Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 03:14:24

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4 5  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Неговите и нашите приятели!  (Прочетена 67584 пъти)
 
Isabel
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 297



« Отговор #30 -: септември 25, 2007, 10:55:12 »

При нас се получи така, че аз ходех все у тях и лека-полека все повече се събирахме с неговите приятели. Моите приятелки обаче си ми останаха много добри приятелки, но и те си имаха вече сериозни връзки и малко по-рядко взехме да се виждаме. Но това не ни промени нито отношенията, нито нищо.

Относно проблемните приятелки, мога да споделя моя опит. Всъщност имаше историйка с бивша съученичка... Те са били много задружен клас, и сега също са - редовни срещи след бала (не като нашия клас, не сме се виждали от години angry)

Милото е бил доста силно влюбен като ученик във въпросната, но тя не му е обърнала на чувствата. Обаче разбира момата, че той вече си има сериозна връзка - мен и почва да му звъни по телефона за всеки рожден ден, за Коледа и т.н. angry shok  Странна реакция, имайки предвид как се е отнесла преди години с него и се  е подиграла с чувствата му. Сега за какво го търси? Добре, че спря по едно време, тъй като ние имахме скандали по този въпрос - аз дадох ултиматум - старите гаджета нямат работа в нашия живот, така е нали милички? blush Плюс това знам ли - казват старата любов, ръжда не хваща... По-добре да сме по-предпразливи си мисля аз...

Хубаво дотук, ние след 6 годишна връзка се преместихме да живеем заедно. И се оказва, че един съученик, на който милото се обади да се похвали, даже ги канихме с приятелката му на гости, се е похвалил на друг съученик, и хоп знае целия клас. Онази пак се появява shok, докопала му GSM-а отнякъде и веднъж към 23.00 вечерта, вече ще си лягаме, милото се бръсне и GSM-а му звъни - хоп онази, да го чуела как е, кога се е преместил и си говориха 30 минути. Милият е възпитан и едва прекратиха разговора, накрая й вика, айде че стана късно...... diablo diablo diablo Много грозно ми се видя. Добре, че бяха минали години от предните скандали и този път хич не ми пукаше, даже на него му стана неудобно от ситуацията. Е, повече не се повтори,но беше доста странно.
Най-интересното беше, че на поредната среща на класа след тази случка, девойката дори не дойде да го поздрави, ние не седяхме близо едни до други, но нищо повече, а иначе - телефонен тормоз....

Човек не може ей така изведнъж да се меси в живота на други angry Извинявайте, че стана дълго give_rose give_rose give_rose
Активен
tonitta
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2429



Моят сватбен албум

« Отговор #31 -: октомври 01, 2007, 12:32:55 »

isabel   колко добре те разбирам!Нали знаеш какви сме ние жените-един мъж ни става интересен едва когато той загуби интерес към нас!Някои разбират любовта като игра на котка и мишка....явно и в твоя случай е така!Както и в моя в началото на връзката ни,когато бившата беше скъсала с него,а после все го търсеше за нещо-и те не знаят какво искат!Обаче наистина  емного неприятно,защото и аз знам,че там където някъде е горял огън лесно може да се разпали!Така че бъди на щрек без да правиш сцени,че понякога това може съвсем да тласне любимия в чуждите обятия... :mad_girl:Много мразя такива мръсници!То поне да имаха сериозни чувства,а то в повечето случаи просто страдат,че са загубили някой охажор и просто искат да си докажат на себе си,а и на другите жени,че могат да имат когото си поискат и когато си го поискат,а ако си го получат обратно,вече не им е интересно!Но за жалост нашите мъже не разбират тия женски конспирации и понякога стават гадни гафове!Да я хванеш тая и да я заблъскаш!Ама аз им хванах цаката на такива и си водя тиха война с тях,така че мъжа ми сам да се усети какви ги вършат!Иначе ти излизаш лудата и истеричката!
Активен
jasmine
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1188



Моят сватбен албум

« Отговор #32 -: декември 08, 2007, 13:17:28 »

Браво tonitta *THUMBS*и аз мисля като теб,за съжаление днес има много такива жени,които се възползват от наивните мъже и винаги ще ги има .А така ги ненавиждам bad
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
***
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #33 -: декември 08, 2007, 14:06:20 »

На моето мило много му липсват приятелите от СЗ.За момент имах идея да ги поканя тайно на рожденният му ден идната седмица,но нещо се разколебах.Може би щеше да бъде приятна изненада
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #34 -: декември 08, 2007, 14:14:40 »

че хубава работе бе Ваня защо се разколеба миличка!! }:->какво те притесни???
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
***
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #35 -: декември 08, 2007, 14:18:18 »

че хубава работе бе Ваня защо се разколеба миличка!! }:->какво те притесни???
Ми нещо много работа ме налегна и се изложих.А и незнам къде щяха да спят ако бяха дошли.Нищо обещала съм му да ходим до Стара Загора за 1-2 дни да се видим със всички.Иначе до софия редовно си ходим и с моите приятели по често се виждаме.Иначе тук В ГО живеем от скоро и аз макар да съм израсла тук почти нямам познати,камо ли приятели.Много ни е скучно.
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #36 -: декември 08, 2007, 14:30:21 »

ох милите!!ходете до Стара Загора супер идея много хубав град милото е от там!!!и на мен много ми харесва града!!!моето мило е адски доволен от срещите с неговите приятели аз не ги харесвам особено!!щом като се чуства доволен чудесно само мен да не ме кара blum blum а наистина е много неприятно като сте в някой друг град и нямате познати и няма с кой да излезете  good и ние нямаме семейна двойка познати с които да излезем даже му казах че май сме задръстено семейство  cray
Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #37 -: декември 08, 2007, 15:28:32 »

и на мен ми се очертава другата седмица да ходя на сбирка с бившите колеги от университета yahoo,и милото не иска да идва с мен sad,е ще го преживея все някак си blum
kleo_20 не се притесняявай миличка и аз бях така милото като го пратиха в карлово да работи,обаче вече си намерихме (нещо ни се лепят като мухи на мед blum) така че и вие ще си намерите семейна двойка в най-скоро време я се виж каква си готина good
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #38 -: декември 08, 2007, 15:35:15 »

благодаря ти за милите думи миличка! blushуспокои ме наистина!!! give_rose @}->--но не ми се иска и ние да се лепим за някой  }:->пък в крайна сметка човек не може без приятели а моите са далеч от нещата които сега мен ме вълнуват :'(даже мислех че съм сбъркана а то просто може би съм пораснала  pardon а те още мислят за дискотеки и кръчми и пиене и какво ли не вярно че съм на 20 и принципно сега ми е времео но вече съм о,ъжена жена и не ме влече този тип на поведение
Активен
summer.
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 684



Моят сватбен албум

« Отговор #39 -: декември 17, 2007, 12:12:50 »

Нека и аз да взема отношение във връзка с "приятелките" на мъжа ми  diablo Ние сме заедно от почти 6 г. и това лято се оженихме. Още докато бяхме гаджета забелязах, че от време на време - на 2-3 м. веднъж, той разговаря с жена  shok - винаги тя се обаждаше и естествено ме налегнаха едни съмнения, едни мисли...направо не бях на себе си. капакът на програмата беше, когато една вечер бяхме на дискотека и той получи смс, който започваше с..."миличко" !????!!!! Не съм му разглеждала съобщенията, но случайно го видях, докато телефона беше в неговата ръка...Въпросната се оказа бившо гадже, били са на 16-17 год., когато са били заедно, но са живеели на далечно разстояние и не са се виждали много, вкл. и когато той е бил в казармата. Връзката им продължила около 3 г. и въпросната "приятелка" явно още не може да го забрави, защото той й бил "Голямата любов", въпреки че се е омъжила и има дете!!!?????  crazy Постоянно се обаждаше да го чуе как е, какво прави, къде работи, за рождени дни и празници и т.н. и той милия нямаше нищо против!  hunter Проведох с едно на няколко пъти дълъг и сериозен разговор - какво ми причинява това и той ме разбра. Последваха още няколко обаждания от нейна страна, при които той не знаеше какво да прави. Казах му, че не искам повече тая да се обажда, че... Cow-boy, но тя продължаваше!!! Аз съм на мнение, че стари гаджета нямат място в брака, по същия начин постъпих и аз. Най-накрая поставих ултиматум - или ще спре да се обажда или и аз ще му остана само приятелка, която се обажда за рожденни дни и празници  *db*Както и да е...предупреди я той повече да не се обажда и тя спря да ни тормози за сега...
« Последна редакция: декември 17, 2007, 12:43:27 от summer_sky » Активен
max_hym
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 52



Моят сватбен албум

« Отговор #40 -: март 17, 2008, 10:48:06 »

Ами моите приятели станаха общи, но неговите приятели не ме харесват особенно, въпреки че полагам всякакви усилия да ме харесат ... резултата е нулев. И от както съм във Варна се чувствам ужасно а това е вече година. Моето момче си излиза с приятелите си, без мен ... и когато се прибере винаги се държи зле. и когато му кажа че искам да прекарва малко време и с мен, ми отговаря да си намеря приятелки и да не го занимавам ... понеже нямало той да ми търси приятелки.
Вече незнам как да постъпвам ... старая се да ме харесат, старая се да харесвам нещата които той харесва, само и само да имаме общи теми и пак не се получава.
Активен
nina_nikole
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 517



Моят сватбен албум

« Отговор #41 -: март 17, 2008, 11:01:21 »

Е тая тема нещо ме вълнува.
Значи като излезем с неговите приятели аз много се опитвам да контакувам с тях (или с жените им) така че да ни е приятно и на двамата. Обратното, когато излезем с моите приятели той почти не говори. Е то вярно, че те всичките са на по 22-3 и са много повече по "наздравето" от него, ама... И така в компанията на моите приятели аз виждам, че на него не му е много интересно и малко по малко преставаме да излизаме с мои приятели (даже напоследък изобщо).
И така до този уикенд, в който той ме упреква, че не сме се виждали с мои приятели и че с изключение на 3-4 момичета не съм се обаждала на никой друг. Е  beating beating beating
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #42 -: март 17, 2008, 11:30:37 »

nina_nikole и max_hym и при нас в началото приятелите не бяха общи, но никога не ме е карал "да си намеря приятелки и да не го занимавам ... понеже нямало той да ми търси приятелки" , не съм виждала пренебрежение от страна  на приятелите му, нито той от страна на моите, по-често се е случвало аз да излизам без него отколкото той без мен - е нормално - все пак аз бях студентка тогава....  blum после се преместихме тук, където няма нито приятели от детството, нито от студентството и имаме само колеги, с които излизаме от време на време и вече почти няма мои и твои приятели, просто защото има толкова малко време за събирания и излизания... и все пак милото може във всеки един момент, който желае да излезе сам с колеги или приятели, или аз сама  blush еееееех, то и с тоя корем едва ли някой ще посмее да ме закачи вече
Активен
eli_m
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1131


Щастието на човека е в малките събития!


Моят сватбен албум

« Отговор #43 -: март 17, 2008, 11:46:57 »

Аз мога да се похваля. Ние сме заедно от почти 3 години и всички приятели са ни общи. Няма негови и мои. Напротив, всеки път като излиза сам го питат защо не съм с него.smile
« Последна редакция: март 17, 2008, 11:49:02 от eli_m » Активен
nina_nikole
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 517



Моят сватбен албум

« Отговор #44 -: март 17, 2008, 11:50:09 »

Ние сме заедно от 7 години и въпреки всичко си има мои и негови приятели. На мен ми се струва, че аз повече приемам неговите приятели, отколкото той моите  pardon
Активен
Страници: 1 2 [3] 4 5  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines