Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 25, 2024, 17:26:33

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 [4]  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на menyanthe - 02.08.2008  (Прочетена 14854 пъти)
 
snezhito
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 765



Моят сватбен албум

« Отговор #45 -: септември 03, 2008, 15:38:47 »

Май накрая се оказа, че единствения недоволен от цялата сватба беше леля ми - защо лака ми бил лилав (той си беше розов и светличък, не беше кой знае какво, но не се и набиваше на очи), защо това, защо онова... Ама това се преживява  girl_wink

 shok shok shok shok shok shok shok shok
Най ги мразя тия гости, които си започват изреченията със "Защо...". Това за лака ме уби! Не знам как да го коментирам, без думи съм.
Активен
Bybet0
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 679



Моят сватбен албум

« Отговор #46 -: септември 03, 2008, 15:48:23 »

Menyanthe, честита месечинка и от мен с малко закъснние  give_rose Пожелавам ви от все сърце всеки следващ ден да се обичате и уважавате повече от предишния!  twohearts

А що се отнася до недоволните гости, моля, моля, бих казала, че сватбата се прави за вас, а те идват да споделят вашето щастие в този ден, а не за да им се угоди. Още повече, винаги има недоволни  pardon Не може вашия вкус да допадне на примерно 100 човека. Важнот е вие да сте щастливи!! А това за цвета на лака верно ме уби!  sarcastic sarcastic sarcastic Мен ако питаш в нейна чест на втория ви сватбен ден се лакирай в цикламен  ROFL
Активен
Vanilly
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1838


http://vanily.multiply.com/


Моят сватбен албум

« Отговор #47 -: септември 04, 2008, 08:12:49 »

Сега те разбирам, страхотна идея, и на мен ми се искаше, но милото държеше да идем в църквата в деня на сватбата!! Ще се получи страхотно, дано да стане както си го намислила!!! А това за лака, да си призная и мен ме беше страх данеби мама или баба нещо в последния момент да не харесат и да ми развалят настроението, я грима, я прическата!! Да не ти пука, важно е ти да си се чувствала принцеса!!! Бъдете щастливи!!!
Активен
Страници: 1 2 3 [4]  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines