Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 11:56:53

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Как спи вашият любим?  (Прочетена 14459 пъти)
 
shtastliva
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 770


щастлива госпожа


Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: май 21, 2007, 22:42:10 »

Моето спи на една страна, обикновено аз съм сгръб към него, /че като си дишаме един към друг имам чувството, че се задушавам/а той ме прегърнал изотзад и си държим ръцете:DANCE:така заспиваме, но и аз като Сиска се събуждам със ръце и крака върху него, а той се свил в края на леглото laugh И при нас е в сила правилото като сме скарани всеки в половинката си с гръб един към друг  tease
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: май 22, 2007, 11:46:41 »

По корем
7% от хората спят по корем, с ръце около възглавницата и глава, обърната встрани. Изследването показва, че този модел са абсолютни купонджии. Ако вие или той сте такива, вероятно животът ви ще е едно безкрайно парти.

Ние и двамата обичаме да спим по корем!!! yahoo
Активен
nia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 766



Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: март 28, 2008, 19:24:33 »

аз спя по корем а той по гръб( малко ми прилича на мумия funnytooth и затова като си купувахме  матрака много внимателно мерихме така ,че да ни стигне   и да има място laugh  а то и остана laugh
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: март 28, 2008, 19:29:33 »

Еми не знам как спи,май не се вписва в изброените.... blushспи от лявата ми страна като ме гушка с едната ръка,другата му е под моята глава и така спим,като понякога през нощта аз като се завъртя и той се върти и тогава аз го гушкам и така спим...но само пролет,есен и зима...през останалото време не се 'доближаваме' защото аз мразя като ми е топло някой да ме закача и той тогава спи на една страна или по гръб Girl_hide
Активен
eli_m
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1131


Щастието на човека е в малките събития!


Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: март 28, 2008, 20:14:24 »

Милото спи  Sleep по гръб, като с едната ръка ме е гушнал! Винаги, ама винаги спи от лявата ми страна! А аз съм вгушена в него!  blush
Активен
mirindadimi
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 747



Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: март 28, 2008, 20:22:58 »

 Ние и двамата спим по идентичен начин - или аз или той се сгушваме под мишницата на другия както врабчетата правят, но сега откакто сам бременна гледам много да не се бутам в нега, за да не ме затисне. Разбира се и при нас всеки си знае половинката. Онзи ден даже моят мъж, явно в опита си да се сгуши в мен е преминал в поята част и аз връщайки се от тоалетната му викам: " Бебе, ама ти си минал в нашата половина(моята и на бебо), а той се засмя и ми отвръща:" Ами тя вашата полочина стана като Съветската република" ROFL
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: март 28, 2008, 20:23:55 »

аз спя по корем с ръце около възглавницата или на дясната си половина но задължително с двете одеала под мен  tease
милото спи като бебетата в родилния дом-по гръб и ръцете отстрани на главата  sarcastic
както и да сме заспали обаче на сутринта винаги се будим-той наритан далече а аз съм се разперила на цялото легло-заслужено след като цялата нощ съм се борила с мечките  funnytooth
Активен
Бебче
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 914



Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: април 02, 2008, 13:47:52 »

Ние задължително заспиваме гушнати на една страна - или аз съм легнала на една страна със свити крака и той зад мен и ме е гушнал или обратния вариант аз съм го гушвала, понякога заспиваме и гушнати лице в лице, но и двмата не издържаме много да си дишаме в лицата..Иначе любимо и на двамата ни е  любимо спането по корем и след като заспим гушнати по някое време се въртим и се пльосваме по корем като си хващаме ръцете LOVING
Моето мило мрази да спи по гръб и даже твърди че никога не спи така, което не е вярно diablo ПОнякога се завърта и застава по гръб,при което разбира се настава едно хъркане, последвано от побутване, ръчкане и мрънкане от моя страна  laugh laugh laugh след което обикновено човека послушно се завърта на една страна, гушваме се и няма проблем twohearts
Активен
sestri4kata
Ентусиаст
**
Публикации: 86


« Отговор #23 -: март 16, 2009, 14:42:15 »

Определено е вярно това с позата в която спим,че издава черти от характера.Например,моето миличко си спи по корем и наистина си пада голям веселяк и купонджия,а аз съм малко по-притеснителна и чувствителна и за мен най-удобната поза е да се свия на кълбо на страни с прибрани ръце... blush Е,това е като заспим ,иначе докато се отнесем в страната на сънищата аз съм се сгушила в него или той ме е гушнал любов заедно Някъде бях чела в някакво изследване,че колкото повече допирни точки имате с тялото на партньора докато спите ,толкова по-близки сте,дори и леко да сте допрели стъпалото си до неговото пак е признак на голяма близост.
Активен
Su_to
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 723


Съселчето на Магаренцето.


« Отговор #24 -: март 16, 2009, 15:38:27 »

Ние спим така. Аз по корем, а милото погушил се и заврял носле в мен.

На няколко пъти щях да падна от леглото даже, защото в сън като ми стане топло се отдръпвам, а той се примъква и се озовавам провесила две трети от личността си в неопределеното пространство между леглото и пода. Интересно какво ли ще означава това. Хихихи.

А, ето Jiji_ се е сетила за заспиването. Заспиваме хванати за ръчичка и двамата по корем. После се примъква.
« Последна редакция: март 16, 2009, 16:01:23 от Su_to » Активен
Jiji_
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 87



« Отговор #25 -: март 16, 2009, 15:54:42 »

Ние също заспиваме на 99% гушнати. Или аз го прегръщам или той мен. Но и при нас без когато е лято защото не издържаме в жегата. Останалия процент е когато или сме скарани ( но гледаме да се сдобрим преди да си легнем защото ни е криво  lacnl8 ), или сме легнали по различно време.
Като ембрионите.. smilesmilesmile
Активен
ERan
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 648



Моят сватбен албум

« Отговор #26 -: март 17, 2009, 16:48:10 »

сега сме скарани и спим гръб до гръб... sad
иначе се гушим - аз него, той мене...
Уф че ми  криво стана сега...
Активен
♥Сиси♥
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1037


ЩАСТЛИВИ!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #27 -: март 18, 2009, 12:42:04 »

и ние сме такааа
задължително заспиваме гушнати
като сме скарани- гръб до гръб
а после по корем  pardon
Активен
katya_79
Професор
****
Публикации: 423


www.album.bg/kate_to


Моят сватбен албум

« Отговор #28 -: март 31, 2009, 11:49:01 »

 Ехе мъжът ми е към  позата , характерна за 8% . Имам си резервиран мъж  с много високи стандарти.... blum
Активен
crazynelly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 720


твоя аз съм..


Моят сватбен албум

« Отговор #29 -: октомври 03, 2013, 18:18:33 »

Моя м се върти постоянно. Бута ме и ме рита често,но аз пак си го обичам. Xixixi
Активен
Страници: 1 [2] 3  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines