Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 08, 2024, 06:57:08

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 5  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на smiling rain - 06.09.2008!!!  (Прочетена 23622 пъти)
 
Kiksi
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2440



Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: септември 02, 2008, 16:47:44 »

Аз се чудя къде изчезна, а ти си потънала в майсторене на прекрасни нещица  Bravo Bravo Bravo

Много ми харесват, поздравления за майсторлъка!  good

А за темичката не се оправдавай, че не си знаела - писах ти на "лични" отдавна, че те издирваме тука, ама кой да седне на компютъра lol , като е потънал в творене на сватбени мини-шедьоври?! smile
Активен
darling
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1371


....братска обич.....


Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: септември 03, 2008, 20:46:11 »

Мило момиче, всичко което си сътворила е невероятно! Личи си че е правено с много желание и стил!
А как мина прическата? Хареса ли се ? Но ако нямаш време да ни пишеш няма да ти се сърдим, защото най-важното е на 6ти да си отпочинала! Изсмуквай времето от където си поискаш но не и от съня си! smile
Активен
smiling rain
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 175


Magic everywhere


Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: септември 04, 2008, 00:46:06 »

Четири часа, 1 кг. продукти на главата ми, 12 прически и накрая си се харесах с моята стандартно пусната коса (последната снимка). Малък компромис - спирални къдрички тук там върху правата коса.
Мнения и препоръки приемам всякакви smile.
Качих ви разни неща и снимките от пробата. Утре маникюрите и казметиката, последни пазарувания и диска с любимите песни.
Активен
krasunkata
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 646



Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: септември 04, 2008, 00:56:44 »

Ей булке, бягай бързо да спинкаш, че да си свежа  smile (Ама кой го казва само - като знам че и аз като теб изсмуквам времето от там  blush )

Супер нещица си сътворила judges judges judges judges judges judges judges judges judges
Аз се влюбих в тия ключодържатели и чак ме е яд че не съм момченце от вашата сватба  girl_wink
За прическата не се кахъри много- каквото си харесаш финално това да е - важното да се чувстваш комфортно и за всеки сличай предвиди един ластик че като почнат танците си е жегава работа и с пусната коса ще те мисля  smile

Сандалките са страхотни- елегатни и изглеждат много удобни  good, а прическите защо не мога да ги видя  crazy

В случай че се чудиш какво още да купиш на кумувете като допълнение- ето малко идеи от мен- икона, интересна книга/ книги, ако знаеш че имат някакви интереси- например да спортуват или нещо друго,то тогава аксесоар дето ще им влезе в употреба... Аз съм по практичните неща  pardon
« Последна редакция: септември 04, 2008, 01:04:17 от krasunkata » Активен
smiling rain
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 175


Magic everywhere


Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: септември 04, 2008, 01:36:13 »

ето ги и прическите smile
докато свия снимчиците, докато разгадая кое какво беше - ужас
аз също съм за практичните неща и това се вижда от подаръчетата за гостите - едновременно нещо лично, създадено специално и за употреба smile.
тези ножове, които избрах на кумовете и на мен ми харесаха и сега ще пращам да ми купят двата основни за подарък ...обаче що се отнася до подаръкът - изненада съм във въздуха:
кумата рисува икони, а пък кумът е запален по велосипедните кросове и морския риболов, обиколили са света, имат интересни неща ... не знам как да им съчетая интересите и да взема нещо приятно, изненадващо и евентуално практично
Активен
dorina79
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1476



Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: септември 04, 2008, 06:49:17 »

Здравей,
на мен от причеките ми хареса вариант 4 и твоята права коса след всички мъки.
Късметчета и подаръчетата много ми харесаха.
Тези сърчица от хартия ли са или от тел.
Воала ти също е прекрасен и моят е дълъг.
Чакаме снимки и от грима. good
Активен
smiling rain
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 175


Magic everywhere


Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: септември 04, 2008, 08:43:14 »

Сърчицата са от хартиен шнур с тел http://rakhiva.com/bg/catalog/3758fdd7e0bafb72448
Радвам се, че са ти харесали smile вече ги правя за време blum, както и гривничките, но пък началото беше забавно ляво. Сега не мога да си отворя буркана с С200 да си довърша книгата за гости, но ще упорствам пак довечера.
« Последна редакция: септември 04, 2008, 09:10:05 от smiling rain » Активен
Vanilly
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1838


http://vanily.multiply.com/


Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: септември 04, 2008, 08:53:45 »

И аз да си кажа всичко е страхотно!!! Браво, много добре си се справила!!! А за прическите, на мен всички ми харесаха, но като те видях с пусната коса ахнах, май е най-добре!! Успех с последните нещица, ключодържателите са страшно унукални!! Искам от сега да ти пожелая най-приказния ден и най-страхотната булка!!
Активен
mirindadimi
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 747



Моят сватбен албум

« Отговор #23 -: септември 04, 2008, 08:55:09 »

Здравей,
на мен от причеките ми хареса вариант 4 и твоята права коса след всички мъки.
Аз случайно влязах в темата, че отдавна съм на друга бълна -  бебешка Wink, но съм на същото мнение.
А на теб лично кой от вариянтите ти допада най-много? blush
Активен
Tеди
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1317



Моят сватбен албум

« Отговор #24 -: септември 04, 2008, 09:00:18 »

И аз съм за "твоята права коса"  good
Най-те отваря и те прави свежа , но важното е ти как се харесваш все пак  girl_wink
Активен
Bybet0
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 679



Моят сватбен албум

« Отговор #25 -: септември 04, 2008, 09:12:19 »

Мъничко остана до заветния ден!
Относно прическата на мен ми харесва вариант 5 и правата коса  good Въпроса е на теб кое ти е по-удобно girl_wink
А нещицата са ти страхотни! Още еднин талант във форумските редици!!! good
А халките, тези жълтите са ваши нали? Страшно много и на мен ми допадаше тази идея за халки, но така и не можах да намря никъде  pardon Браво за избора!
Активен
smiling rain
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 175


Magic everywhere


Моят сватбен албум

« Отговор #26 -: септември 04, 2008, 09:18:54 »

халките са поръчка по една мъничка снимка (тази на аватара ми), златарят се оказа златни ръце и съм много щастлива, защото като ги видях "на живо" ги харесах повече и от оригинала
Активен
snezhito
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 765



Моят сватбен албум

« Отговор #27 -: септември 04, 2008, 09:48:41 »

Охооооо, тук виждам много бурна предсватбена дейност! Страхотни неща си направила. Поздравления!

Особено ми харесаха късметчетата със сърчицата, смятам и аз да взема да измайсторя подобни, защото с тази тел е доста по-лесно, отколкото с панделка. Покрай моите покани станах алергична към всякакви панделки. pleasantry
Активен
smiling rain
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 175


Magic everywhere


Моят сватбен албум

« Отговор #28 -: септември 04, 2008, 09:52:45 »

Снежито, моите покани бяха същите като твоите - само че червени с паус на бели сърчица и червена тюлена панделка - направо като дежа вю smile smile
Активен
darling
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1371


....братска обич.....


Моят сватбен албум

« Отговор #29 -: септември 04, 2008, 21:58:56 »

smiling_rain на мен ми харесваш на повечето снимки, а това съчетано с грим и блясък в очите през деня ........ мисля че каквото и да избереш няма да сгрешиш. Твоята права коса ти стои естествено и нежно, но може с воала почти няма да личи. Може би с прибрана коса ще е по-добре? crazy Аз бях също с нормалните си коси - само сушоар и повече лак, но пък като си сложих воала нищо не личеше, даже от тежеста като че ли притисна. Но както са казали момичета важно е твоето усещане! И утре вечер хубаво се наспи!
А заформила ли си моминско парти? Извинявай ако вече си писала за това.
Активен
Страници: 1 [2] 3 4 5  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines