Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 11, 2024, 16:54:48

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 [4] 5  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на smiling rain - 06.09.2008!!!  (Прочетена 23642 пъти)
 
Diavolitsa
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 373



« Отговор #45 -: септември 08, 2008, 10:06:06 »

Честито на младото семейство!!! Пожелавам ви всичкото щастие на света. Обичйте се много и се радвайте на семейния живот!
Активен
Luv4e
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 675


Нашето сладурче Алекс :))


Моят сватбен албум

« Отговор #46 -: септември 08, 2008, 13:23:28 »

Честита сватба , бъдете безкрайно щастливи! give_rose
Активен
Mila_
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 382



Моят сватбен албум

« Отговор #47 -: септември 08, 2008, 13:31:13 »

Честита  Сватбаааа

пожелавам ви много любов heart и щастлив семеен живот twohearts
Активен
nia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 766



Моят сватбен албум

« Отговор #48 -: септември 08, 2008, 13:53:22 »

ЧЕСТИТА СВАТБА



БЪДЕТЕ БЕЗКРАЙНО ЩАСТЛИВИ
Активен
smiling rain
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 175


Magic everywhere


Моят сватбен албум

« Отговор #49 -: септември 08, 2008, 14:20:44 »

Благодаря ви момичета! За хубавите думи, за пожеланията, за вниманието. Сватбата свърши, а поздравленията и подаръците не свършват!
Имах най-странната сватба, която може да се преживее, но пък нищо не е само лошо или само хубаво.
Всичко тръгна по мед и масло и завърши също така прекрасно, но по средата нещата бяха като на филм от Костурица. Ще ви разказвам след ден два, да ми се уталожат противоречивите преживявания smile. Надявам се, че ще мога да си върна чувството за хумор, разсъждавайки отстрани върху събитията. До скоро
Активен
eli_m
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1131


Щастието на човека е в малките събития!


Моят сватбен албум

« Отговор #50 -: септември 08, 2008, 14:28:15 »

Ей ти се появи!
А снимки? blum
Активен
smiling rain
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 175


Magic everywhere


Моят сватбен албум

« Отговор #51 -: септември 08, 2008, 16:30:01 »

Сложих 3 снимчици от приятелските апарати в албума
Активен
KlaraFina
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1620



« Отговор #52 -: септември 08, 2008, 22:03:44 »

smiling rain, бъдете много щастливи заедно! Много, много хармония и разбирателство в общия ви път!

Аз си мислех, че само моята сватба се обърка...
Мисля, че разбирам как се чувстваш, дори и без да знам точно какво е станало. 
Активен
dorina79
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1476



Моят сватбен албум

« Отговор #53 -: септември 09, 2008, 06:58:38 »

Честито!
Много сте хубави!
Много щастие ви пожелавам и много любов и разбирателство!
Активен
darling
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1371


....братска обич.....


Моят сватбен албум

« Отговор #54 -: септември 11, 2008, 14:26:41 »

Къде си smiling rain ? И с този никнейм няма как да не погледнеш с чувство за хумор. Каквото и да е провокирало усещанията ти в този ден го приеми с усмивка! Ще чакаме разказчето ти, а снимките са много хубави. Виждам, че си се спряла на естествената ти права коса - стои ти много нежно!
Активен
smiling rain
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 175


Magic everywhere


Моят сватбен албум

« Отговор #55 -: септември 11, 2008, 17:50:37 »

Здравейте момичета, аз пък съм на работа, точно както и дните преди сватбата smile.
Какво да ви разкажа. В петък занесах всички неща в Несебър по предназначение - роклята в хотела, украси и подаръци в ресторанта, нещата за църквата. Украсихме с любимия и брат му ресторанта (чак аз се зарадвах като видях как се получи), последни наставления на сервитьорите, на посрещачите на гостите на другия ден, отговорниците по поставянето на нещата по масите и си тръгнах в 19.30 за Варна. На другия ден всичко по мед и масло - прическата - навреме, букета също, с кумовете тръгнахме от Варна и пътьом говорих отново с "тънките ми места" - тортата и DJ. Бях супер спокойна, с усещането, че просто ще участвам в представление и само трябва да си сложа костюма. smile
Пристигнахме в хотела по разписание направо и просто не ми се вярваше как се подреждат нещата. Обякох се с помоща на приятелките ми, които ме чакаха там, кумата ме забули три пъти, както е традицията, правихме си снимки и ... тръгнахме за църквата. Влязохме безпрепятствено в "забранения град" с колата, явно заради бялата ми дегизировка. Пред църквата започнаха сътресенията - фотографа се изгуби, кръщенето преди мен се забави с 20 минути - но поне успях да си видя гостите. каква ми беше изненадата когато видях, че ритуалът ще се извършва от друг свещеник. И като почна този човек да вика, сякаш е на къра и гони овцете, да интонира странно ... да вметва забележки непрекъснато на всички - от дякона и помощника му, до кума и хора, направо беше кошмарно. По едно време не можех да се удържа да го слушам без да се смея. А пък аз приемам изключително сериозно обета в църквата! Просто имах чувството че участвам в скрита камера. Оказа се, че човека бил освен това по джапанки и бяло панталонче с навити крачоли, което го има увековечено на снимките smile. Както и да е това свърши. Приехме поздравленията и тръгнахме да се снимаме с кумавете из стария Несебър. Тук беше най-хубавата част! Всички ни се радваха, непознати хора ни поздравяваха на различни езици, правеха ни комплименти, викаха ни горчиво или ни ръкопляскаха! Не мога да ви опиша какво е чувството. Да си център на неподправена радост! Това е най-хубавия ни спомен от сватбата!
Активен
smiling rain
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 175


Magic everywhere


Моят сватбен албум

« Отговор #56 -: септември 11, 2008, 18:01:23 »

След това отидохме в ресторанта. Със заредените маси беше станал още по-красив. Дадох на DJ дисковете с музиката, а той просто си проведе една собствена организация на тържеството. Пропусна танците на младоженеца с майка му и на булката с бащта и, пускаше някакви диви парчета и като захапе един стил и не го пуска, да не говорим че се опитваше да диктува условията и както по-късно разбра е искал пари от хората, които са поръчвали песни - ако не платиш - не пуска парчето! Бяхме се уговорили за прави тракийски хора - той пусна само едно, всичко друго хорца от всички краища на България дето ги играеха максимум 4 човека.
Освен това в ресторанта беше адска жега и всички стопихме по 2 кг.
Нямаше кой да сервира виното, а обяда беше към средата - като видях - както си бях с роклята и заредих няколко маси, та хукнаха след мене да зареждат. Бирата също си стоеше в хладилника и няма кой да я извади по масите, та и с нея се вдигна пушилка. И на финала - тортичките бяха по малко от 0.5см дебели - легнали парчетата едва се виждаха в чиниите.
Оказа се обаче, че хората са се забавлявали, всеки ставал на някаква музика, хапнали, пийнали. Обстановката им харесала. Иначе порциите в ресторанта бяха огромни и много вкусни по свидетелството на всички, но малките неразбории бъркат нещата.
После имаше афтър парти на брега на морето, с питиета, кетъринг, клубна музика и много настроение и танци. Това си беше моята мечта за сватба и стана въпреки, че беше накрая и с част от гостите.
И така - смесени чувства и странни преживявания. Само че сега си давам сметка, че от каквото се страхувах - това ме постигна. На практика "си постелих" случките и това ми е за урок. Отново забравих, че най-важното е това, което ти е в главата и че човек привлича онова, за което мисли и се ангажира с цялото си сърце.
това за сега. Отовам да се видя с форумските булки от варна.
Активен
KlaraFina
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1620



« Отговор #57 -: септември 11, 2008, 18:19:51 »

И така - смесени чувства и странни преживявания. Само че сега си давам сметка, че от каквото се страхувах - това ме постигна. На практика "си постелих" случките и това ми е за урок. Отново забравих, че най-важното е това, което ти е в главата и че човек привлича онова, за което мисли и се ангажира с цялото си сърце.

Не мога да повярвам колко еднакви емоций са донесли сватбите ни, макар и по различен начин. Е, аз преживях разочарованието от моята, и ти не си губи времето в тъгуване. Много е приятно усещането на омъжена жена (ти го знаеш дори и от по-отдавна), така, че се наслаждавай на малките неща и мисли за всичко хубаво, което ви предстой.
Активен
darling
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1371


....братска обич.....


Моят сватбен албум

« Отговор #58 -: септември 11, 2008, 19:02:52 »

Скъпа Smiling rain нали знаеш че точно разминаванията на очакванията ни правят нещата незабравими smile Мисля че в търсене къде си, последният път не можах да кажа едно искренно ЧЕСТИТО!


* bridal-bouquets-31.jpg (32.8 KB, 500x332 - видяно 286 пъти.)
Активен
krasunkata
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 646



Моят сватбен албум

« Отговор #59 -: септември 11, 2008, 23:56:43 »

Само че сега си давам сметка, че от каквото се страхувах - това ме постигна. На практика "си постелих" случките и това ми е за урок. Отново забравих, че най-важното е това, което ти е в главата и че човек привлича онова, за което мисли и се ангажира с цялото си сърце.
това за сега. Отовам да се видя с форумските булки от варна.

Smiling rain  колко верни думи... За пореден път се убедих че тайната действа с пълна сила - и аз изпитах същото за моята сватба- седмица преди сватбата ме налегнаха хиляди притеснения, част от които успях да разсея и част от които се случиха  sad 

Трябва да се гордееш със себе си защото си намерила ключа към щастието, а за негативите-  "Това което не ни убива ни прави по- силни и мърди " Сватбата е миг от живота.... Предстоят ти още толкова много мигове- наслади им се, заедно с хората които цениш  и обичаш give_rose

П.П. Много красива и стилна булка си била, както и всичко покрай теб  give_rose
Активен
Страници: 1 2 3 [4] 5  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines