Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 00:25:17

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 ... 5  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Неговите и нашите приятели!  (Прочетена 67583 пъти)
 
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
***
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« -: април 14, 2007, 09:50:08 »

Имате ли си отделни приятели или с времето познавате всички и те са се превърнали в общи приятели?Или пък той си ходи с неговите някъде,примерно игаре футбол,гледат мачове,ходят на стрийптиз бар  ;)А вие с вашите приятелки на кафенце,по магазаните,на маникюр и т.н.?
Имате ли си собствена територия с вашите си приятели,а той с неговите?Неща ,които не споделяте взаимно ,имам впредвид хобита,които не споделяте?
Активен
Аni
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 580



Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: април 14, 2007, 11:25:40 »

При нас е така:аз имам мои приятелки,с който вършим типично женски неща,той си има негови приятели,с който ходи понякога на бира,да играе мач,и естествено имаме общи приятели.
Мисля,че така е правилно-всеки има нужда от малко личен живот!
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
***
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: април 14, 2007, 11:33:42 »

При нас случая е много сложен.Предстои ни да живеем на място,където нито един от нас няма приятели.Аз единствено имам една приятелка от детските ми години.На мъжлето приятелите са в Стара Загора,а моите останаха в София и така  Girl_sing
Активен
screwball squirrel
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 855



Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: април 14, 2007, 11:49:59 »

а ние имаме само общи приятели, т.е ако годеникът ми си има приятели те стават и мои и обратното. Така на всякъде сме заедно  girl_in_love Акогато се наложи да не сме -  ни е много скучно и си тръгваме бързо от събитието  pardon.
Активен
Picolina
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2748



Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: април 14, 2007, 14:50:45 »

моите приятели станаха негови и обратно,мисля че нямаме отделни приятели,защото сме все заедно.но за сега приятелите ни сав БГ,а тук милото докато е бил 6 год естествено,е има приятели ама малко и се събираме сега с тях pardon
Активен
didibaby
Баш Майстор
**
Публикации: 1881



« Отговор #5 -: април 14, 2007, 21:04:48 »

В нашия случай имаме приятели и от двата вида: общите ни приятели са тези от университета. В същото време аз си имам мои приятелки, а той негови приятели с които си излизаме по-отделно, но това е лесно засега, тъй като живеем на различни места. А като се съберем след сватбата...тогава ще му мислим. Аз отсега съм му казала, че е свободен да си излиза с приятели, както досега.
Активен
Юлия
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848


сем. Николови


Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: април 14, 2007, 21:22:53 »

 При нас има общи приятели. Неговите са и мои. Аз много мои нямах преди това( не съм от Варна) Но така или иначе ние си бяхме приятелчета доста дълго време и си излизахме заедно. Никога не съм го спирала да излиза сам, както и той мен. Трябва да си даваме известна свобода.
Активен
desislavka
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1146



Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: април 18, 2007, 11:55:10 »

Инашите приятели са общи-в смисъл,че откакто сме заедно моите станаха негови и неговите мои!!!И въпреки това аз понякога си излизам само по женски с приятелки и той по същия начин с приятели!!!Не виждам нищо лошо в това!!! blum
Активен
ROSI KRASTEVA
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3674


ЩАСТЛИВИ ЗАЕДНО


Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: април 18, 2007, 12:25:07 »

Инашите приятели са общи-в смисъл,че откакто сме заедно моите станаха негови и неговите мои!!!И въпреки това аз понякога си излизам само по женски с приятелки и той по същия начин с приятели!!!Не виждам нищо лошо в това!!! blum
и ние сме така
съгласна съм
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: април 18, 2007, 12:35:12 »

и нашите приятели са ни общи !!!! има моменти в , които милото ходи за риба с другите мъже а пък ние жените на кафенце или по магазини !!!! разбира се имам приателки по-точно познати, които той не одобрява и предпочита да си остане вкъщи !!! но не всички са идеални !!  diablo
 blum blum blum
Активен
tedyemo
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 760


щастливо влюбени


« Отговор #10 -: април 25, 2007, 20:31:37 »

нашите приятели са общи, работим заедно и колегите ни са общи, заниманията с аобщи, само вечер сме с 2 лаптопа, защото аз тук при вас на раздумка, а той с компютърните чаркалаци, ама това е за малко само girl_in_love
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
***
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: април 25, 2007, 20:32:54 »

нашите приятели са общи, работим заедно и колегите ни са общи, заниманията с аобщи, само вечер сме с 2 лаптопа, защото аз тук при вас на раздумка, а той с компютърните чаркалаци, ама това е за малко само girl_in_love
Ами да нали все пак трябва да се разсейва човек с нещо!
Активен
tedyemo
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 760


щастливо влюбени


« Отговор #12 -: април 25, 2007, 20:39:19 »

да кажа и тук, чела съм много форуми и такива неща, навсякъде само глупости, простотии и к......... истории, снощи ви открих съвсем случайно и направо съм  yahoo дори и с котето това си говорим, тук всички са като нас- обичат се, радват се и освен че се разсейвам черпя много полезен опит и вие сте виновни give_rose
Активен
Yana_Bah
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 141



« Отговор #13 -: април 26, 2007, 19:12:22 »

Ами той моя като си излиза с приятелите, аз предпочитам да не се мъкна с тях.... Аз като излизам с мойте приятелки той идва само ако ще идват техните приятели, че да не е сам мъж с нас, че........ Излезе няколко пъти с женската ми компания и му бадухме главата на момчето и дотук беше...... По-добре да си пази психиката неопетнена от откровени женски разговори.
Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: април 26, 2007, 22:36:43 »

и моя не иска да излиза с моите приятели,щот сме му надували главата с глупости,и аз не се влача с неговите,но иначе си излизаме с общите заедно.
Активен
Страници: [1] 2 3 ... 5  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines