Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 12:30:19

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбена торта от сладкарница Романс - Симеоново  (Прочетена 97385 пъти)
 
ginger
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 56



« Отговор #30 -: октомври 01, 2007, 12:10:50 »

И нашата торта беше от Романс  danceg.

Избрахме си тъмния романс, а отгоре бял шоколад. Жената в цеха обаче ме посъветва отстрани да не е шоколад, а крокан защото във жегите ще се разтече ( вече бях яла една такава разтечена на друга сватба). Затова я поръчахме с крокан отстрани и бял шоколад отгоре и с по няколко розички на етаж. Честно казано не беше най-красивата торта на света (не че беше грозна, но и по-хубави съм виждала), но всички си облизаха пръстите, което беше по-важното за мен  yahoo.

Иначе като цена беше 176,50 ( 102 парчета, украса и доставка). И за наш късмет нямахме ниакви проблеми като връщахме прословутата стойка за пет етажна торта.
Активен
mandarinka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 619



Моят сватбен албум

« Отговор #31 -: октомври 01, 2007, 12:14:49 »

И нашата торта беше от Романс  danceg.

Избрахме си тъмния романс, а отгоре бял шоколад. Жената в цеха обаче ме посъветва отстрани да не е шоколад, а крокан защото във жегите ще се разтече ( вече бях яла една такава разтечена на друга сватба). Затова я поръчахме с крокан отстрани и бял шоколад отгоре и с по няколко розички на етаж. Честно казано не беше най-красивата торта на света (не че беше грозна, но и по-хубави съм виждала), но всички си облизаха пръстите, което беше по-важното за мен  yahoo.

Иначе като цена беше 176,50 ( 102 парчета, украса и доставка). И за наш късмет нямахме ниакви проблеми като връщахме прословутата стойка за пет етажна торта.

много хубава си беше даже тортата и въобще не беше грозна!!! супер ви беше тортата!  yahoo
пс.тая разтечената да не е била на нашата сватба  girl_wink  laugh
Активен
ginger
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 56



« Отговор #32 -: октомври 01, 2007, 13:39:48 »

Радвам се, че ви е харесала.

Разтечената беше на една сватба миналата година - пак такъв Романс, ама в доста "течен" вид, и затова се съгласих да сложим крокан отстрани вместо шоколад, защото знаех в какъв вид ще е с шоколада blum.

А вашата въобще не беше разтечена   Oh my ... - как въобще ти хрумна.
« Последна редакция: октомври 01, 2007, 13:41:52 от ginger » Активен
Вероника
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3502



Моят сватбен албум

« Отговор #33 -: октомври 20, 2007, 19:28:05 »

Нашата торта също ще е от там  DANCE много съм доволна от качеството и от цените  Bravo
7-етажна торта + една правоъгълна отделна (30 парчета) + розичките (21 рози - 14лв)+8лв транспорт+15лв. младоженци - само 190 лв
И ще е бяло и синьо както искам  smile
Активен
Zahira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2242


Моят сватбен албум

« Отговор #34 -: юли 27, 2008, 09:20:03 »

И аз поръчах нашата торта от Романс-а. За 2 правоъгълни торти по 60 парчета и 1 за разрязване във формата на сърце от 14 парчета плюс розички и доставка излиза 190лв. Тортите им не са от най-красивите, но пък са вкусни. Аз поръчах комбиниран пълнеж от шоко + горски плод - малини, ягоди, къпини. Правят и от захарно тесто, но ми обясниха, че захарното тесто излиза около 15лв. за кг.
Активен
Kittcat
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 80


« Отговор #35 -: август 20, 2008, 16:41:18 »

И аз искам да похваля тортите на Романс!!!! Ние избрахме японска торта, към която си имаме слабост по принцип и въпреки че имах нестандартното изискване тортата да е цялата в слънчогледи, което те не правят по принцип, хората ме изненадаха страхотно приятно и ми бяха направили торта, която надхвърляше и най-смелите ми мечти!!!! Цената беше 220 лева за 120 парчета
Активен
echy_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1009



Моят сватбен албум

« Отговор #36 -: август 27, 2008, 10:03:09 »

ние снощи се разходихме до Романс, и наистина останахме много очаровани от цените които предлагат за сватбени торти. за 80 парчета най скъпия вариант е 130-170 лв. без украсата), а ако е от захарно тесто цялата украса се оскъпява в нашия случай с 135 лв.
определено тази цена ми харесва, но за вкуса на тортите малко се притеснявам, ние сме ходили там няколко пъти и всеки път обръщаме повече внимание на палачинките и гофретите а торти не сме яли. вчера милото си поръча бяла еклерова и се оказа стара и изсъхнала, не беше никак вкусна.
та малко се колебая дали да поръчваме там.
Активен
snezhito
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 765



Моят сватбен албум

« Отговор #37 -: август 27, 2008, 11:54:09 »

Мда, еклеровите им не са особено хубави. Сухички ми се сториха и на мен.
Активен
milena_k8
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 5



« Отговор #38 -: август 27, 2008, 15:45:12 »

Здравейте момичета аз сега се регистрирах и това е първата тема в която пиша !!!!
Сватбата ми е на 06.09....
Ние си поръчахме торта от Лагуна,основата е рафаело и украса отгоре, на 5 етажа и три допълнителни торти,защото ни трябват 150 парчета, излезе ни 375лв тортата и 200 лв капаро за стойката...
Някой има ли отзиви за сватбените им торти ???
Активен
snezhito
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 765



Моят сватбен албум

« Отговор #39 -: август 27, 2008, 17:48:05 »

Здравейте момичета аз сега се регистрирах и това е първата тема в която пиша !!!!
Сватбата ми е на 06.09....
Ние си поръчахме торта от Лагуна,основата е рафаело и украса отгоре, на 5 етажа и три допълнителни торти,защото ни трябват 150 парчета, излезе ни 375лв тортата и 200 лв капаро за стойката...
Някой има ли отзиви за сватбените им торти ???


На Лагуна тортите им са фантазия!!! Не си сбъркала.
Активен
Crystal
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 189



Моят сватбен албум

« Отговор #40 -: януари 23, 2009, 01:42:47 »

На мен пък точно еклеровата с бял крем и малини най-много ми хареса. Пробвахме общо 7 различни торти, като се оказа че 2 от тях не стават за сватбени, а другите ни се сториха много тежички.
Мен нещо друго ме учуди... казаха ми че не правят торти със захарно тесто...  huhhuh.gif Показах им няколко модела и жената от цеха ми обясни, че тяхните торти не са подходящи за такава обвивка. Не правят и украси с живи цветя. Но пък човек може сам да си намери и допълни украсата, ако желае.
Вярно си е, че в съотношението качество/цена Романс са най-добрите в София  good
Активен
expert
Ентусиаст
**
Публикации: 88


« Отговор #41 -: януари 23, 2009, 22:49:59 »

Crystal, защо не отидеш в "100гр сладки"? Има ги на ул. "Марагидик", "Ангел Кънчев" там правят такива торти и са много красиви и вкусни. Нямат нищо общо с масовката на "Романс". Сладкарница "Лъки" на "Цар Освободител" е също добър избор. По-скъпи са тортите им, но пък сватбата ти е 1 път в живота и 50-100 лева повече къде ли не са отишли.
Активен
Crystal
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 189



Моят сватбен албум

« Отговор #42 -: януари 31, 2009, 02:04:16 »

Crystal, защо не отидеш в "100гр сладки"? Има ги на ул. "Марагидик", "Ангел Кънчев" там правят такива торти и са много красиви и вкусни. Нямат нищо общо с масовката на "Романс". По-скъпи са тортите им, но пък сватбата ти е 1 път в живота и 50-100 лева повече къде ли не са отишли.

Да, точно това направихме преди няколко дни, с кумата минахме през 100гр Сладки на "Ангел Кънчев" и много ме спечелиха с това, което предлагат. Сериозно съм се замислила дали пък да не вземем тортата от тях в крайна сметка...
Активен
Josepha
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 134



Моят сватбен албум

« Отговор #43 -: февруари 05, 2009, 15:48:28 »

А от "Гаврош" някой има ли впечатление? Много ни ги похвалиха от ресторанта, който сме наели, на аз лично ги чувам за пръв път smile
Активен
Josepha
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 134



Моят сватбен албум

« Отговор #44 -: февруари 05, 2009, 15:52:17 »

Упппппссссссссс, май обърках темата.... Girl_hide Ама като ви чета тука "лагуна", "100гр сладки" и т.н. и за момент забравих, че съм в темата за "Романса"
Модератора ако иска да ми изтрие поста blush
Активен
Страници: 1 2 [3] 4  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines