Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 29, 2024, 01:07:13

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на Luv4e 12.09.2008  (Прочетена 12542 пъти)
 
niksha
Сватбар
***
Публикации: 271



Моят сватбен албум

« -: септември 03, 2008, 19:21:40 »

Хаиде миличка вече и ти си имаш темичка  Bravo  girl_wink . Сега е време да дадеш отчет. До каде си стигнала какво си направила кое е останало......
Активен
Diavolitsa
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 373



« Отговор #1 -: септември 03, 2008, 19:42:53 »

Айдееее, честита тема. Разказвай подробностите. Аз за времето ти писах в нашата тема, ама ще е хубаво. За роклята само знаем от къде е, ама каква е ................. Чакаме включване.
Активен
Luv4e
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 675


Нашето сладурче Алекс :))


Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: септември 04, 2008, 07:16:16 »

Йее, мерси за темичката give_rose
Diavolitsa ами за роклята какво да ти кажа...В крайна сметка си взех рокля от две части, като горната е по богата с камъни сваровски, а полата по изчистена, с 2бр. обръча... Трудно ми е да я опиша, а и в нета не намирам снимка.
niksha ами почти всичко е готово , днес ми остана само да взема и подаръчетата за гостите с украсеното шампанско.Остана и да вземем още малко алкохол, подаръци за кумувете и на милото обувките.В понеделник ще занеса списъка с гостите във фирмата за украса , за да ми направят тейбълките, последно ще се срещнем и с DJ , че не сме уточнили песните за първи танц, рязане на торта и т.н... И така, еуфорията ни е обзела с пълна сила, от вчера вече получаваме подаръци от баби, лели и т.н... laugh
« Последна редакция: септември 04, 2008, 08:45:57 от Luv4e » Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: септември 04, 2008, 08:53:47 »

Честито Лъвче и ти си имаш темичка.Аз така като чета вие почти сте готови.Браво за което.Жалко, че не можем да видим роклята, но като мине сватбата ще пускаш снимки smile
Браво на бабите много са бързи вече и подаръци имате.
Активен
Luv4e
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 675


Нашето сладурче Алекс :))


Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: септември 04, 2008, 09:57:21 »

Честито Лъвче и ти си имаш темичка.Аз така като чета вие почти сте готови.Браво за което.Жалко, че не можем да видим роклята, но като мине сватбата ще пускаш снимки smile
Браво на бабите много са бързи вече и подаръци имате.

Да, ще я видите облечена на мен след сватбата, задължително girl_wink То аз вече я забравих вече как изглежда тая рокля, защото стои при майка...Все още се чудя дали да слагам воала или да съм си само по прическа Makeup
Активен
snezhito
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 765



Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: септември 04, 2008, 10:08:19 »

Лъвче, честита тема!

Страхотна кутийка за халките и много оригинални текстове! Много хубави наистина, далеч са от стандартните.

Давай още снимки, ако имаш!
Активен
Bybet0
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 679



Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: септември 04, 2008, 10:15:37 »

Лъвче, честита темичка и от мен! Жениш се на една дата мой колега (да не би той да е младоженеце  Xixixi)
 Чашките ви са страшно нежни,  кутийката за халките е супер. Различна е и красива! Хайде давай повечко подробности, че не остана  blum
Активен
Luv4e
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 675


Нашето сладурче Алекс :))


Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: септември 04, 2008, 11:22:21 »

Ами момичета нямам повече снимки...Днес като взема подаръчетата ще ви ги покажа  yahoo
Bybet0   ти да не би да работиш в ОББ ? Girl_hide
Активен
Luv4e
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 675


Нашето сладурче Алекс :))


Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: септември 05, 2008, 08:38:38 »

Ето ги и подаръчетата , решихме да са на двойка или семейство по едно



Украсеното шампанско



И поканите Coffe



Утре ще трябва да изберем и подаръци за кумувете.Много е трудно, защото нито са семейство, нито са двойка и направо съм изчерпана от идеи вече... А в неделя имаме мисия да научим кума да играе хоро, че горкия хич го няма laugh
Активен
dafni85
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 501



Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: септември 05, 2008, 09:29:04 »

Мила имаш много сладурски нещица  :bravo:и аз съм нетърпелива да видя роклята tease страшно много ми харесаха подаръчетата за гостите good какво още ти остана
Активен
Luv4e
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 675


Нашето сладурче Алекс :))


Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: септември 05, 2008, 09:44:33 »

Мила имаш много сладурски нещица  :bravo:и аз съм нетърпелива да видя роклята tease страшно много ми харесаха подаръчетата за гостите good какво още ти остана

Ами..за купуване май не остана , само дреболийки като балони , лентички за колите за украса такива работи...Свещи имаме с украса, чаши-маши , късметчета и всичко което ни трябва е готово! При мен всичко отдавна е готово , пробна прическа правих , намерих си тиара най-накрая такава , каквато ми трябваше , часовете за грим , прическа  са записани, останаха май само на милото обувките... Даже и моминското и ергенското парти вече мина yahoo Миналата събота ги направихме  tease
Тортата също сме я поръчали и фигурка за нея си взехме blush Последно днес трябва да уточним и бройката на гостите , тъй като двама души само не са ни потвърдили. Абе незнам пиша си разни списъци и отмятам и гледам все да не забравя нещо , ама все си мисля , че нещо изпускам crazy
« Последна редакция: септември 05, 2008, 09:56:06 от Luv4e » Активен
Bybet0
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 679



Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: септември 06, 2008, 21:11:11 »

Много красиви са ви нещицата и всички в един стил, браво Bravo Не работа в ОББ pardon Съвпадение е само на датите. А моя колега е чужденец, не е българин.  girl_wink
Активен
Kiksi
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2440



Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: септември 07, 2008, 13:23:59 »

Браво, Лъвче! Не останало като гледам, спокойни последни дни ти пожелавам и хубавото време да се задържи най-малко до 12.09!
Активен
Luv4e
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 675


Нашето сладурче Алекс :))


Моят сватбен албум

« Отговор #13 -: септември 08, 2008, 08:37:53 »

Bybet0 наистина съвпадение на датите girl_wink

Така... мисията с хорото е изпълнена - кума вече може да играе право хоро! yahoo laugh Снощи голям смях падна докато го учихме sarcastic
Окончателно решихме и коя ще е песента за първия танц : Eros Ramazzotti & Anastacia - I Belong To You Dance2
Активен
eli_m
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1131


Щастието на човека е в малките събития!


Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: септември 08, 2008, 08:53:22 »

Честита темичка! give_rose
Поздрави за избора ви на песен за първия танц! good
Активен
Страници: [1] 2 3  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines