Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 19, 2024, 21:30:31

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 [4] 5  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Неговите и нашите приятели!  (Прочетена 67784 пъти)
 
martididi
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 55


Нежна бяла в шепи нося любовта ...


« Отговор #45 -: март 18, 2008, 11:33:24 »

Приятелите са ни общи мойте приятели са и негови,неговите и мои.Моите приятели са в София неговите повечето в Пловдив.Даже изобщо вече не им правим разделение негови-мои.
Поотделно не излизаме,не че не се пускаме,просто ни е тъпо единия като го няма.По женски ходя само на кафенца.Приятелите все ни майтапят,че откакто ни познават сме си като дупе и гащи  pardon
Има само един единствен от неговите,който не ми е много на сърце,но пък той много си го уважава  diablo
Активен
23
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 376



Моят сватбен албум

« Отговор #46 -: октомври 16, 2008, 09:53:53 »

побуууут темата  smile
При нас нещата стоят така - той никак не обича да излиза с мен, когато съм с приятелки, а и аз не обичам да излизам, когато са само мъжка компания. Разбира се, имаме си общи приятели, с които излизаме заедно. На мнение съм, че човек има нужда от малко  време за себе си - в смисъл да е без половинката. Никога не съм била плътно до него и нямам намерение да го правя, сакън, ако не съм навсякъде с него и той с мен!  smile
Активен
svetli
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1959



Моят сватбен албум

« Отговор #47 -: октомври 16, 2008, 10:03:54 »

Напълно подкрепям мнението на sunny_girl. Няма нужда да сме през цялото време заедно. Всеки има нужда от лично пространство и време за себе си. По мое мнение тогава хората се обичат повече. То опира всъщност и до уважение на правата на другия. Разбира се не трябва да се прекалява със свободата, че и тогава не е на добре.
Активен
Nataliya
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1630


Щастлива мама


Моят сватбен албум

« Отговор #48 -: октомври 22, 2008, 11:45:22 »

Нашите приятели са общи и в 80% от случаите излизаме или се събираме заедно. Много рядко се случва той да отиде някъде сам с компания или аз с приятелки. Така се получиха нещата от самото начало и в никакъв случай не се чувствам ограничена, че нямам собствено пространство. Аз и нямам кой знае колко близки приятели в София (може би и това е причината винаги да съм се включвала в приятелския кръг на мъжа, а не той в моя).
Явно всичко е много индивидуално и си зависи от човека.
Активен
Miri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1748



Моят сватбен албум

« Отговор #49 -: октомври 22, 2008, 20:54:44 »

Моите приятели в България станаха и негови, но имам приятелки , скоито само аз си се виждам. Неговите приятели тук, стнаха и мои , даже в момента временно гледам 14 месечното детенце на най-добрият му приятел, докато намери детегледачка. От друга страна аз си има 3 приятелки, с които поне веднъж седмично си се събираме чисто по женски. Той няма нищо против, а и аз съм казала ,че ако иска да излиза с приятели без мен е свободен , да не се притеснява , все пак всеки има нужда от пространство понякога. pardon
Активен
Leila
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 14


Аз искам!


« Отговор #50 -: ноември 07, 2008, 13:56:45 »

С мъжът ми бяхме гаджета 4 години преди да се оженим.Та постепенно неговите приятели станаха и мои,а моите приятели негови.Е,вярно,че има и такива с които си говориш за едно с други за друго,но всички са готини и са разбрани хора. smile
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #51 -: ноември 16, 2008, 14:43:03 »

Имате ли си отделни приятели или с времето познавате всички и те са се превърнали в общи приятели?Или пък той си ходи с неговите някъде,примерно играе футбол,гледат мачове,ходят на стрийптиз бар  ;)А вие с вашите приятелки на кафенце,по магазаните,на маникюр и т.н.?
Имате ли си собствена територия с вашите си приятели,а той с неговите?Неща ,които не споделяте взаимно ,имам в предвид хобита,които не споделяте?
Ами ние си имаме и отделни контакти-логично е все пак в седмицата сме 3 от 7 дни заедно,но когато сме заедно излизаме и двамата,пример е снощи-той дойде с мен на кафе с приятелки-те нямаха нищо против,той също=изкарахме си повече от страхотно. Не делим приятелите си,аз излизам с неговите,той с моите. Иначе е логично когато мен ме няма в града,той да излиза без мен,както аз излизам без него-когато го няма good иначе си 'споделяме' компаниите  Girl_hide Той предпочита да ме води с него,когато това е възможно ,независимо дали другите ще си водят гаджетата,както и аз-приятелите ни нямат нищо против и си изкарваме много хубаво.
Активен
_MuMeTo_
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 285


Ако имаш мечта , позволи и да се сбъдне!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #52 -: ноември 17, 2008, 23:44:53 »

 Ами ние сме 9 години заедно и Моите и Неговите приятели се познават, но последно се засякоха на моят рожден ден. . С неговите излизаме всеки ден или по точно всяка вечер, правим си вечери хапваме пийваме, а с моите приятелки си излизам отделно само жени е по забавно , pleasantry
Нещо не можаха да се харесат неговите и моите, но иначе излизаме по дискотеки всички и се забавляваме доста добре.  danceg
Неговите приятели също са и мои, но някак си е различно , аз съм сложила може би една граница , която и те я спазват. Като цяло познвам тях от както познвам и мъжа ми и много има се радвам как от деца винаги са заедно и винаги си помагат.
Активен
Pisetata
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 675



Моят сватбен албум

« Отговор #53 -: ноември 23, 2008, 13:23:30 »

Нашите приятели са общи-нямаме мои и негови! smile
Активен
silvanka
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 94


Ние-това е повече от аз и ти!


Моят сватбен албум

« Отговор #54 -: ноември 30, 2008, 23:44:22 »

Нашите са 50 на 50. Имаме и общи, които в миналото са били само мои или само негови приятели имаме си и приятели, с които си излизаме от време на време сами, обикновено, когато другия е на работа. Но като се замисля най-често излизаме с други двойки
Активен
du6eva
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 148


nie sme du6etata


Моят сватбен албум

« Отговор #55 -: декември 01, 2008, 12:09:02 »

pisetata и нашите приятели  са така отвен колегите ни, но моите колежки са възрасни а но душето колегите са неговата възраст можи би те не са ни общи
Активен
Pisetata
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 675



Моят сватбен албум

« Отговор #56 -: декември 01, 2008, 17:50:08 »

du6eva ,то аз също не слагам колегите! good
Активен
du6eva
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 148


nie sme du6etata


Моят сватбен албум

« Отговор #57 -: декември 01, 2008, 18:35:21 »

аз мисля, че след толкова години няма как да не са общи smile
Активен
milenastef
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 90



Моят сватбен албум

« Отговор #58 -: март 27, 2009, 12:06:38 »

Ние сме заедно от повече от 10 години и всичките ни приятели са общи. Още то началото аз започнах да излизам с неговите ,а той - с мойте. Даже имаше един случай - бяхме заедно от около година и нещо и се бяхме скарали  итой излиза сам и те всичките му прители почнали - ама Милена да не е болна, къде е.  pleasantry Той после ми разказа, че много се ядосал - никой не му казал здрасти ил нещо подобно, а все го питали аз къде съм yahoo
Активен
crazynelly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 720


твоя аз съм..


Моят сватбен албум

« Отговор #59 -: октомври 22, 2014, 08:53:02 »

Неговите приятели ни станаха общи.
Почти същото мога да кажа и за моите,но с няколко изключения.
Активен
Страници: 1 2 3 [4] 5  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines