролируемата ярост.

"Хванати в изневяра" е формат, който провокира, шокира, забавлява, хваща в капан всички, независимо дали искат или не, дали са склонни да се поддадат на съмнението и ревността или се стремят да избягат от тях.

Предаването може да предизвика потрес, да учуди, да настърви, да разплаче, да пробуди пълно отрицание или тотално съпричастие, но със сигурност не може да остави публиката безучастна, твърдят продуцентите от Оld school productions - новата компания на Нико Тупарев.

Какво мислите? Ако имахте съмнение бихте ли участвали? Аз изгледах една серия<гледала съм американският вариант> и честно казано съм меко казано потресена  Oh my ... Oh my ... Oh my ... .
« Последна редакция: септември 10, 2008, 08:45:30 от Малката госпожица » Активен
Tеди
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1317



Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: септември 10, 2008, 08:19:48 »

Не бих участвала , не мисля че човека до мен най-малкото заслужава това публично унижение , а и това са лични неща , които според мен не е редно да стават обществено достояние.

Но бих го гледала  pardon

По коя ТВ го дават?  blush
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: септември 10, 2008, 08:24:57 »

По Диема Yes
Да предупредя сериите са  shok и понеже има и не цензурирани неща затова не съм посочила клипчетата,иначе го има във vbox.
Аз също не знам дали бих участвала,но от познати знам,че доста хора прибягват до услуги на детективи и хващат половинката си nea
Активен
Zahira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2242


Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: септември 10, 2008, 08:26:58 »

Вчера го гледах, но аз имам една такава черта от характера да наблюдавам по скоро не думите, а поведението на хората, което издава много. И все ми се струва, че е нагласена актьорска игра или поне докато намерят истински случаи за разследване. Просто начинът им на говорене, тембърът, двеженията са по-скоро като актьорски рецитал. Човек при такава ситуация би постъпил доста по първосигнално.
Активен
kriseto
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 45



« Отговор #4 -: септември 10, 2008, 08:36:51 »

Здравейте,според мен Американската версия е много по-сполучлива!Това нашето си е чиста,булгарска, долнопробна кражба!Героите(нескопосани актиори) пресъздават(разбира се по поръчка на сценаристите)почти едно към едно,ситуации от оригинала на предаването!Не знам,но ако някой е гледал първата част там "хванатия в изневяра"беше адвокат-някак не ми се връзва такъв човек да не си потърси правата и да позволи публично да го излагат!
Не знам това е моето мнение!  NO
М/у другото ПРИВЕТ на всички за първи път се решавам да се включа във  форума! bye
Активен
dafni85
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 501



Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: септември 10, 2008, 08:37:12 »

Наде и ние с милото като теб останахме Oh my ... Oh my ... като гледахме първия епизод в понеделник,каква наглост от страна на любовницата  girl_impossible но с милото ще го следим с интерес  blum доста пикантни и интересни неща дават,но аз не бих участвала и донякъде се чудя от къде тези хора намират смелост за такъв сериозен пролем да се оповести публично пред цяла България pardon
Zahira първо и аз мислех че е нагласено,но във вчерашния епизод по реакцията на мъжа мисля че не е нагласено,защо ли,ами защото в този момент човек незнае къде се намира и както се казва"пада му пердето" незнам поне аз така мисля girl_wink
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: септември 10, 2008, 08:45:18 »

Аз пък чух,че май има нагласени работи. Иначе аз и в 1-ят пост споделих нашето пред американското си е  bad . Но на българина му дай зрелища и рейтинга ще тече като студената вода през лятото. Нещото което не ми хареса е  pqz в първи епизод, ако е истина-как можаха да и го причинят,не знам как не роди от вълнение тази жена. bad bad bad
Активен
Zahira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2242


Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: септември 10, 2008, 08:52:26 »

Случаите са прекалено фрапантни и точно затова си мисля, че са и нагласени. Особено се набляга на голотиите, а това в Б-я е сигурен начин за висок рейтинг. На народа му дай хляб и зрелища. Факт е обаче, че всички го гледаме с интерес sarcastic ROFL
Активен
dafni85
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 501



Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: септември 10, 2008, 09:04:55 »

Аз пък чух,че май има нагласени работи. Иначе аз и в 1-ят пост споделих нашето пред американското си е  bad . Но на българина му дай зрелища и рейтинга ще тече като студената вода през лятото. Нещото което не ми хареса е  pqz в първи епизод, ако е истина-как можаха да и го причинят,не знам как не роди от вълнение тази жена. bad bad bad
Наде за бременната жена си права,аз даже като гледах и се молех да не и стане нещо на тази жена доста бруталничко си беше,а за това че на народа хляб и зрелище му дай сте прави и двете,незнам какво да мисля вече crazy ама ще го гледаме и ще се смеем blum
Активен
mirindadimi
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 747



Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: септември 10, 2008, 09:14:11 »

Вчера го гледах, но аз имам една такава черта от характера да наблюдавам по скоро не думите, а поведението на хората, което издава много. И все ми се струва, че е нагласена актьорска игра или поне докато намерят истински случаи за разследване. Просто начинът им на говорене, тембърът, двеженията са по-скоро като актьорски рецитал. Човек при такава ситуация би постъпил доста по първосигнално.
Напълно съм съгласна с теб!Явно и аз я имам тази черта от характера.  blush
Някъде четох, че историите били истински, но възпроизведени от актьори.
И аз толкова се разстроих като гледах първия етизод, още повече, че скоро съм минала по този път ( да си бременна) и като знам колко е чувствителен човек през този период много ми стана жал за жената. nea
Активен
Zahira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2242


Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: септември 10, 2008, 09:19:37 »

А всъщност какъв беше сюжетът на първия епизод, че го изпуснах?
Активен
Tеди
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1317



Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: септември 10, 2008, 09:29:17 »

А всъщност какъв беше сюжетът на първия епизод, че го изпуснах?

Захира , има клипчета на първите 2 епизода в vbox7.com , иначе адвокат изневерява на бременната си жена със стажантка в кантората си.
Аз досега гледах клипчетата на първите 2 епизода и довечера няма да пропусна предаването по ТВ.
Активен
Mila_
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 382



Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: септември 10, 2008, 09:41:24 »

Ами накратко бременната жена (съпругата) чакаща второ дете се съмнява в мъжа си. Адвокат имащ връзка с асистентката си. Първо ги хванаха да ходят на тенис заедно, после на пикник (кой в днешно време го прави незнам и то в София) там и подари някаква парцалка. Последно го хващат в някакъв апартамент(после се оказа 4е бил семеен и уж там живеела възрастна двойка) и най- абсурдният момент правеха секс  облегнати на прозорци до земята .

Накрая с ключ на съпругата влезнаха всички заедно в апартамента и отново ги хванаха да правят секс ( сякаш и двамата имаха удобно поставени хавлии до леглото за да може като нахлуе екипа да се загърнат) И после почна панаира - типичен скандал по български  beating

Повече нямам намерение да го гледам, американското ми беше много по - интересни и реално  smile

Надявам се да съм успяла да го разкажа накратко  smile
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #13 -: септември 10, 2008, 09:49:28 »

Аз нещо почвам да се чудя дали не са актьори пресъздаващи действително случай,защото примерно ако са реални лицата после може да ги съдят или знам ли pleasantry Все пак този първият е адвокат,на дали би желал да се излага по телевизията,и може да са актьори и затова сценките да са толкова нагласени,иначе и в американската версия винаги накрая ги спипваха в някаква компрометираща поза pleasantry.
« Последна редакция: септември 10, 2008, 13:39:31 от Малката госпожица » Активен
Diavolitsa
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 373



« Отговор #14 -: септември 10, 2008, 10:28:56 »

"Подразнихте" ми любопитството и го гледах това предаване. Според мен си е чиста проба актьорска игра. Има толкова нагласени ситуации (за които е писала и Мила), а .екса на прозореца направо ме уби. А и може да съм много наивна, ама мъж да се държи така с бременната си жена (да я блъска и удря) ми дойде малко в повече.
Активен
danieIa ☼
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1407



Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: септември 10, 2008, 10:32:28 »

И аз го загледах това предаване. Стана ми интересно какъв ще е българският вариант, защото съм гледала няколко епизода на американското. Според мен това наистина е актьорска игра, поне докато намерят истински участници.
Не ми харесва изобщо как представят развръзката - тези бутаници, викове... В американския вариант охраната изобщо не позволява такива неща, а в този вариант онзи едва не наби бременната жена?! Не мисля, че е нужно толкова време да гледаме как се побутват, дърпат и говорят едно и също - "Как можа?...Защо го направи?...Какво не съм ти дал?...". И водещият хич не ми е подходящ. Горкият, колкото и съчувствено да говори, колкото и морал да се опитва да вкара, май е по-скоро подходящ за гангстерско шоу...
Активен
Gergancheto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2366



Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: септември 10, 2008, 11:07:51 »

Хаха на мен ми е интересно. Но се присъединявам към клуба на невярващите Wink Простооо кои в днешно време прави секс на прозореца?!  Oh my ... И то са някаква "тайна" двойка, които се крият  pleasantry Това ми направи впечатления в първия епизод. А във втория.... заучените викове и крясъци бяха доста слаба актьорска игра  NO Наистина човек би реагирал по първосигнално...а не "какво не съм и дал...?" То се чувства, Zahira много добре го каза, то се чувства, стига само да им следиш действията.
Активен
Tеди
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1317



Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: септември 10, 2008, 13:57:03 »

Както се видя във втория епизод , не показваха лицата на жената и любовника , а във първия показваха на адвоката , е айде сега да не обясняват че точно адвоката се е подписал някъде си че дава право да го снимат и показват , някакси не ми се вярва . blush
Активен
ivana
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 284



Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: септември 11, 2008, 08:17:38 »

Ми то трябва да си сляп че да не разбереш,че е нагласено!Особенно ония "адвокат" дет ми пръхтеше като току-що заклано прасе и ревеше като разгонена кобила насред стадо магарета... crazy crazy crazy и начинът,тонът,интунацията с които казваше на "жена си" "обичамте,влюбен съм в теб,неразбирашли,немога да живея без теб,моляте разбери ме...."Абсолютен фаш и преструвки!
Ами снощи някой гледа ли го???същата работа...жената си хванала дърмите,отишла при някъв да се ебе и я хванали и кво....влиза приятеля й,хваща ги,приятеля почва да бие любовника и ония ще си седи само така и ще го бута....ДА БЕ ДА...
Активен
Gergancheto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2366



Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: септември 11, 2008, 08:32:56 »

А снощи жената се хилеше като надрусана   laugh То в светлината в която се опитаха да я представят нищо чудно и да е истина. И все пак истеричния смях доста често е проява на гузен човек  pardon Тъй че снощи ми изглеждаше малкооо по реално от предишните вечери.
Активен
Zahira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2242


Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: септември 11, 2008, 08:44:14 »

Снощи историята ми се стори най-реалистична. Само едно не мога да разбера и аз - повечето мъже се налагат винаги с юмруци, а в този сериал всички мъже независимо от габаритите се бутат, дърпат си дрехите sarcastic ROFL funnytooth само не и да се бият като мъже.
Активен
danieIa ☼
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1407



Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: септември 11, 2008, 08:51:24 »

...Само едно не мога да разбера и аз - повечето мъже се налагат винаги с юмруци, а в този сериал всички мъже независимо от габаритите се бутат, дърпат си дрехите sarcastic ROFL funnytooth само не и да се бият като мъже.
И на мен ми е смешно това - 10 минути гонене, бутане и дърпане?!
А снощи забелязахте ли, когато двамата хванати уж изблъскаха екипа и мъжа от стаята, затвориха вратата и останаха двамата вътре, а камерата продължи да ги снима там smile.Малко чудно, как пък ще си оставят един оператор за компания smile?!
« Последна редакция: септември 11, 2008, 08:55:01 от danieIa » Активен
Алексчето
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1301



Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: септември 11, 2008, 09:00:58 »

Много нагласено, много неприятно предаване, бутане и дърпане като братята от махалата.  bad
Активен
Gergancheto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2366



Моят сватбен албум

« Отговор #23 -: септември 11, 2008, 10:14:22 »

И на мен ми е смешно това - 10 минути гонене, бутане и дърпане?!
А снощи забелязахте ли, когато двамата хванати уж изблъскаха екипа и мъжа от стаята, затвориха вратата и останаха двамата вътре, а камерата продължи да ги снима там smile.Малко чудно, как пък ще си оставят един оператор за компания smile?!

Хахах и на мен това с оператора ми направи впечателение  blum Може просто той да им е бил по симпатичен  smile
Активен
lilsan/Лили
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 439


Любовта е поезията и слънцето на живота!


Моят сватбен албум

« Отговор #24 -: септември 11, 2008, 10:16:55 »

Гледах клипчетата във vbox и просто умрях от смях. sarcastic Толкова фалшиво и нагласено изглежда всичко...
Активен
Tеди
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1317



Моят сватбен албум

« Отговор #25 -: септември 11, 2008, 13:46:07 »

Aз вчера си изгубих времето да гледам тия 2-3 минутини клипчета , обаче днес открих това и тук всяко предаване е разделено на 2 части  good
http://www.vbox7.com/channel:40943

Вчера вечерта му викам на милото , че има ново предаване за изневери и т.н..... и той "Не ме интересува , няква глупост е" , днес ми звъни по телефона и почва: "Абе ти знаеш ли кво яко предаване са пуснали по Диема за изневери"  Oh my ... , и аз  crazy
Дадох му адреса къде да гледа клипчетата и после ми звъни , заливащ се от смях и вика: "Аз докато не го свалят тва от едир ставам най-примерния мъж на света , никъде няма да ходя , нищо няма да правя , леле тва какъв резил е , срррааааам  Girl_hide girl_impossible . Ще ти огранича разговорите поп телефона , да не вземеш да им звъннеш на тия , ама аз вече знам за тях , така че ще съм примерен  tease"
Даже колегите от другия офис чу ли през стената той как се хили и дошли да видят какво става и всички дружно го гледали , та голям смях пада , явно наистина на хората им трябва сеир  blush
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #26 -: септември 12, 2008, 10:12:39 »

На мен нещо тези истории много ми приличат на американските,едно към едно са ми,особено с влизането по къщите и камерите сложени точно където трябва,а и напоследък по американското гледах точно такива серии,жена изневеряваща със служител на мъжа си и след с... се целува страстно с приятеля си,както и серията от сряда ми е доста позната,поне да бяха заложили на по стари серии,а не на такива пускани в последните месеци bad. Само дето нашето е побългарено и има доста  bad bad bad
Активен
Bybet0
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 679



Моят сватбен албум

« Отговор #27 -: септември 12, 2008, 10:37:54 »

Аз да ви кажа честно изобщо не харесвам подобен тип реалити формати. Нито това, нито Биг Брадър ми харесват. Всичко е нагласено от - до. Но стара римска поговорка - дай на народа хляб и зелище....  Предпочитам да глеам формати, в които се показва талант, а не некадърност. Надявам се някой да не се убиди give_rose Това си е мое мнение, но наистина не разбиряам защо хората гледат подобни предавания?
Активен
Rodi
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1384



Моят сватбен албум

« Отговор #28 -: септември 12, 2008, 11:18:42 »

Това предаване е толкова елементарно и глупаво , пък те и обобщение ше ни правят да ни обяснят че ние не разбираме и намерили кои да ни го обощи
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #29 -: септември 12, 2008, 12:03:10 »

Надявам се някой да не се обиди give_rose Това си е мое мнение, но наистина не разбирам защо хората гледат подобни предавания?
blum няма защо да се обиждаме,всеки сам си решава какво да гледа и дали да го гледа,аз лично хем ми харесва хем -не,примерно когато видях промото на 3 епизод-не ми хареса и не съм гледала епизода,прекалено  bad ми се струваше Wink  Offtopic Иначе съм си обикновена българка и си гледам всички реалити,имам си балканският манталитет да гледам в чуждата паница sarcastic
Активен
mariana
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1535



« Отговор #30 -: септември 12, 2008, 12:26:38 »

И аз хем го гледам, хем се възмущавам  pardon Малко ми изглежда като актьорска игра, но и аз съм
обикновена българка и си гледам всички реалити,имам си балканският манталитет да гледам в чуждата паница sarcastic[/tt][/size]
Активен
max_hym
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 52



Моят сватбен албум

« Отговор #31 -: септември 12, 2008, 15:41:53 »

Аз съм гледала амеиканския формат и още тогава бях възмутена от идеята на предаването ... не стига че са ти изневерили ами ти върви да се покажеш по ТВ-то как те правят на глупак  pardon каква е целта после да те съжаляват ли.
А БГ версията е много слаба актьорска игра ... толкова нагласено няма накъде, аз също обръщам много внимание на детайлите, но то тук и сляп да си ще видиш че не е реално ...

накъде четох, че жената от 1-ви епизод е учатвала в някаква реклама ...

а това ... http://vbox7.com/play:134a6b9e
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #32 -: септември 14, 2008, 21:05:41 »


накъде четох, че жената от 1-ви епизод е участвала в някаква реклама ...

не е от 1-ви и не е в реклама,а жената от 3-ти е участвала в предаването на Коцето-Караоке pleasantry и там е Петя май,а в епизода е Яна май,иначе жената си личи,че една и съща,но не записах линка да ви го покажа :Pтя max го е показала blush
« Последна редакция: септември 14, 2008, 21:10:51 от малката госпожица™ » Активен
Tеди
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1317



Моят сватбен албум

« Отговор #33 -: септември 14, 2008, 21:10:52 »

Наденце , в горния пост го има мила  girl_wink

http://vbox7.com/play:134a6b9e
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #34 -: септември 14, 2008, 21:17:29 »

^ забелязах,аз мислех че е дала някоя от сериите и реших да не отварям линка,че ми стига по веднъж да ги гледам blum blum
А видяхте ли кой коментира сериите - жената на Здравко от ББ1 и ББ3 sarcastic тя нали е навътре в нещата и в реалити форматите и в изневерите,но иначе каза много смислени неща и най ми хареса това,че дори и сама да може да се справя да не го прави,защото мъжа трябва да си изпълнява отговорностите <относно 1-ви епизод>,което според мен е много правилно good
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #35 -: септември 17, 2008, 12:39:34 »

Леле снощи е било доста интересно,вече почва да става малко по-достоверно явно са се отракали и са си видели грешката,иначе доколкото четох тази наистина е бизнесдама и май имала салон за красота,ама за това не съм сигурна. Но поне за разлика от останалите се държа колкото може на положение .  sarcastic sarcastic sarcastic sarcastic
Активен
hristi
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 512


щастлива госпожа


Моят сватбен албум

« Отговор #36 -: септември 24, 2008, 19:11:58 »

хей гледахте ли господари на ефира........-дето разкриха че предаването е нагласено,повечето от участниците са от агенция за набиране на статисти............-хората просто са си актьори...........този Григор.......със сервиза...........,баща му.........-човека който се скъса да плаче....,жената която има 4 деца и мъжа и го хванаха с проститутка.................просто всички..............!!!!!!!!а аз си мислех че не е нагласено............,а то какво се оказа!
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #37 -: септември 24, 2008, 20:05:46 »

М да гледах ги,общо взето всичко това беше разкрито много по-рано в един бебешки форум tease Даже вчера гледах,че и някакъв от тази седмица,нещо с гей-двойка<не съм го гледала и затова не знам историята> пак е от агенцията crazy
Активен
d_petrovska
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1723



Моят сватбен албум

« Отговор #38 -: септември 25, 2008, 08:26:30 »

Ами то още от началото си личеше, че всичко е нагласено.. особено с тези камери, които монтираха наляво-надясно и ги хващаха на калъп  pardon
Но аз пак си го гледам.. важното е сеир да става  funnytooth
Активен
Zahira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2242


Моят сватбен албум

« Отговор #39 -: септември 25, 2008, 08:33:36 »

Ако съм на мястото на продуцентите направо бих свалила предаването от ефир. Видя, се че е пълен провал или поне да дадат някакво опровержение или обяснение на хората които ги гледат. Нашите подозрения още от самото начало се оказаха верни. Преди няколко дни един познат спомена, че на негов приятел му давали 200лв. за заснета сцена - да участвал в предаването.
А бременната жена от първи епизод била завършила НАТФИЗ и преди няколко години се е снимала в реклама на банка Пиреос с репликата: "Скъпи и вече няма да ме боли глава!"
« Последна редакция: септември 25, 2008, 08:35:28 от Zahira » Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #40 -: септември 25, 2008, 08:38:52 »

Аз пък си мисля,че онова със собственичката на салона не е инсценирано,тогава мъжа й не го дадоха,и после по форумите казаха,че тя наистина има салон и някой спомена,че и този са го виждали по заведенията и си мисля,че то не беше скалъпено,но останалото си е чиста актьорска игра puppets puppets puppets
Захира,а защо да го спират-няма логика,хората го гледат=>продуцентите печелят от рекламите-няма никаква логика да го спрат даже обратното трябва да почнат да измислят още по интересни сцени,за да продължат хората да го следят smile
Активен
Zahira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2242


Моят сватбен албум

« Отговор #41 -: септември 25, 2008, 08:42:13 »

Добре де да го спират наистина е крайна мярка, но поне д започнат да снимат истински истории, или поне да кажат, че историите не са  действителни случаи. Аз откакто разбрах, че е нагласено изобщо не го гледам.
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #42 -: септември 25, 2008, 08:56:50 »

То да ти кажа и аз не съм го гледала от седмица-две,само чета по форумите и ако има нещо интересно си пускам vbox,обаче слушам от приятели,че го следят. А истински истории-не вярвам да има,това е България,а не Сащ,там и да се изложи някой-никой не го познава. Едно е да се излагат по реалитата ,друго че някой им слага рога blum
Активен
mariana
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1535



« Отговор #43 -: септември 25, 2008, 09:00:54 »

Мда верно злезе нагласено, както и подозирах, де  Вече не го гледам  nea Сега превключвам между БТВ и Нова  good
Активен
Pisetata
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 675



Моят сватбен албум

« Отговор #44 -: септември 27, 2008, 16:59:33 »

Аз бях много навита да го гледам,но след,като се оказа измишльотина се отказах! smile
Активен
katya_79
Професор
****
Публикации: 423


www.album.bg/kate_to


Моят сватбен албум

« Отговор #45 -: октомври 29, 2008, 13:18:16 »

Гледах няколко епизода и да ви призная ми изглежда супер нагласено всичко. А що се отнася до това дали бих участвала твърдо-НЕ. Ако се стигне до там да се съмнявам в половинката си и да трябва да търся детективи, то всичко би било много дискретно.Това което се случва в предаването е ужасно грозно и унизително и за двете страни!
Активен
Страници: 1 2 3 4 [Всички]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines