Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 03:29:43

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: ресторант Орхидея Златни пясъци  (Прочетена 4991 пъти)
 
diditoo
Регистриран

Публикации: 2


Моят сватбен албум

« -: август 21, 2008, 16:45:48 »

Аз съм от Варна и наскоро се омъжих.Всичко изглеждаше чудесно избрахме уж хубав ресторант, а то какво се оказа:
Бъдещи булки искам да ви предупредя за ресторант Орхидея Златни пясъци / по скоро се води м-ст Ален Мак /: много некоректно отношение, бяхме си вкарали алкохол, мин. вода, безалкохолно и т. н., сервитьорите започнаха да прибират алкохола от масите /т.е.да крадат/, караха гостите да си плащат всичко което си поръчват а имаше достатъчно вкарани неща от нас, на булчинската маса не изнесоха основно ястие и т.н.
« Последна редакция: януари 23, 2009, 00:06:30 от fiibi_bg » Активен
Megchi82
Регистриран

Публикации: 1


« Отговор #1 -: януари 22, 2009, 10:13:27 »

Бих искала да кажа, че поместената информация е пълна с лъжливи твърдения. По-нацупена и вечно недоволна булка не бях виждала през живота си, да не говорим за гостите на сватбата, които постоянно заплашваха сервитьорите с пистолети.....
Активен
anelcka80
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 859


Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: август 13, 2009, 23:01:50 »

Бих искала да кажа, че поместената информация е пълна с лъжливи твърдения. По-нацупена и вечно недоволна булка не бях виждала през живота си, да не говорим за гостите на сватбата, които постоянно заплашваха сервитьорите с пистолети.....
На мен едно ми е интересно - коя булка ще тъгне да се сърди и занимава с такива неща на сватбеният си ден?! Звучи нелогично! Странно ми е в тая Варна или околия с тия „европейски“ цени и “комунистическо“ обслужване, не са ли чували за правилото на всеки предприемач(поне в останалата част на земното кълбо) - „Клиентът винаги има право“? Доста хора не разбират че повече пари се вземат с повече клиенти. И когато човек си е доволен, често дава повече пари, отколкото си е предвидил! ...... Това е малък урок по психология за хората, които си мислят че света свършва тред върха на носа им!!!! crazy
Активен
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines