Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 23, 2024, 11:46:31

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Влади Балевски - сватбена фотография  (Прочетена 19623 пъти)
 
Zahira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2242


Моят сватбен албум

« -: септември 03, 2008, 01:00:53 »

Можем да кажем само положителни неща за нашия сватбен фотограф Влади Балевски. Снимките ни са повече от страхотни, уловени са всички важни моменти и въпреки, че доста закъсняхме за фотосесията впоследствие се получиха много хубави снимки макар и за кратко време. Всичките ни гости споделиха, че не са виждали човек, който толкова да си обича работата, защото това наистина се забелязва.
Да не говорим, че по нищо не отстъпва на сватбените агенти що се отнася до информация  Wink smile/това в кръга на шегата/.
Повече инфо ето тук:
http://www.balevsky.com/
Активен
Ел
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 999


Консултант по кърмене към НКК


Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: октомври 04, 2008, 14:07:17 »

  Да се включа и аз, той е не само чудесен професионалист, но създава приятелска атмосфера още от първия контакт, дава безценни съвети и накрая се получава един прекрасен резултат.
  Качеството на снимките, както може да се убедите и сами е на много високо ниво! Останахме много доволни!
Активен
Капризче
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: октомври 25, 2008, 00:41:12 »

Хайде и аз да кажа  blum Ние наехме Влади Балевски за снимките на изложението, което организирахме. Според мен, а и не само според мен, а и целия ни екип(и шефката включително) се справи много добре. Гледала съм доста негови сватбени(и не само) снимки и ми харесва стила му на работа.  good
Активен
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: януари 01, 2009, 23:55:57 »

Сега виждам тази тема. На нашата сватба също снимаше Владо и съм го препоръчвала на няколко момичета от форума, които са ме питали на лични! Всичко, което е писано за него тук го потвърждавам и с две ръце го препоръчвам за всякакви събития!  good
Много приятен човек, изключителен професионалист, който те кара да се отпуснеш и да забравиш, че някой те снима. Единствено за едно съжалявам - че не бяхме предвидили време за фотоесия (за което той малко ни се скара, естествено  blush ) и въпреки това сме много доволни от резултата! Сватбата ни беше преди повече от 2 години, но аз още си нося визитната му картичка в портмонето и го препоръчвам, яко някой ме пита за добър фотограф.  good
Радвам се, че толкова момичета от форума са ползвали услугите му и са останали доволни.
Благодарим ти, Влади!  give_rose
Активен
mariana_popova
Ентусиаст
**
Публикации: 77



« Отговор #4 -: март 09, 2009, 21:52:51 »

моя приятелка ползва услугите му на сватбата си е много доволна... а снимките са като картички.... разкошни.... така че и аз го препоръчвам, макар и да не съм работила с него. със сигурност ще го ангажирам за моята сватба
Активен
bobsyn
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 40


« Отговор #5 -: май 09, 2009, 12:02:02 »

Да се включа и аз.
Предвид факта, че решихме да няма видео на сватбата разчитахме на хубавите снимки.

Влади напълно оправда нашите очаквания, че ги и надмина даже. Снимките ни са страхотни, а някои от моментите ги забелязахме благодарение на него. Професионализма и любовта, с която работи, ни създадоха усещането, че ни снима не фотограф, а приятел.

Едно огромно Благодаря на Влади Балевски, не само за снимките, но и за всички онези моменти, в които ние не бяхме в час, но той "удари едно рамо".
Активен
vaniana
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 37



Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: юни 30, 2009, 14:11:53 »

Здравейте,
не искам да се повтарям с другите постове, но всичко което е написано за Влади Балевски е абсолютно вярно. Изключителен професионалист, вършещ работата си с огромна любов.

Снимките ни са повече от страхотни.
Препоръчвам го с две ръце на всички бъдещи  младоженци, ако искат да има един наистина страхотен сватбен албум.

Активен
dark_avenger
Ентусиаст
**
Публикации: 127


« Отговор #7 -: юли 11, 2009, 00:54:57 »

Фотографът е един от най добрите не само в софия но и в БГ изобщо, и всичко написано по-горе е вярно, но аз пък имам едно въпросче - защо освен явно доказаните и много доволни булки , поне половината от постовете са се регистрирали само за да бутнат едно рамо и са само с по 1 мнение, както и има хора благодарили без да са били снимани? Дали някои не ги е помолил умишлено да поблагодарят? Не ми е ясно човек които едва ли има свободна дата от днес до края на сезона от какво още се нуждае? От повече преднина пред конкурентите?Реклама?
Активен
Zahira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2242


Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: юли 11, 2009, 07:29:16 »

Не знам защо е така, но и до ден днешен ще стане година след сватбата ни гостите не спират да ме питат за координати и гледайки снимки всичките ни познати цъкат и всеки възкликва, че като им "дойде моментът" и те щели да се възползват да съм пазела координати. Беше направил впечатление на всички гости със желанието с което работи!
А колкото до това, че има хора благодарили без да са снимани, ние няма как да знаем дали в действителност са снимани или не.
Активен
Влади Балевски
Сватбар
***
Пол: Мъж
Публикации: 158



« Отговор #9 -: юли 13, 2009, 14:50:17 »

Уважаеми приятели,

Благодаря за хубавите думи и мнението, което имате за мен.
Каква е моята работа - не бих си позволил сам да давам оценки за нея, въпреки увереността за уменията си.
В тематата става дума за мен и е редно явно да хвърля някакво разяснение относно учудването на някои от вас. На всеки един мога да покажа снимки не само на булките, взели отношение в тази тема, но и на много други, които не посещават този форум. Не се притеснявам да покажа цели сватби от-до - просто, който се интересува, да ми пише на скайп или да срещнем, да каже една дата, от която иска да види сватба - готов съм да извадя дисковете с архивите (пазя 5г архив от всяка сватба) и ще покажа.
В сайта си не съм обновявал материалите от 2 години, за това няма как да видите там булки, които тук са писали през последната година по темата.
Няма да е коректно да пействам и снимки на такива, които не влизат в този форум, но мога да ви уверя, че и тези, които са се регистрирали, за да изкажат мнение, са останали очевидно доволни от получения продукт.
Както допускате, сайтът има много повече потребители, отколкото са регистрираните.
От многобройните си срещи с клиенти знам, че има много булки, които четат форумът, но не взимат отношение по темите (включително и по темата за работата ми - е, може и да ми се иска всяка, която казва, че е доволна от мен, да пише тук, но очевидно не е така).
Приятели, както е казал мъдрецът, "изпитвайте нещата - дръжте доброто".
Имам няколко принципа в работата си и един от тях е библейската мъдрост, че "добро име струва повече от скъпоценно миро". Давам си сметка, че доволният клиент е моята визитна картичка и за това се старая да работя като за себе си.



П.П.
Ако все пак някой се съмнява в изказванията и регистрацията на някой от потребителите – моля, обърнете се към администраторите на сайта: те могат да проверят двете IP (компютрите в офиса и вкъщи), от които до сега съм вземал отношение по различни теми и да видят дали в сайта има други регистрации от тях, освен моята.
За потребителките с един пост в сайта (по „моята” тема) и нямат направени сватбени галерии (албум) в този сайт, ето малко инфо за тях (макар че „Блажени са тези, които са повярвали без да са видели”:
NewBride – сватбата бе на 21 март в София. Ето нейна снимка:


eveto2002 – сватбата бе на 09 май 2009г в София. Нейна снимка не съм качвал в нета, както и на vileto_79 и на Ralipo.

За колегата dark_avenger – Благодаря ти за хубавите думи! Моля, пиши ми някоя вечер на скайп – готов съм да ти отговоря на много други твои питания, които имаш (не само на „едно въпросче”).

Благодаря за търпението да прочетете всичко това и съжалявам, че изобщо се стига до подобни уточнения.  За любознателните – тук може да видите някои мои неща, които ги няма на личния ми сайт.

http://4coolpics.com/author_pics.php?aut=1948
« Последна редакция: юли 13, 2009, 16:23:41 от Влади Балевски » Активен
trix
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 9



Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: септември 19, 2009, 14:38:05 »

Искам и аз да благодаря на Влади за някои идеи за протичането на сватбения ден, чрез които тои стана още по-хубав, за прекрасните снимки, за начина, по който е успял да улови емоциите ни в различни моменти на деня  good . Много, много комплименти получих за снимките  Bravo и си ги разглеждам с голяма наслада  smile. С чиста съвест го препоръчвам!
Активен
michelle
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1484



« Отговор #11 -: февруари 21, 2010, 12:41:07 »

Бих искала да благодаря на Влади Балевски за прекрасното отношение към нас двамата като хора. За съжаление по стечение на обстоятелствата въпреки първоначалните планове, няма да имаме щастието той да снима на сватбата ни  cray
Независимо от това имам огромното желание да кажа мнението си за него и работата му. За мен той е един от малкото, които общуват с хората, с които ще работят. Човек, който винаги улавя моментите- онези малките, най-хубавите и най-ценните. Излишно е да казвам, че твори, не просто си снима. Той кара хората да се чувстват специални. А това може да го направи само специален човек. Благодаря Ви, г-н Балевски!
Активен
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines