Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 23, 2024, 21:39:43

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 ... 10   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Конкурс "Моята телевизионна сватба"  (Прочетена 47536 пъти)
 
eli_m
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1131


Щастието на човека е в малките събития!


Моят сватбен албум

« -: септември 09, 2008, 09:35:43 »

Момичета гладахте ли вчера "Шоуто на слави"?
Слави обяви конкурс  "Моята телевизионна сватба"! Може да участват всякакви двойки, без значение възраст, пол, от колко време са заедно и т.н.
Който спечели - наградата е СВАТБА ОТ СЛАВИ!!!  yahoo yahoo yahoo
Костюма на младоженеца, роклята на булката, ресторант, украса за ресторанта...просто всичко организира той самия! Просот ви прави сватбата на мечтите ви и при това АБСОЛЮТНО БЕЗПЛАТНО!!! и Най-важното КУ КУ бенд ще ви свирят на живо! Участниците трябва да подадат документи за кандидатстване до 20 септември, мисля crazy! Трябва да напишете имената ви, от колко време сте заедно, нещо интересно за вашата връзка и актуална снимка на вас и вашия любим! Май това беше всичко!
Успех на кандидатите! good
Активен
snezhito
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 765



Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: септември 09, 2008, 09:46:59 »

Тю, за една бройка го изтървахме!  girl_wink
Активен
eli_m
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1131


Щастието на човека е в малките събития!


Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: септември 09, 2008, 09:52:13 »

То и ние го изпускаме! crazy
Повечето ни неща вече са организирани! Според мен е за двойки, който в момента решават да се женят или са с дата за другата година и нямат нищо организирано!
Активен
Zahira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2242


Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: септември 09, 2008, 10:20:03 »

Ето линк към конкурса:
http://slavishow.com/index.php?cat=1&mid=49&id=10008
Аз вече го разпратих на всичките ми неомъжени приятелки! danceg blush
Активен
svetli
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1959



Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: септември 09, 2008, 13:56:36 »

Явно ние го пропуснахме този вариант. На участващите късмет! Макар че аз си мисля, че ще търсят някоя нестандартна двойка.
Активен
КатиНка
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2469



« Отговор #5 -: септември 09, 2008, 21:22:12 »

Тук трява ди ви призная, че милото ме кара да напиша текст за нашата история и т.н. и да избера снимки, за да изпратим на шоуто  blush а аз обратното на неговия ентусиазъм, бих умряла от срам да ме гледа цяла България и някак си не ми се иска по този начин да протече този толкова специален ден. Някак си го чуствам "по-интимен" за да го споделя с толкова много хора. А той милия ... очите му светнаха като чу за инициативата и му се прииска да спечелим  focus Та ще видим къде ще му излезе края  Girl_hide
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: септември 09, 2008, 21:24:53 »

Милото реагира като теб,думите му бяха 'не искам сватба за сметка на Слави,и от това той да трупа рейтинг'. То не,че сме ръгнали да се женим тази година. Ще се радвам ако спечели някой с интересна история и ,който няма финансова възможност да реализира мечтите си за сватба blush.
Активен
Tеди
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1317



Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: септември 09, 2008, 21:26:17 »

Ще се радвам ако спечели някой с интересна история и ,който няма финансова възможност да реализира мечтите си за сватба blush.

Ето такива хора искам да спечелят !!!  good
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: септември 09, 2008, 21:31:00 »

Ще се радвам ако спечели някой с интересна история и ,който няма финансова възможност да реализира мечтите си за сватба blush.
Ето такива хора искам да спечелят !!!  good

И аз, и аз!!!  good
Активен
КатиНка
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2469



« Отговор #9 -: септември 09, 2008, 21:32:26 »

Ще е зрелище, определено и е гарантиран незабравимия купон, който би направил екипа на Слави. Ще изгледам сватбата с най-най-голямо удоволствие  girl_wink и дано наистина не е нещо нагласено  diablo
Активен
Nataliya
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1630


Щастлива мама


Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: септември 10, 2008, 08:22:36 »

Аз няма да участвам, но по принцип не ми звучи много ентусиазиращо някой друг(пък бил той и Слави Трифонов) да командва парада на моята сватба и да налага някакво мнение.   nea Дано не съм права, но ми се струва че целта на конкурса е да се вдигне поугасналия рейтинг на Слави.
Активен
eli_m
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1131


Щастието на човека е в малките събития!


Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: септември 10, 2008, 12:55:03 »

Първият кастинг ще се проведе от хора на "Седем осми", които ще изберат няколко двойки за второто ниво на играта. Във втората част влюбените ще минат през знаменитото диванче на Дългия, за да разкажат за себе си, след това ще бъдат подлагани и на изпитания, свързани с бъдещия им съвместен живот. От шоуто признаха, че има и вариант публиката да гласува с SMS и също да дава вота си за най-симпатичната двойка.
Активен
danieIa ☼
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1407



Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: септември 10, 2008, 13:24:26 »

На мен ми се струва забавно, макар че не бих се престрашила да участвам smile.
То си е ясно, че Слави се опитва да си вдигне рейтинга - това е нормално нещо.
Не мисля, че хората трябва да страдат от мисълта, че някой друг ще им плати сватбата, или ще им я организират не както искат. От собствен опит знам, че тези неща не трябва да се вземат толкова на сериозно smile.
Активен
Алексчето
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1301



Моят сватбен албум

« Отговор #13 -: септември 11, 2008, 11:55:49 »

Katitka отивайте, както и всички все още неомъжени двойки от форума! все пак някой трябва да спечели! Сватбаааа weddingday
Активен
mari_i_i
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 148


Щастлива мама на Даниел!


Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: септември 11, 2008, 12:04:46 »

Страхотна идея, жалко че ние омъжените няма как да се класираме за това шоу. Хайде споделяйте, някой престраши ли се да се запише вече? Много ще е хубаво някой от съфорумките да се окаже на финала и да има възможност да сбъдне всичките си мечти.
« Последна редакция: септември 11, 2008, 12:26:58 от mari_i_i » Активен
Страници: [1] 2 3 ... 10   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines