Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 29, 2024, 16:35:47

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 4  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Хванати в изневяра  (Прочетена 20064 пъти)
 
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« -: септември 09, 2008, 21:32:08 »

Цитат на: 'http://news.netinfo.bg'
От понеделник до четвъртък в 22 ч. зрителите ще следят какво се случва, когато между двама души застанат измамата, болката и неконтролируемата ярост.

"Хванати в изневяра" е формат, който провокира, шокира, забавлява, хваща в капан всички, независимо дали искат или не, дали са склонни да се поддадат на съмнението и ревността или се стремят да избягат от тях.

Предаването може да предизвика потрес, да учуди, да настърви, да разплаче, да пробуди пълно отрицание или тотално съпричастие, но със сигурност не може да остави публиката безучастна, твърдят продуцентите от Оld school productions - новата компания на Нико Тупарев.

Какво мислите? Ако имахте съмнение бихте ли участвали? Аз изгледах една серия<гледала съм американският вариант> и честно казано съм меко казано потресена  Oh my ... Oh my ... Oh my ... .
« Последна редакция: септември 10, 2008, 08:45:30 от Малката госпожица » Активен
Tеди
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1317



Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: септември 10, 2008, 08:19:48 »

Не бих участвала , не мисля че човека до мен най-малкото заслужава това публично унижение , а и това са лични неща , които според мен не е редно да стават обществено достояние.

Но бих го гледала  pardon

По коя ТВ го дават?  blush
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: септември 10, 2008, 08:24:57 »

По Диема Yes
Да предупредя сериите са  shok и понеже има и не цензурирани неща затова не съм посочила клипчетата,иначе го има във vbox.
Аз също не знам дали бих участвала,но от познати знам,че доста хора прибягват до услуги на детективи и хващат половинката си nea
Активен
Zahira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2242


Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: септември 10, 2008, 08:26:58 »

Вчера го гледах, но аз имам една такава черта от характера да наблюдавам по скоро не думите, а поведението на хората, което издава много. И все ми се струва, че е нагласена актьорска игра или поне докато намерят истински случаи за разследване. Просто начинът им на говорене, тембърът, двеженията са по-скоро като актьорски рецитал. Човек при такава ситуация би постъпил доста по първосигнално.
Активен
kriseto
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 45



« Отговор #4 -: септември 10, 2008, 08:36:51 »

Здравейте,според мен Американската версия е много по-сполучлива!Това нашето си е чиста,булгарска, долнопробна кражба!Героите(нескопосани актиори) пресъздават(разбира се по поръчка на сценаристите)почти едно към едно,ситуации от оригинала на предаването!Не знам,но ако някой е гледал първата част там "хванатия в изневяра"беше адвокат-някак не ми се връзва такъв човек да не си потърси правата и да позволи публично да го излагат!
Не знам това е моето мнение!  NO
М/у другото ПРИВЕТ на всички за първи път се решавам да се включа във  форума! bye
Активен
dafni85
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 501



Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: септември 10, 2008, 08:37:12 »

Наде и ние с милото като теб останахме Oh my ... Oh my ... като гледахме първия епизод в понеделник,каква наглост от страна на любовницата  girl_impossible но с милото ще го следим с интерес  blum доста пикантни и интересни неща дават,но аз не бих участвала и донякъде се чудя от къде тези хора намират смелост за такъв сериозен пролем да се оповести публично пред цяла България pardon
Zahira първо и аз мислех че е нагласено,но във вчерашния епизод по реакцията на мъжа мисля че не е нагласено,защо ли,ами защото в този момент човек незнае къде се намира и както се казва"пада му пердето" незнам поне аз така мисля girl_wink
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: септември 10, 2008, 08:45:18 »

Аз пък чух,че май има нагласени работи. Иначе аз и в 1-ят пост споделих нашето пред американското си е  bad . Но на българина му дай зрелища и рейтинга ще тече като студената вода през лятото. Нещото което не ми хареса е  pqz в първи епизод, ако е истина-как можаха да и го причинят,не знам как не роди от вълнение тази жена. bad bad bad
Активен
Zahira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2242


Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: септември 10, 2008, 08:52:26 »

Случаите са прекалено фрапантни и точно затова си мисля, че са и нагласени. Особено се набляга на голотиите, а това в Б-я е сигурен начин за висок рейтинг. На народа му дай хляб и зрелища. Факт е обаче, че всички го гледаме с интерес sarcastic ROFL
Активен
dafni85
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 501



Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: септември 10, 2008, 09:04:55 »

Аз пък чух,че май има нагласени работи. Иначе аз и в 1-ят пост споделих нашето пред американското си е  bad . Но на българина му дай зрелища и рейтинга ще тече като студената вода през лятото. Нещото което не ми хареса е  pqz в първи епизод, ако е истина-как можаха да и го причинят,не знам как не роди от вълнение тази жена. bad bad bad
Наде за бременната жена си права,аз даже като гледах и се молех да не и стане нещо на тази жена доста бруталничко си беше,а за това че на народа хляб и зрелище му дай сте прави и двете,незнам какво да мисля вече crazy ама ще го гледаме и ще се смеем blum
Активен
mirindadimi
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 747



Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: септември 10, 2008, 09:14:11 »

Вчера го гледах, но аз имам една такава черта от характера да наблюдавам по скоро не думите, а поведението на хората, което издава много. И все ми се струва, че е нагласена актьорска игра или поне докато намерят истински случаи за разследване. Просто начинът им на говорене, тембърът, двеженията са по-скоро като актьорски рецитал. Човек при такава ситуация би постъпил доста по първосигнално.
Напълно съм съгласна с теб!Явно и аз я имам тази черта от характера.  blush
Някъде четох, че историите били истински, но възпроизведени от актьори.
И аз толкова се разстроих като гледах първия етизод, още повече, че скоро съм минала по този път ( да си бременна) и като знам колко е чувствителен човек през този период много ми стана жал за жената. nea
Активен
Zahira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2242


Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: септември 10, 2008, 09:19:37 »

А всъщност какъв беше сюжетът на първия епизод, че го изпуснах?
Активен
Tеди
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1317



Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: септември 10, 2008, 09:29:17 »

А всъщност какъв беше сюжетът на първия епизод, че го изпуснах?

Захира , има клипчета на първите 2 епизода в vbox7.com , иначе адвокат изневерява на бременната си жена със стажантка в кантората си.
Аз досега гледах клипчетата на първите 2 епизода и довечера няма да пропусна предаването по ТВ.
Активен
Mila_
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 382



Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: септември 10, 2008, 09:41:24 »

Ами накратко бременната жена (съпругата) чакаща второ дете се съмнява в мъжа си. Адвокат имащ връзка с асистентката си. Първо ги хванаха да ходят на тенис заедно, после на пикник (кой в днешно време го прави незнам и то в София) там и подари някаква парцалка. Последно го хващат в някакъв апартамент(после се оказа 4е бил семеен и уж там живеела възрастна двойка) и най- абсурдният момент правеха секс  облегнати на прозорци до земята .

Накрая с ключ на съпругата влезнаха всички заедно в апартамента и отново ги хванаха да правят секс ( сякаш и двамата имаха удобно поставени хавлии до леглото за да може като нахлуе екипа да се загърнат) И после почна панаира - типичен скандал по български  beating

Повече нямам намерение да го гледам, американското ми беше много по - интересни и реално  smile

Надявам се да съм успяла да го разкажа накратко  smile
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #13 -: септември 10, 2008, 09:49:28 »

Аз нещо почвам да се чудя дали не са актьори пресъздаващи действително случай,защото примерно ако са реални лицата после може да ги съдят или знам ли pleasantry Все пак този първият е адвокат,на дали би желал да се излага по телевизията,и може да са актьори и затова сценките да са толкова нагласени,иначе и в американската версия винаги накрая ги спипваха в някаква компрометираща поза pleasantry.
« Последна редакция: септември 10, 2008, 13:39:31 от Малката госпожица » Активен
Diavolitsa
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 373



« Отговор #14 -: септември 10, 2008, 10:28:56 »

"Подразнихте" ми любопитството и го гледах това предаване. Според мен си е чиста проба актьорска игра. Има толкова нагласени ситуации (за които е писала и Мила), а .екса на прозореца направо ме уби. А и може да съм много наивна, ама мъж да се държи така с бременната си жена (да я блъска и удря) ми дойде малко в повече.
Активен
Страници: [1] 2 3 4  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines