Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 27, 2024, 14:08:32

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 10   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Конкурс "Моята телевизионна сватба"  (Прочетена 50208 пъти)
 
Nataliya
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1630


Щастлива мама


Моят сватбен албум

« Отговор #75 -: ноември 05, 2008, 18:58:09 »

Някой гледа ли го още това предаване? Случва ли се нещо интересно?
Аз гледах предаванията с баницата и мусаката, но беше толкова скучно и мудно, че се отказах.
Активен
tea_75
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 230



Моят сватбен албум

« Отговор #76 -: ноември 11, 2008, 10:43:08 »

гледам го  tease развеселява ме сле дкато Слави осъзна, че идеята му с баницат аи мусаката не може да се оценява.
Активен
Данитка
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2117



Моят сватбен албум

« Отговор #77 -: ноември 19, 2008, 21:43:26 »

Това е възможно най-тъпото предаване  girl_impossible
Дори и така Слави няма да си върне аудиторията  nea
Активен
svetli
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1959



Моят сватбен албум

« Отговор #78 -: ноември 20, 2008, 10:18:12 »

Дани и мен нещо не може да ме грабне. Малко ми е тъпичко със задачите, а и самите задачи като цяло...
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #79 -: ноември 21, 2008, 23:39:23 »

Гледахте ли го днес Yes аз вчера не успях,но днес бях пред тв-то и най-много ми хареса мацката със свеки французойка-каква мацка беше свекито й tease а подаръка good както и мацката от селото в Родопите и нейният подарък беше  good всички останали от днес бяха задоволителни pleasantry
За сега фаворитите ни са френската двойка и двойката от 'село' good good good
И да си кажа,ако Пупето ми прилича на Мили,'французойката' на Катето ми прилича pleasantry обаче 100% снаха французойка ще е ,много и отива някак фина,слаба,чаровна-девойка 'французойка' blum blum blum
Активен
valka27
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1103


http://www.panoramio.com/user/3830585


Моят сватбен албум

« Отговор #80 -: ноември 22, 2008, 01:41:58 »

И аз много рядко го гледам( най-вече бях обидена на Слави, 4е не ни избра) оба4е днес го гледах...мацката с дървата определено ми е фаворит!!! pleasantry
Активен
tea_75
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 230



Моят сватбен албум

« Отговор #81 -: ноември 22, 2008, 09:58:54 »

точно си говорихме снощи дали мъжете харесват това предаване. за мен е задовоително, поне не е за убийства и те изважда от реалността за определено време.
свекито францу беше доста стройна и елегантна.
а мацката софиянка от селото с 4 къщи и 4 букви(нещо ми се губи името) наистина накефи.
аз и Царина от Плевен харесвам (не като визия, а като начин на развитие в събитията). свекър и една година по малък от нея, а свекито на 39г. Побъркан свят  pleasantry crazy pleasantry
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #82 -: ноември 22, 2008, 10:13:46 »

Аз само снощните ги гледах blum иначе моят мъж харесва предаването или поне го гледа с мен pleasantry а и снощното беше яко,особено Пупето като рецитира стихотворение tease
Активен
♥Сиси♥
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1037


ЩАСТЛИВИ!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #83 -: декември 04, 2008, 13:39:07 »

и ние го гледаме, в началото не ми беше много интересно, но сякаш стават все по интересни  Bravo двойката  "пупенца" са много сладки
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #84 -: януари 22, 2009, 23:29:12 »

Следите ли конкурса? Girl_hide
Тази седмица е много интересно,нещо в стил 'Шеметна надпревара' и си проличават отношенията<на власт и подчинение хихи в двойките> .... аз лично се съпоставих на мястото им и за сега само това с очите не знам как щях да се оправя,за всичко останало щях на милото да разчитам хихи. Вие как мислите щяхте ли да се справите? А и със ските щях да имам проблем winter-ski
Много лошо впечатление ми направи съдията първия ден,как коментира жена си-моя ако направи такъв коментар,още повече пред камерата ще има  slap
И момента с катаджийте беше  sarcastic как се портеха един на друг  blum
Много е интересно тази седмица,беше почнало да става скучно,ама вчера и днес на глас се смях с двойките blum
Лошо впечатление ми направи и адвоката slap милата му жена smell
Активен
Gergancheto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2366



Моят сватбен албум

« Отговор #85 -: януари 23, 2009, 11:08:17 »

Аз пък тази седмица не го гледам, че ставам рано и вечер откъртвам рано-рано, а и гледам "Шепот от отвъдното" и "съпругите" и после гледам малко да чета, да вляза да си взема душ и т.н. Сори за  Offtopic

Аз хапресвам Пупенцата и французойската двойка, аз гледах повторението на коледното шоу дето една от двойките трябваше да се върне, с глас се смях на Царина и мъжа й, дето тя беше дядо Коледа, а той Снежанка  funnytooth funnytooth Много се забавлявах  blum
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #86 -: януари 23, 2009, 16:33:01 »

Наде, съгласна съмс казаното то теб,наистина много лошо впечатление прави таова отношение!!!

А очите милтоо щеше да ги хапен, сам си каза: "Аз нали всичко хапвам!"
А със ските проблеми щеше да има милото - аз не!!!

И аз като теб много харесвам Галя и Тома good


Много е интересно тази седмица, беше почнало да става скучно,ама вчера и днес на глас се смях с двойките blum

 good   good   good
Активен
Patita
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 102



« Отговор #87 -: януари 23, 2009, 23:43:37 »

Как ви се стори края на надпреварата- на тези, които са гледали?
На мен тази седмица ми хареса- беше по-различно, макар и копирано от чужди програми  good
Определено обаче си проличават истинските взаимоотношения или лицемерниченето за пред камера. Чак се замислих, че ако има още такива задачи току виж някои се откажат от идеята да се вземат  smile
Активен
Вили
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 598



Моят сватбен албум

« Отговор #88 -: януари 24, 2009, 01:05:09 »

Моите фаворити бяха Галя и Тома и те отпаднаха на секунди, за съжаление  Tc Ама като ги гледах май не си дадоха много зор и адвокатската двойка ги изпревари на секунди. И сега незнам кой искам да спечели, те ми бяха някакви такива готини, а пък особено той с неговия български  smile. За толкова кратко време в България, доста добре се справя с езика.
Активен
Kristinka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 649


Just a Wife


Моят сватбен албум

« Отговор #89 -: януари 24, 2009, 01:10:22 »

Много интересна и смешна ми беше тая задача.Определено нещо по-различно.
Моите фаворити са Фотето и Ивайло, много си отиват като двойка и са супер готини, другите които харесвах бяха Галя и Тома, но за съжаление  те не си дадоха мн зор накрая..даже ме хвана яд че адвокатската двойка ги изпревариха..но такъв е живота.. blum
Активен
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 10   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines