Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 23:03:00

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 [4]  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбена торта от сладкарница Романс - Симеоново  (Прочетена 97388 пъти)
 
echy_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1009



Моят сватбен албум

« Отговор #45 -: февруари 05, 2009, 15:54:38 »

Josepha , както съм писала и преди нашата торта беше от Гаврош "шампанско с ягоди" и се хареса на всички гости. преди 3 седмици бяхме на сватба на едни приятели които си поръчаха същата като нашата торта. а за коледа и нова година си поръчахме от стандартните им торти. много ни харесват, а и хората там са много любезни, дават ти парчета да пробваш вкусовете им.
Активен
rozovka
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1031



« Отговор #46 -: февруари 05, 2009, 15:59:24 »

Нашата торта беше от Гаврош, еклерова, ако не се лъжа. Беше много красива, розова, на пет етажа, и гостите си облизаха пръстите.
Активен
mariana_popova
Ентусиаст
**
Публикации: 77



« Отговор #47 -: март 05, 2009, 21:48:36 »

мммм... много са вкусни нещата там... не само торти, ами всииичко  Torte
Активен
peteto77
Сватбар
***
Публикации: 185



« Отговор #48 -: май 25, 2009, 07:05:14 »

ходих до Романса миналата седмица.  Отдавна не бях ходила.... Много им е спаднало нивото. Беше доста мизерно...  Поръчахме си две торти - бяха сухи и въобще не ми харесаха. Преди там човек свободно място не можеше да си намери... сега сладкарницата беше празна. Никак не ми хареса, едва ли ще поръчваме торти от там.
Активен
Amelia
Баш Майстор
**
Публикации: 1556



« Отговор #49 -: май 28, 2009, 22:52:43 »

Ами и ние ходихме преди около две седмици и беше супер! не знам какво значи "мизерно" според Петето77, но аз нищо подобно не мога да кажа за Романса! Всичко беше на ниво! Каквото си поръчахме беше много и беше фантастично! Определено стоят като вариант. Само дето нещо на различни булки различно казват относно правенето на торти с фондан. Не мога да разбера дали правят или не, а тогава сладкарките вече ги нямаше и не успях лично да си попитам.
Активен
Zahira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2242


Моят сватбен албум

« Отговор #50 -: май 29, 2009, 07:32:54 »

Ако под фондан имаш впредвид захарното тесто, когато аз питах миналата година казаха, че правят, но че излизало много скъпо - около 15 лв. за килограм излизало, а за една голяма торта отивало доста. Нашата торта беше с някакъв плодово-шоколадов пълнеж и който от гостите успя да я опита каза, че била много вкусна. На мен не ми беше сервирано и не знам.
Активен
diva_79
Новак
*
Публикации: 18



« Отговор #51 -: юли 20, 2009, 21:41:22 »

Аз съм доволна от тортите.На нашата сватба беше от там и беше със захорно тесто, което не ми беше вкусно на мен.Но иначе тя си ми е любимото място.Незная защо наистина това захорно тесто е по-ск
ъпо например от белия шоколад
Активен
peteto77
Сватбар
***
Публикации: 185



« Отговор #52 -: август 03, 2009, 07:49:22 »

еми явно всеки си има вкус. Аз съм за 100 грама, Лагуна, Росита ...ммммм
Активен
crazynelly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 720


твоя аз съм..


Моят сватбен албум

« Отговор #53 -: август 02, 2013, 09:24:54 »

Японска торта - най-добрата! Романс номер 1!  danceg
Активен
ani_ogbg
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 647



Моят сватбен албум

« Отговор #54 -: август 25, 2013, 15:12:03 »

Като гледам малко ще се различа от общото мнение. По принцип много обичам тази сладкарница и от години ходим там за какви ли не вкусотии, дори тортата за сватбата на брат ми беше оттам и беше много вкусна, въпреки че доколкото съм чувала в отношението не са били доволни. Та, за нашата сватба също си поръчахме оттам и то без никакво колебание. Обяснявахме се надълго и нашироко как точно искаме да бъде, снимки занесохме, като цяло тортата, която искахме беше много семпла и нежна. Няма да навлизам в подробности, но най-важното е, че исках две гълъбчета, а  на самия ден, като изнесоха тортата видях две врабчета, като това, което си говорехме нямаше нищо общо с това, което бе пред очите ми.. Дълбоко разочарование.. Да не говорим за вкуса.. Искрено се надявам това да е било изключение, а да не е практика...
Активен
Страници: 1 2 3 [4]  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines