Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 27, 2024, 10:28:01

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Как спи вашият любим?  (Прочетена 14540 пъти)
 
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« -: април 14, 2007, 11:53:38 »

Проучване показва, че между позата за сън и личността има пряка връзка.
Чудила ли сте се някога, до вече спящия любим мъж, минути преди и вие самата да потънете в страната на сънищата, какво и как би било да сте с този мъж ден след ден, седмица след седмица, месец след месец? Едно проучване твърди, че може да разберете веднага – просто погледнете в каква поза спи вашият любим. След като проучил личностните характеристики и предпочитаните пози за сън на 1000 души, Крис Идзиковски, директор на Центъра по съня в Единбург, Великобритания, открил изумително прецизна връзка между двете.
След като сте видяла как спи вашия любим, проверете в коя от шестте категории, изброени по-долу, попада и ще получите добра представа за това, как биха изглеждали нещата в дългосрочен план. Не забравяйте, обаче, че това е валидно не само за мъжете, но и за вас самата, така че бихте могла да научите и нещо ново за себе си.
Свити на кълбо на едната си страна
Ембрионалната поза всъщност е най-често срещаната, като 41% от хората казват, че я предпочитат. Важно е да отбележим, че в тези 41% жените са два пъти повече от мъжете. Спящите по този начин може да изглеждат твърди на пръв поглед, но всъщност са чувствителни и притеснителни, така че имайте това предвид, ако решите да се пошегувате с аромата на чорапите на вашия любим.
На една страна, изпънати като талпа15% от хората спят на една страна, с ръце по тялото отстрани. Този модел хора, освен че пестят място в кревата, са много доверчиви и общителни и ако вашият партньор се е “изпружил” до вас, знайте, че ще си отходите по партита, сбирки и какви ли не мероприятия, където тази социална фурия ще може да се развихря.
На една страна, с изпънати ръце
Предупреждение: 13-те процента, които спят на едната си страна, с ръце, опънати пред тях, са цинични и бавно вземат решения. Но ако и да избягват колкото е възможно по-дълго отговора на някои въпроси, веднъж след като се обвържат, може да сте сигурна, че те са 100% сигурни в решението си.
По гръб, с ръце отстрани
Тази поза, характерна за 8% от допитаните, означава, че вашият любим е резервиран и има много високи стандарти. Вие сте с човек, който ще се отнася към отношенията ви с уважението и вниманието, което заслужават.
По корем
7% от хората спят по корем, с ръце около възглавницата и глава, обърната встрани. Изследването показва, че този модел са абсолютни купонджии. Ако вие или той сте такива, вероятно животът ви ще е едно безкрайно парти.
По гръб, с ръце над главата
Това е най-рядко срещаната поза – само 5% от хората спят по този начин, но пък и те представляват твърде рядък “модел”: тези хора са добри слушатели. Така че, ако сте споменала, че обожавате да се събуждате с музика на Чайковски, не бъдете изненадана, ако желанието ви се сбъдне някоя сутрин..


източник

« Последна редакция: април 24, 2007, 22:24:00 от fiibi_bg » Активен
Юлия
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848


сем. Николови


Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: април 14, 2007, 21:46:19 »

Ехъа само 5%. И аз съм от тях  laugh Милото спи пак по гръб, но с ръцете на гърдите-кръстосани  huhhuh.gif
Активен
didibaby
Баш Майстор
**
Публикации: 1881



« Отговор #2 -: април 14, 2007, 21:49:10 »

Ние и двамата сме май за ембрионалната поза като повечето хора. Колко скучно!
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: април 14, 2007, 21:52:40 »

А моето мило спи като "талпа"  funnytooth laugh
Активен
Аni
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 580



Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: април 14, 2007, 22:33:37 »

Аз винаги спя по корем,но не съм чак толкова голяма купонджиика!

Ехъа само 5%. И аз съм от тях  laugh Милото спи пак по гръб, но с ръцете на гърдите-кръстосани  huhhuh.gif
И моят приятел спи така,а аз като го видя направо откачам crazy и винаги му махам ръцете от гърдите!
Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: април 15, 2007, 11:41:46 »

аз спя по корем и на една страна а милото много честио по груб с разперени ръце и крака сякаш е само той на това легло beating
Активен
denisimo
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 424


Анна - 01.05.2007 г.


« Отговор #6 -: април 17, 2007, 22:03:22 »

И ние и двамата спим в ембрионалната поза-на една страна. Ама вижте по въпроса "как спи и хърка вашият любим" сме по интересни  beating
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: април 18, 2007, 14:28:10 »

а моето мило спи или по корем или на една страна като е прегърнал възглавницата !!!!! smile хи хи хи
Активен
Miri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1748



Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: април 18, 2007, 14:33:59 »

Моето мило е от последните 5 %. Вечер той ме прегръща , а през ноща когато се събудя спи по гръб с ръце под възглавнициата или си е вдигналръцете на ниво брадичка хванал завивката. като детенце.
Активен
prin4ipessa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: май 12, 2007, 02:26:51 »

А има ли тълкувание какво означава като спи плюснат по диагонал с разперени крака  ohah laugh. Всяка вечер се боря и за малкото квадратни сантиметри, с които разполагам в леглото.  pardon
Активен
сиска
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2533


Така ми е добре...


Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: май 12, 2007, 22:19:34 »

 laugh :laugh:всяка вечер моят е свит някъде в края на леглото,а аз съм се разперила  колкото мога.......сутрин си намирам едната ръка върху главата му,крака ми върху стомаха му :laugh:но така сме си свикнали 3 год. и на него не му пречи

Изключение прави когато сме  скаранаи-тогава всеки си е в неговата половина с гръб един към друг diablo
Активен
Picolina
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2748



Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: май 13, 2007, 01:13:43 »

той е спи по гръб с кръстени ръце (което не е на хубаво,така знам girl_impossible),а аз спя на една страна girl_wink
Активен
ками
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 518


Алекс


Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: май 13, 2007, 02:03:27 »

моето swety винаги спи вкоп[пише се че]но в мен като ли [пише се че] го е страх да не му избягам пак...... heart heart, все пак бяхме разделени около 3 години докато у[пише се че]х  във франция

« Последна редакция: май 22, 2007, 12:05:55 от maria_lakova » Активен
prin4ipessa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


Моят сватбен албум

« Отговор #13 -: май 13, 2007, 02:05:23 »

сериозно ли?  shok Как сте издържали направо не знам. Разбираемо е че спи вкопчен в теб  Girl_sing
Активен
ками
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 518


Алекс


Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: май 13, 2007, 02:13:45 »

наистина е така а като се сетя колко беше гадно и на 2та........ ама с гордост мога да кажа 4е издържахме и 2та и сега ве4е няма нищто да ни раздели


Активен
Страници: [1] 2 3  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines