Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 27, 2024, 09:57:33

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 13   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на no4ko24 - 21.09.2008!  (Прочетена 51218 пъти)
 
eli_m
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1131


Щастието на човека е в малките събития!


Моят сватбен албум

« Отговор #30 -: септември 08, 2008, 08:37:57 »

Ще се ходи в Палма де Майорка в един прекрасен хотел и ще може все пак да заминем на 23.09!!!  danceg
Браво за избора!  Bravo Палма де Майорка звучи много добре! Няма какво да се притесняваш за агенцията! В повечето случаи малките агенции правят по-добри екскурзии!
Активен
snezhito
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 765



Моят сватбен албум

« Отговор #31 -: септември 08, 2008, 09:31:28 »

Аууу, честита екскурзийка! good

По-малките агенции само препродават пакетите на по-големите. Те и Он Травъл препродаяват пакет, но не знам вече на кой по-голям оператор - не български най-вероятно.

Както за Турция на Тез Тур продават 100 агенции пакетите. Спокойно и весело изкарване!
Активен
Bybet0
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 679



Моят сватбен албум

« Отговор #32 -: септември 08, 2008, 09:37:23 »

Браво за почивката  Bravo Ей, как благородно ви вижда, защото на нас ще ни се размине за сега. Нали момчето започна нова работа и няма как. Но нищо де, няма да ни избяга  girl_wink
Активен
no4ko24
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 971



Моят сватбен албум

« Отговор #33 -: септември 08, 2008, 10:20:52 »

Благодаря, момичета  give_rose И аз много се радвам и вълнувам, дано всичко е ОК.

То и моето момче до последно не знаеше, ама ако не отидем веднага след сватбата, после я отидем, я не.

Вчера избрахме една торта от Романс, с една много сладка фигурка отгоре - разхайтени младоженци  laugh
Активен
eli_m
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1131


Щастието на човека е в малките събития!


Моят сватбен албум

« Отговор #34 -: септември 08, 2008, 10:22:33 »

Дай снимка на тортата, ако има в нета! А фигурките продават ли се отделно, без торти?
Активен
no4ko24
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 971



Моят сватбен албум

« Отговор #35 -: септември 08, 2008, 19:28:41 »

Хм, снимка май не мога да дам, те Романс нямат свестен сайт. Тортата като пълнеж е кокосовата им торта. Доста е вкусна  tease Отгоре ще е залята с бял шоколад, на триетажна стойка (5-етажната била заета), а фигурките се продават сигурно и отделно, защото имат отделна цена. Много сладурски си ги избрахме, дано ги има в наличност.

Днес запазих и гримьорка, значи само фризьор остана и разнси дреболии по украсата и цветята, за които си имам верен помощник  girl_wink
Активен
no4ko24
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 971



Моят сватбен албум

« Отговор #36 -: септември 11, 2008, 07:08:35 »

Намерих снимки на фигурката и на тортата, ще се опитан да ги кача. Аз сега съм в голяма дилема за украсата в ресторанта - дали да е с балони с хелий, както те са си свикнали да я правят?? Не изглежда зле...
Да ви се оплача от новата изненада  pleasantry на нашия ресторант - понеже нямало да ползваме техния диджей, който бил на заплата при тях и всяка вечер бил в ресторанта, трябвало да му платим Oh my ... обезщетение, че няма да си вземе парите от нашата сватба, а обезщетението е 100лв. Oh my ... За да НЕ бъде на сватбата crazy
Активен
Mila_
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 382



Моят сватбен албум

« Отговор #37 -: септември 11, 2008, 09:30:21 »

 Oh my ... Oh my ... Oh my ... не мога да повярвам crazy

че това си е изнудване. Като е на заплата да не да му дават по 100лв. на вечер girl_impossible
И точнозащото е на заплата не би трябвало вие да го компенсирате.
no4ko24 такова нещо за първи път чувам crazy направо ужас girl_impossible
Активен
snezhito
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 765



Моят сватбен албум

« Отговор #38 -: септември 11, 2008, 09:49:15 »

Е, не! Това е пълно безумие.

Кой е тоя ресторант? Изобщо не им се давай.

ПП Ако ще те успокоя, аз платих над 100 лв. мито за сватбения си подарък от щатите вчера. Ако искаш - сватба, не сватба, митничаря си взима неговото.
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #39 -: септември 11, 2008, 09:53:05 »

Мимочета тук в Плевен навсякъде е така, ако не използваш музикантите на ресторанта си има плащаш колкот ти кажат като заплата за вечерта и това е.Много е гадно и обикновенно ти го сервират малко преди сватбата, че да няма мърдане, ама така е.Много съжалявам, че така се е получило и при теб Ночко.
Активен
snezhito
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 765



Моят сватбен албум

« Отговор #40 -: септември 11, 2008, 10:03:49 »

А, ако им откажеш? Дали ще предпочетат да загубят 2-3 бона от теб или 100 лв. от ДЖ-я си?
Активен
Daninka
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 57



« Отговор #41 -: септември 11, 2008, 10:20:46 »

Ааааа, не Oh my ... поредната "тъпня" , що за глупост е да плащаш за услуга, която не ползваш!!!! ти какво общо имаш с отношенията между ресторанта и персонала му, ти имаш отношение с ресторанта, а те как ще се оправят, си е техен проблем.
Ох, явно просто няма как да мине без рано или късно да се сблъскаме с незнанието или по-скоро нежеланието на повечето  ресторантьори и хотелиери да работят коректно (без да обиждам онези, които се стараят, защото вярвам, че има доста такива). Както и да е, ядосах се diablo
Желая ти успех и не позволявай разни "хорица" да ти помрачават празника. give_rose
Активен
no4ko24
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 971



Моят сватбен албум

« Отговор #42 -: септември 11, 2008, 10:42:04 »

Така си е, момичета, благодаря ви, прави сте, ама аз не знам - и да се ядосвам и да не се ядосвам май нямам много избор - сватбата е след 10 дни. А че не ни бяха предупредили - това е ясно. Ей сега, преди 2 дни ни го казаха. Кувертът ни не е скъп, затова се чудят явно какво да измислят. А нашият диджей и той взима по 60 лв./час, така още 100 допълнителни, направо много ме е яд. Не че те парите не хвърчат за какви ли не глупости, ама... Чуят ли "сватба" всички искат да грабят ... diablo
Активен
Bybet0
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 679



Моят сватбен албум

« Отговор #43 -: септември 11, 2008, 14:45:25 »

Ночко, за жалост повечето заведения процедират така, когато не ползваш техния диджей pleasantry Нямат моралното право мен ако питаш, но....
С балони ресторанта изглежда добре. Ако е този от снимките в галерята.
А за тортата да те питам..аз единствено тази харесах като вид от Романс. Нещо по украсата дават ли да се смни, дори с доплащане, ако трябва......още ми е мъка за тортата, като знам каква можеше да бъде.... sad И на каква точно се спряхте вие? Какво съдържа?
Активен
no4ko24
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 971



Моят сватбен албум

« Отговор #44 -: септември 11, 2008, 21:29:09 »

Ночко, за жалост повечето заведения процедират така, когато не ползваш техния диджей pleasantry Нямат моралното право мен ако питаш, но....
С балони ресторанта изглежда добре. Ако е този от снимките в галерята.
А за тортата да те питам..аз единствено тази харесах като вид от Романс. Нещо по украсата дават ли да се смни, дори с доплащане, ако трябва......още ми е мъка за тортата, като знам каква можеше да бъде.... sad И на каква точно се спряхте вие? Какво съдържа?

Да, Бубе - в галерията са снимки на ресторанта. И на мен ми харесва с тези балончета smile

За тортите - те в Романс процедират така - първо си избираш тортата като вкус - Японска, Шоколадов Романс, Кокосова... После от едно каталогче си избираш украсата и външния вид. На мен честно казано нито един от вариантите за украса не ми хареса много - всичките почти са с една сметана и розички от сметана... за това избрах тази - по-изчистена е - бял шоколад или захарен някакъв крем, не знам точно. Но понеше е твърда тази глазура и трябва и видът торта да е от по-стабилните, т.е. не може да е от най-леките. Затова избрахме кокосова - тя е с крем уиски и крем кокос, с шоколадов блат. Вкусна е, макар че управителката на ресторанта ни не се изказа много ласкаво за Романс - каза, че често имали от там сватбени торти и им било останало само името. За сватба не се стараели много и не били на вкус и на вид както на картинката... Ама ще видим де.  Girl_hide Иначе украсата на самата торта пак си варира - аз ще имам по 3 кремави захарни розички на етаж (3 етажа) и фигурка с младоженци. Така че избирай смело. Ще си харесате  good
Активен
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 13   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines