Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 18, 2024, 20:08:55

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Медена седмичка в Девин  (Прочетена 36486 пъти)
 
dafni85
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 501



Моят сватбен албум

« -: август 29, 2008, 08:48:14 »

Хайде и аз да се отчета с нашата медена седмичка,това беше подарък от сестрата на милото give_rose
Ние бяхме в спа-хотел "Орфей" в Девин беше чудесно никога през живота си не съм си почивала така  Yes отпуснахме се и успяхме да релаксираме след стреса който бяхме насъбрали покрай сватбата,а хотела просто е невероятен има си всичко вътре ресторант,кафе,магазинчета и най вече насладихме се на спа процедурите които предлагаха всичко беше невероятно и ако имам възможност пак ще отидем good сега ще покажа малко снимчици give_rose






за по любобитните има още снимки в галерията ми  girl_wink дано ви е било интересно give_rose
Активен
Rodi
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1384



Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: септември 03, 2008, 11:46:02 »

Еха Дафни мила наистина е страхотно  и се радвам че сте си прекарали страхотно, но хайде разкажи с подробности не се крии smile
Активен
Selvet
Global Moderator
Сватбен ГУРУ
*
Пол: Жена
Публикации: 855



Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: септември 03, 2008, 11:53:33 »

Дафи миличка много се радвам че ви е харесало  аз също съм очарована от това място и нямам търпение да отида пак
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: септември 03, 2008, 11:57:39 »

Daf,много се радвам че сте си починали и сте изкарали една прекрасна медена седмичка,и снимките са страхотни,благородно ви завиждам защото знам колко е красиво там-не само хотела,а и природата наоколо blum
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: септември 03, 2008, 11:59:00 »

и аз съм си го заплюла поне за някой уикенд, моите свекър и свекърва ходиха там преди седмица и си изкараха 10 дни, то всъщност е и балнеология и има всякакви спа-процедури и има къде да се ходи и разглежда околността, така че там наистина е много хубаво и те са очаровани, живот и здраве и ние ще отидем някой ден !!!! smile
Активен
dafni85
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 501



Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: септември 04, 2008, 10:41:04 »

Момичета Радвам се че са ви харесали снимките blush наистина ако ми се отдаде възможност пак ще отидем girl_wink
Роди мила ами какво да разказвам отиваме първия ден след като се настанихме и веднага на басейнчето Swiming после се поразходихме из градчето,хапнахме и  sleeping
На другия ден отидохме на масаж милото на "турски масаж" аз на "Антицелулитна арома терапия" беше страхотно отпускащо и успокояващо,а милото не му хареса масажа,защото моя човек има много гъдел и като са почнали да го масажират и взел да приритва с краката  funnytooth laugh и само на гърба са го масажирали,после пак басейнче и джакузи  danceg аз отидох на още един масаж ако ви кажа че се чувствах като нова през целия си престой там даже мъжлето ми забеляза и отчете че имам отпочинал вид Yes незнам какво друго да ви кажа просто си почивахме наистина бездействахме,релаксирахме не мислехме за нища абе ИСТИНСКА ПОЧИВКА yahoo yahoo ами това ако ви интересува нещо друго питайте girl_wink
Активен
Selvet
Global Moderator
Сватбен ГУРУ
*
Пол: Жена
Публикации: 855



Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: септември 04, 2008, 10:55:09 »

Дафи мила , при кого беше на масаж ?
Активен
Rodi
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1384



Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: септември 04, 2008, 11:00:59 »

Дафни мила наистина сте се размазали от почивка. Пожелавам ви скоро пак да ви се отдаде възможност за такава почивка smile
Активен
Bybet0
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 679



Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: септември 04, 2008, 11:11:24 »

Дафни, браво за почивката! Като гледам и ние ще сме си някъде из България и то за един уикенд, понеже милото започва нова работа от понеделник и няма как. Ще си оставим удоволствието за първата годишнина.......живот и здраве heart А и в България има толкова красиви места, които много от нас не са виждали. Аз лично не съм била в Девин, но от снимките личи колко е красиво!
Активен
dafni85
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 501



Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: септември 04, 2008, 12:09:31 »

Благодаря ви момичета и аз ви пожелавам и вие така да си почивате  heart
Selvet ами единия път бях при една жена на около 45-50 години,но незнам как се казва,а втория път при едно момиче младо на ококло 23-25 ама пак незнам как се казва,а ти защо питаш give_rose
Активен
Selvet
Global Moderator
Сватбен ГУРУ
*
Пол: Жена
Публикации: 855



Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: септември 04, 2008, 12:28:41 »

Благодаря мила, питам информативно - smile
Ние като бяхме там през май ходих на масаж при Ники , понеже ми го препоръчаха затов апитах при кого си била на масаж smile
А за девойката която е на масажите ми казаха ,че не била много добра (но ставаше въпрос за лечебен масаж)
Много се радвам че сте останали доволни smile и честно да си кажа благородно ви завиждам  tease tease tease
« Последна редакция: септември 04, 2008, 12:33:29 от Selvet » Активен
Арлина
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 892


Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: септември 04, 2008, 20:02:53 »

Това място явно са го променили щом има толкова доволни, аз бях в този хотел преди година и тогава обслужването изобщо не отговаряше на звездите и цената. Ще запомня, че трябва по-кротко да го критикувам вече Wink

dafni, радвам се, че сте изкарали супер и ви пожелавам още много семейни почивки smile
Активен
sabeva_07
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 506


I am Happy!


Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: септември 04, 2008, 20:07:30 »

А може ли да ми кажете колко струва удоволствието???
Благодаря предварително  give_rose
Активен
dafni85
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 501



Моят сватбен албум

« Отговор #13 -: септември 05, 2008, 08:40:42 »

Збравейте момичета веднага ви давам инфо  give_rose
subeva ето тук можеш да видиш за цени и всичко друго http://www.spahotelorfei.hotelitebg.eu/
а ето и сайта на хотела http://www.orpheus-spa.com/
Арлина ние останахме много доволни от обслужването,бяхме в тази част на хотела от 5 звезди и абсолютно всичко беше на ниво good
А и едната жена където бях на масаж ми каза че може чрез НОИ да си уредиш,казваш на личния да те пише с някаква болест където трябва лечение и хоп 10 дена почивка и процедури даже и за по малко пари,защото хотела е и с балеолечебен център и идвали много хора така girl_wink
Активен
Selvet
Global Moderator
Сватбен ГУРУ
*
Пол: Жена
Публикации: 855



Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: септември 05, 2008, 08:51:38 »

Да .мили дами може да отидете по Нои - аз вече бях тази година и в някоя от темите вече съм обяснявала какви са съпките smile заслужава си да се отиде smile възползвайте се, мен едни познати ме светнаха за Нои иначе хал хабер си нямах, че може smilesmilesmile
Активен
Страници: [1] 2  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines