Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 25, 2024, 11:31:02

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 ... 10   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Конкурс "Моята телевизионна сватба"  (Прочетена 47552 пъти)
 
Rodi
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1384



Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: септември 11, 2008, 12:26:01 »

Отиваите момичет ще е много яко някои от форума а спечели, ще гласуваме за вас. А и ще е найстина забавно
Активен
mari_i_i
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 148


Щастлива мама на Даниел!


Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: септември 11, 2008, 12:28:19 »

И в допълнение ще чакаме да ни поканите на тази голяма сватба, а за подкрепата не се съмнявайте, че ще е на 100%.
Активен
Selvet
Global Moderator
Сватбен ГУРУ
*
Пол: Жена
Публикации: 855



Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: септември 11, 2008, 13:40:32 »

на мен също ми допада идеята smile жалко че вече сме женени и неможе да участваме  tease tease tease tease tease
Но ще се радвам ако някоя съфорумка спечели.Хайде неомъжените дами - успех на всички които се престрашат да участват - с Вас сме smile
Активен
Pisetata
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 675



Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: септември 28, 2008, 21:31:11 »

Незнам неомъжените,защо се срамуват! blush Ние,ако не бяхме се оженили,сигурно щяхме да бъдем първи на този на конкурс! smile Ще се радвам някоя съфорумка да спечели! yahoo
Активен
valka27
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1103


http://www.panoramio.com/user/3830585


Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: септември 29, 2008, 21:20:45 »

Момичета... спечелихме yahoo...т.е. одобрени сме  , в събота сме на кастинг...стискайте палци danceg
Активен
beb4eto_na_me4o
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 842


Невероятно е да си родител....


Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: септември 30, 2008, 07:17:32 »

Момичета... спечелихме yahoo...т.е. одобрени сме  , в събота сме на кастинг...стискайте палци danceg
на вас в събота ли ви казаха? някои ги викат в петък, явно много хора са били одобрени. успех!
Активен
Zahira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2242


Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: септември 30, 2008, 08:50:14 »

Момичета ще се радвам някоя от вас да спечели. Практика на БТВ е на първия кастинг да викат почти всички и вече на следващите кастинги отсяват. Няма да забравя като ме бяха викнали на кастинг за миналия Сървайвър, обаче аз така и не отидох  blush .
Активен
Tеди
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1317



Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: септември 30, 2008, 08:57:48 »

Хей дано някой от форума спечели , че да вземе да ни покани на сватбата , нали е на чужд гръб  funnytooth laugh

Успех на участващите  Good luck
Активен
Vanilly
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1838


http://vanily.multiply.com/


Моят сватбен албум

« Отговор #23 -: септември 30, 2008, 11:19:04 »

Успех и от мен, Валка!!!! Дано наистина да спечели някоя от вас!!
Активен
valka27
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1103


http://www.panoramio.com/user/3830585


Моят сватбен албум

« Отговор #24 -: септември 30, 2008, 12:00:49 »

Благодаря на всички... ще пиша когато имам новини smile
Активен
КатиНка
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2469



« Отговор #25 -: септември 30, 2008, 13:48:07 »

За моя изненада и въпреки противенето ми да се включим в този конкурс, моята половинка е изпратила заявка от наша страна ... хванах го точно дакато подготвяще мейла миналата седмица  Wink Дори не знам какви снимки е изпратил. Но както и да е, обадиха ми се днес да ходим и ние на кастинг в събота ..... направо се разтреперах. Има обаче едно условие ако минеш първи кръг и това е, че трябва и двамата да сме на разположение през следващите два месеца и да ходим на срещи, интервюта, записи и т.н. Жената, с която говорих ми каза, че е по-добре да си вземем толкова дълга отпуска  Oh my ... която ние не можем да си позволим в никакъв случай. Така че момичета, нас няма да ни видите  blum но успех на всички, които ще могат да участват в конкурса. Със сигурност ще ми е по-интересно да гледам развитието на конкурса отстрани, от колкото да участвам в него Wink Половинката ми обаче съжалява .... той много искаше, за разлика от мен  blush
Активен
Bybet0
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 679



Моят сватбен албум

« Отговор #26 -: септември 30, 2008, 13:51:57 »

Valka27 стискаме палци! И аз много искам някоя съфорумка да грабне наградата! На чужд гръб сватба се прави лесно, хихих!
Катитка, отидете поне на кастинга! Може да е вашият късмет!!! good


А ние за майтап се записахме още на първи час след обявения конкурс, е малко ни мина сватбата вече де, но виках да се смилят едно сватбено пътешествие да дадат, ама нямаааа tease
Активен
Zahira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2242


Моят сватбен албум

« Отговор #27 -: септември 30, 2008, 13:56:31 »

E Кате отидете пък впоследствие може да се разберете с тях, че сте сериозни работещи хора и няма как да зарежете работата си  за да участвате в телевизионен конкурс. Ако са свястни ще ви разберат и ще ви включат въпреки това. Аз именно от тази гледна точка много се смея като кажат, че някой сериозен бизнесмен, банкер, финансист или прочее влязъл в Биг Брадър или Сървайвър. Кой здраво стъпил на краката си човек със сериозна кариера ще го пуснат 3-4 месеца до отсъства от работа за да участва в ТВ-предаване. Казвам това по повод на последния "преуспял" банкер в САЩ , влязъл в Биг Брадър.  sarcastic
Активен
valka27
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1103


http://www.panoramio.com/user/3830585


Моят сватбен албум

« Отговор #28 -: септември 30, 2008, 14:10:46 »

katika, цели 2 месеца shok.Аз се опитах да изкопча повече инфо от мацката дето ни се обади, но... не можела да каже нищо повече.
Активен
КатиНка
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2469



« Отговор #29 -: септември 30, 2008, 16:50:21 »

valka27, да, така ми каза дамата, която ми се обади и помоли ако не можем да си го позволим като време, да ги уведомим предварително, за да не си губим взаимно времето. Ако нямате проблем да отсъствате от работа, не го мислете, но за нас е невъзможно и за двамата  pardon Желая ви успех и дано ви се усмихне щастието  yahoo yahoo yahoo
 
Активен
Страници: 1 [2] 3 4 ... 10   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines