Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 27, 2024, 02:44:08

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 ... 11   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на magi_st - 21.09.2008  (Прочетена 41749 пъти)
 
Ел
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 999


Консултант по кърмене към НКК


Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: август 23, 2008, 18:07:55 »

  Леле колко сте бързи, нашето раздаване бавно върви. Поканите са много сполучливи, такива бяха и на кумовете ни girl_wink
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: август 23, 2008, 18:16:44 »

Бързи сме щот съм зла, за малко да си изпрося боя, че карам мъжа в най-натовареното време да обикаляме да давам покани pardon
Сега ще ви покажа и нашите чаши, и халки.


* 4a6i.jpg (33.05 KB, 300x400 - видяно 2045 пъти.)
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: август 23, 2008, 18:17:07 »

и халки


* halki.jpg (19.09 KB, 300x225 - видяно 2087 пъти.)
Активен
no4ko24
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 971



Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: август 23, 2008, 22:34:21 »

Маги, честита тема !! Брей, брей, колко много съфорумки сме на една дата  blush

Браво за поканите! Аз още и половината не съм раздала... Давай и другите неща, да гледаме снимкииии
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: август 25, 2008, 09:26:50 »

По натам ще дам оещ снимки.
На мен днес ми се обадиха от Грънчаров и син от тях ще ми е роклята в петък съм на проба, много съм развълнувана и се надявам да е това което искам, дано.
Активен
Bybet0
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 679



Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: август 25, 2008, 09:32:48 »

Маги, браво за роклята! Стискам палци да е по-красива от това, което си представяш! Girl_hide
Активен
Оля
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 255


сем. Желеви


Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: август 25, 2008, 10:42:26 »

Браво Маги, много на време се движиш по плана. Халките и чашите са страхотни - изчистени  и семпли!  За поканите, раздали сте ги точно навреме и не се тормози, че си зла (май всички попрекаляваме на моменти) . Просто искаш всичко да е ок. Относно подаръчетата - всичко зависи от това колко парички можете да отделите.
Успех с първата проба!!!
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: август 25, 2008, 10:54:02 »

Оля, честно да си кажа, че не искам да са гипсови искам да е нещо странно което да се запомни, в смисъл тук всички дават гипсови и аз не искам да съм с масовката Wink
Мился си след сватбата като ми извадят снимките да изпратя на всички по една наша сватбена снимка така ще си ни имат завинаги, а на самата сватба да е нещо друго малко семпло, но различно, ще откача честно ви казвам.
Благодаря много за пожеланията за роклята, не знам как ще дочакам петъка, че да отидем на проба tease
Активен
snezhito
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 765



Моят сватбен албум

« Отговор #23 -: август 25, 2008, 10:54:46 »

Маги, много са хубави чашите и халките. Аз имам още нераздадени покани, въпреки че съм почнала преди 3 месеца да раздавам...
Стискам палци за роклята! Аз гледах вчера една булка в магазина на Грънчаров, много са им изпипани роклите, не се тревожи изобщо. Само дето мен ме застреляха с цена от 70 лв за рокличка за бебе-шафер.... И беше с обръч?!
Активен
snezhito
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 765



Моят сватбен албум

« Отговор #24 -: август 25, 2008, 10:58:45 »

Оля, честно да си кажа, че не искам да са гипсови искам да е нещо странно което да се запомни, в смисъл тук всички дават гипсови и аз не искам да съм с масовката Wink
Мился си след сватбата като ми извадят снимките да изпратя на всички по една наша сватбена снимка така ще си ни имат завинаги, а на самата сватба да е нещо друго малко семпло, но различно, ще откача честно ви казвам.
Благодаря много за пожеланията за роклята, не знам как ще дочакам петъка, че да отидем на проба tease

Маги, и аз имам непоносимост към гипсови фигурки, не знам как изобщо се наложиха на пазара. Снимката е прекрасен подарък. Аз ще раздавам мини-папирусчета, с които благодарим на гостите и бонбони. Всичко е собствено производство, вчера рязахме и лепихме като луди. Не знам вече дали си струва толкова труд, изморително си е.

Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #25 -: август 25, 2008, 11:00:41 »

Въх, 70лв  crazy
То и булченските им не са от най-евтините, но моята е 380лв, а и аз изрично казах без обръчи.мерих и такива, но не се възприемам, просто не съм аз  pardon
радвам се че ви харесват чашите и халките.
Специално чашите съм ги търсила страшно много, сега имам същия проблем със свещите.Я момичетата от София да кажат къде има квадратни свещи че аз искам такива blush .Другата седмица съм софиянка и мисля да овършея магазините.
Аз си мислех точно за същия подарък.Знам че е уморително като работа и си мисля в събота и неделя само с това да се занимавам, ще сглобявам кутиики ще печатам ще режа и т.н. и тоя път мъжа няма да се оттърве и да иде на риба  beating редом до мен.Мен ми писна всичко правя сама  angry
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #26 -: август 27, 2008, 07:47:53 »

Така да ви дам и аз малко отчет засега.Вече имаме фото и водео както и DJ(за който благодаря на d_petrovska give_rose ).В чуденка сме дали да има музика на вземането на булклата или това да го пропуснем.очаквам потвържденията на гостите, че не съм решила нито менюто нито разпределението в ресторанта.Ходих до един цветарски магазин за букета и ботуниерите няма проблем, но аз исках за сестра ми и кумата да се връзват на ръка, а те казах, че не знаят как да ги направят и сега и аз не знам какво да правя, а така исках гривни Girl_sing
Знаем с каква кола ще бъдем, но не сме решили каква да е урасата и също така за ресторанта не сме избрали украса.
Проблема с подаръчетата си остава, защото май не знам какво искам  crazy
Хубавото е че в петък съм на проба на роклята, на мъжа ще скъсим панталоните и ще му купим ризи, той враторъзка не иска, но аз си мисля да го примоля да си вземе една ей така да има просто  girl_wink
Активен
a_iordanova
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 320



Моят сватбен албум

« Отговор #27 -: август 27, 2008, 07:58:50 »

Magi_st,

Чашите и халките са страхотни. Аз все още нямам чаши и тази седмица ще ходим с кумата да търсим, вашите са точно чашите, които искам.... Bravo
Активен
snezhito
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 765



Моят сватбен албум

« Отговор #28 -: август 27, 2008, 09:15:10 »

Маги, не знам за теб, но мен вече яко ме тресе предсватбената треска. Ние имаме вратовръзка, но не знаем как да я вържем, хихихи... Ще я носим в магазина да я вържат момичетата pardon

И аз в петък съм на проба, дано добре са я ушили, че вече ще се гръмна...
Активен
Оля
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 255


сем. Желеви


Моят сватбен албум

« Отговор #29 -: август 27, 2008, 14:06:00 »

Здрасти Маги!!! Относно подаръчетата ми светна една идейка - щом ще имаш подарък за тях (който впоследствие ще им остане за спомен), какво ще кажеш за нещо което се хапва. Може да са вашите зодиакални знаци например - така и ще спазиш .. "За да им е сладък живота"
За гривните, добре ли си го премислила - доста често боцкат и са малко неудобни. Но мисля, че са доста разпространено желание, така че, ако се спреш на тях не се отказвай толкова бързо. Пък и не е невъзможно букета и бутониерите да са от различни места.
Успех с пробата в петък!!!
Активен
Страници: 1 [2] 3 4 ... 11   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines