Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 08, 2024, 03:57:01

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 ... 5  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на smiling rain - 06.09.2008!!!  (Прочетена 23621 пъти)
 
Kiksi
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2440



Моят сватбен албум

« -: август 24, 2008, 10:29:38 »

Хайде, smiling rain, започвай с отчета, че то не остана!  Wink

Радвам се, че една варненка е сред редиците на бургаските булки и се "разписва" редовно в бургаската темичка, но си мисля, че е време и за индивидуален отчет в собствена темичка smile

 :offtopic:Сигурно вече пътуваш за Варна, звънях ти, но нещо не вдигаш, замечтала си се покрай сватбата и не чуваш телефона явно  Wink
Активен
dorina79
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1476



Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: август 24, 2008, 20:10:47 »

Честита темичка!
Малко остава и до твоята сватба.
Как върви подготовката?
Активен
Miravarna
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 949



Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: август 26, 2008, 19:25:18 »

Честита тема и от мен! Хайде разкажи ни как протича подготовката?
Активен
Mila_
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 382



Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: август 26, 2008, 19:40:29 »

Честита темичка smile

останали са последни приготовления сигурно smile хайде разказвай
Активен
snezhito
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 765



Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: август 27, 2008, 09:36:34 »

Честита тема и от мен! Разказвай как върви подготовката ти!  smile
Активен
Kiksi
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2440



Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: август 28, 2008, 13:16:42 »

Къде изчезна, бе маце?

Голямо издирване падна тука, а ти си се "покрила" на варненска територия и не влизаш да кажеш как са последните "момински дни"  blum
Активен
dorina79
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1476



Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: август 28, 2008, 21:18:39 »

Ехо, ще има ли моминско парти тази събота и неделя? danceg
Активен
smiling rain
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 175


Magic everywhere


Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: август 30, 2008, 17:25:00 »

Здравейте момичета, благодаря ви за вниманието, ...аз просто не съм видяла, че имам тема shok. Организацията върви по свой си план, ако и да се опитвам да контролирам нещата. Имам си вече ресторант, меню, алкохол и украса - ресторантът е Оазис в Несебър - много добър управител с вкусна кухня и чаровен персонал. Пробвахме менюто, постигнахме съгласие по всички неща около организацията, няма само климатици вътре, но се надявам времето да се охлади до тогава. Имаме си фотограф от Варна. Остана да си изберем DJ, което утре окончателно ще се случи. Ако имате отзиви за DJ Данчо и DJ Eмо ще бъда благодарна! Имам рокля, було, обувки, поръчах букета и бутониерите за младоженеца и кумовете ... куца ми пробната прическа и маникюра, но имам поредната уговорка за вторник. Младоженецът е готов от един месец.
Направих над 100 тейбълкартички с имената на гостите и благодарствени думи към тях, 12 номера на маси, 12 менюта, 37 късметчета, кошнички с листеца за шаферките, сърчица от крепирана хартия за украса на масите, 60 капачки от глина за юзчетата с ракия за подарък на мъжете, 100 бележки с пожелания, 40 торбички за жените.
Активен
krasunkata
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 646



Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: август 30, 2008, 21:25:24 »

Честита темичка и от мен   Sunshine

Това е най- подробния отчет който някога съм чела  god

Ако имаш време и възможност пусни ни малко снимки да си задоволим любопитството blush

6-ца от мен за работливата булка  give_rose
Активен
smiling rain
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 175


Magic everywhere


Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: септември 01, 2008, 00:07:58 »

smile работлива или маниачка е въпрос на гледна точка към монетата с две страни ...
Слагам снимки на дреболиите в галерията. Реших накрая какъв ще е подаръка на жените - торбичка с планински билки; на децата момиченцата сътворих гривнички в розово и бяло, но имам и две гостенчета момчета и не знам на тях какво да им подаря?!? 
Снимка на роклята не знам как ще направя, защото не е лесно сама да си сложа бюстието, но ще се пробвам на живот и на смърт :Р.
Иначе останаха пет дни и чакам да ме хване паниката, но засега от ангажименти нямам време да се панирам, още повече, че не съм спряла да ходя на работа и да пътувам до Несебър и Бургас. Оплаках се, така ... Моля да ме извините за телеграфния стил, но напоследък времето все го изсмуквам от пръстите и от съня си.
 
Активен
krasunkata
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 646



Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: септември 01, 2008, 22:44:39 »

Едно голямо браво за всичките нещица- голям сръчко си  Bravo Bravo Bravo

Идеите за подаръчета ми харесаха страшно много и ако ми разрешиш давам една идея за момченцата (ако са малки де, че иначе не вярвам да се зарадват  girl_wink ако са на по 14 години примерно):



* dreboliiki_idei3.jpg (26.44 KB, 366x453 - видяно 309 пъти.)
« Последна редакция: септември 01, 2008, 22:46:36 от krasunkata » Активен
smiling rain
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 175


Magic everywhere


Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: септември 02, 2008, 09:52:18 »

Красунка Bravo, , защо не ми хрумна по-рано, момиченцата щяха да се радват много на такъв "сет". В крайна сметка на момчетата им направих по един ключодържател.
Купих подаръка на кумовете - те си пожелаха ножове. Намерих професионалнта серия на Солинген, изглеждат ужасно остри. Ще ми се да им взема нещо допълнително за изненада ... че тези ножове много неподходящ подарък за такъв ден. Имате ли идеи, момичета... че не остана време.
Днес е пробната прическа, нямам идея каква да бъде, ще разчитам на фризьорката ми да има вдъхновение. Взела съм и апарата - ще сложа снимки.
Вчера геройски облякох роклята, но не можах да се снимам читаво сама huhhuh.gif, така че не мога да ви се покажа.
Днес трябва да си довърша сватбената книга за спомени и ще я сложа в галерията.
Всичко съм описала в списъци и график по дни, дано не изтърва нещо важно. Вече съм на автомат, от недоспиване. До скоро и се усмихвайте.
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #12 -: септември 02, 2008, 12:23:34 »

Разгледах ти галерията. Браво !!!
 judges judges judges judges judges

Особено много ми харесаха бутилките за ракия и гривничките  good good good  Много, много са хубави. Идеята с билките също е ТОП. Малко съм предубедена към целофанените опаковки, но това са си мои разни и няма никакво значение.

Чакам с нетърпение продължението  Wink
Активен
smiling rain
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 175


Magic everywhere


Моят сватбен албум

« Отговор #13 -: септември 02, 2008, 14:24:59 »

Защото ми искаха по 2 лв. за торбичка органза diablo . Щеше да бъде бял фризелин (като на Красунка късметите), обаче не се вързваше със вързалките от от рафия, трябваше да търся подходящи панделки ... а пък времето притиска и набързо станаха целофанчета, сега се вижда съдържанието, в което има малко чар, пък и билките няма да изветрят или да се овлажнят.
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #14 -: септември 02, 2008, 14:37:47 »

2лв ? Ееей, изедници  NO И така е супер.
Активен
Страници: [1] 2 3 ... 5  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines