Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 20, 2024, 01:42:26

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 ... 10   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на svetli - 27.09.2008 год.  (Прочетена 44969 пъти)
 
Tеди
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1317



Моят сватбен албум

« -: септември 04, 2008, 14:55:39 »

Търсих - търсих - няма тема за Светли  blush
И ето че пускам , за да разкаже тя докъде е стигнала , да покаже с какво се е сдобила и с какво и остава да се снабди  Wink
А ние ще изказваме подобаващо мнение
и ще чакаме с нетърпение
снимки от сватбеното им венчание  give_rose


Активен
Bybet0
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 679



Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: септември 04, 2008, 15:01:51 »

Светли, честита темичка! Чакам с нетърпение да споделиш до къде си с подготовката, как е настроението.....
Активен
Luv4e
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 675


Нашето сладурче Алекс :))


Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: септември 04, 2008, 15:34:18 »

Хайде честита темичка и на Светли друга септемврийска булка Bravo
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: септември 04, 2008, 20:21:55 »

Ето още една септемврииска булка.Честита темичка мила, ще следя с любопитство развитието и.
Активен
svetli
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1959



Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: септември 05, 2008, 16:11:38 »

Благодаря ви, момичета!
Много хубаво ми стана като видях случайно, че и аз си имам темичка.
Много имам да ви разказвам, особено като ми е такава една шантава организацията за сватбата... Сигурно няма да успея всичко днес, но ще има и през следващите дни.

Мисля да започна по-отдалеч. Ние вече почти три години живеем заедно и от доста време всички ни питат кога ще правим сватба. Всъщност предложението дойде на рождения ми ден през декември 2006г. и от тогава все нямаше време за организация на сватба. През миналия декември решихме, че сватбата ще е на 14 септември тази година, но пак не правехме нищо по организацията, защото вечно нямаше време. В крайна сметка, за да си дадем две седмици в повече, си избрахме 27 септември, когато е и рождения ден на милото. Аз малко бях против, именно заради съвпадението с рождения ден, но той каза, че много му харесва идеята и така избрахме окончателната дата.
Повечето хора ни питат да не би да съм бременна, че ще правим сватба. Толкова ли е невероятно, че човек иска да сключи брак без да чака дете? Имаше и такива, които смятат, че сме луди да правим сватба и само трябвало да сключим граждански брак.  diablo Малко ме боли от такива изказвания, но... Смятам, че това е едно от най-важните събития в живота на човек.
Баба ми ми каза нещо, което много ми хареса. Човек като се ражда, не разбира нищо от празника, който се устройва. Когато умира, също не знае какво се случва. Сватбата е единствения празник, който може да се усети и разбере и за това е много важен.  heart
Сега за подготовката. Понеже всичко друго и най-вече работата е винаги на първо място, подготовката на сватбата върви някакси между другото и с много нерви от моя страна.
Естествено първо намерихме ресторант, защото според мен важно беше да имаме първо ресторанта и след това всичко останало...

сега ще бягам, но скоро ще се върна, за да ви разказвам още, защото много обичам да говоря, но само дано не ви отегча
Активен
svetli
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1959



Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: септември 08, 2008, 14:54:52 »

Аз да се поразпиша тук, че темичката си е моя...  chee
В събота ходихме за костюм на младоженеца. Големи сме картинки и двамата! От самото начало аз си бях решила от кой магазин ще е роклята ми, а той от кой магазин не иска да си купува костюм  tease
Та отиваме двамцата (и мама му взехме да си търси тоалет и тя), влизаме в един магазин и... изкарахме около 40 - 50  минути там, но от втория костюм по-далеч не стигнахме. Като каза този ще е  sad На мен ми се искаше да поразгледаме още малко, ама...
Не е лош костюма, но просто не отговаря на това, което си бях наумила. Работата е там, че е сив  Oh my ... , а аз си представях нещо по-тъмно - тъмно синьо или дори черно. Стои му много добре наистина, но...  crazy То всъщност моето гардже си е черничко и може би с черен костюм щеше съвсем да се обезличи... Като каза, че приличал на гробар с черния костюм  insane
Сега още ми е трудно да се убедя, че това трябва да е костюма. Малко ми е вкиснато по този въпрос, а той така си го харесва....
Активен
snezhito
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 765



Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: септември 08, 2008, 15:03:12 »

Светли, честита темичка. Относно кастюма - важното е той да се харесва. Иначе ще се муси. Моя бъдещ мъж скокна в един костюм, каза "добре ми е" и отказа други.  Wink
Активен
eli_m
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1131


Щастието на човека е в малките събития!


Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: септември 08, 2008, 15:10:14 »

Честита темичка, Светли! give_rose

Усех с подготовката! Good luck
А за костюма няма за какво да се притесняваш! Щом му харесва! Най важното е той да се приема с него и да му е комфортно!
Активен
Bybet0
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 679



Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: септември 08, 2008, 15:51:21 »

Светли, не се притеснявай за костюма. Моя мъж е същия. Ние даже  до втори не ситгахме. Само 1 пробва, каза този е и край. Все пак мисля, че както той не се меси за твоята рокля има право на мнение за своя костюм. (дано не се убидиш give_rose) Все пак сватбата е за двама. Сигурна съм, че ще изглеждате великолепно!!!
Активен
svetli
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1959



Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: септември 09, 2008, 15:44:15 »

Благодаря ви за милите думи момичета! Взех да свиквам с цвета на костюма, колкото повече минавам покрай него в къщи. Ще гледам някакси да го вържа с моята визия и смятам, че ще се получи.

Да ви се похваля, снощи до среднощ лепих покани. Мъжът ми беше на работа до късно и аз реших да свърша нещо полезно. Най-накрая всички за залепени и остава той да ги надпише с имената, че аз с моите два леви крака...  angry Сложила съм си срок до към петък да са раздадени или  изпратени по пощата, че вече не остана време. Те всъщност хората си знаят, че са поканени, но без покана не може според мен.
Много си ги харесвам как станаха. Ще гледам утре да ги снимам и да ви ги покажа. Дано ги харесате и вие.

Последното, което ми хрумна е, че не си харесвам булото. Или ще го сменя, или ще си купя ново. Това го реших също вчера. Мислите ли, че заради някакви суеверия или друга глупост не би трябвало да го правя?
Активен
Tеди
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1317



Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: септември 09, 2008, 23:07:24 »

Последното, което ми хрумна е, че не си харесвам булото. Или ще го сменя, или ще си купя ново. Това го реших също вчера. Мислите ли, че заради някакви суеверия или друга глупост не би трябвало да го правя?

Ако си верна на суеверия за сватбения си ден , ще си съсипеш нервите , направи го така както на теб ти харесва  girl_wink
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: септември 09, 2008, 23:21:25 »

Последното, което ми хрумна е, че не си харесвам булото. Или ще го сменя, или ще си купя ново. Това го реших също вчера. Мислите ли, че заради някакви суеверия или друга глупост не би трябвало да го правя?
направи го така както ти искаш,няма никакви суеверия относно булото,много булки не носят-а имат щастливи бракове,едното няма нищо общо с другото kiss2 направи всичко така като ти искаш и както на теб ти харесва,не мисли толкова за бабини суеверия blush
Активен
svetli
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1959



Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: септември 10, 2008, 18:03:34 »

Нещо не мога да вляза в галерията и за това ще пусна снимки на поканите тук, но ако не успея ще пробвам отново утре


* Picture 001-1.JPG (8.3 KB, 200x150 - видяно 2740 пъти.)
Активен
svetli
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1959



Моят сватбен албум

« Отговор #13 -: септември 10, 2008, 18:05:12 »

самата покана


* Picture 002-2.JPG (24.51 KB, 480x360 - видяно 371 пъти.)
Активен
svetli
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1959



Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: септември 10, 2008, 18:08:56 »

още


* Picture 004-1.JPG (21.7 KB, 480x360 - видяно 377 пъти.)
Активен
Страници: [1] 2 3 ... 10   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines