Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 25, 2024, 19:11:05

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Въпросче относно видеоператор,ди джей и фотографи? час  (Прочетена 9558 пъти)
 
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« -: ноември 28, 2008, 09:53:30 »

Старата тема е ТУК
« Последна редакция: ноември 28, 2008, 09:55:54 от gucci » Активен
Влади Балевски
Сватбар
***
Пол: Мъж
Публикации: 158



« Отговор #1 -: ноември 28, 2008, 10:01:10 »

Старата тема е ТУК

Искрено се надявам безсмисленият спор да не продължава и темата да бъде полезна за заинтересованите, а не поле за спорове.
Нека се наслаждаваме на хубавите сватбени моменти и да се възхищаваме на красивите булки.
Активен
Kiksi
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2440



Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: ноември 28, 2008, 16:23:46 »

balevsky, за пореден път шапка ти свалям за страхотното ти изказване в предната част на темата!  Bravo Bravo Bravo

Дали Pachoran ще се откаже или не, си е изцяло негова работа, но наистина е по-добре да го направи, щом е толкова демотивиран - тази сфера има нужда от хора, които работят със сърцето си  good. Понякога човек, който си обича работата, прави чудеса и е много по-голям професионалист от онзи, който има години опит зад гърба си и е със супер-техника.

Пожелвам на всички бъдещи младоженци да намерят тук така необходимите им съвети за избор на ди джей, оператор и фотограф!  good А ние ще помагаме с каквото можем  blush
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: ноември 28, 2008, 16:33:37 »

Искам да помоля всички нека да ограничим споровете до минимум.
Активен
Pachoran
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Мъж
Публикации: 1044


« Отговор #4 -: ноември 29, 2008, 00:52:51 »

 Интересното е, че на мен работа не ми трябва. Трябват ми обаче пари, но за моя положен труд. Не искам да коментирам мненията по-напред. Под моето достойнство е, а и възпитание! Винаги добрите специалисти или професионалисти работят с ума и сърцето си. Не само фотографът, който лично не познавам /и неговата работа също/ работи с "вътрешен ентусиазъм". Но никога не съм си позволявал да прехвърля работата на друг. Колкото велик и добър да е ! Аз лично поемам отговорност за работата на другите колеги и никога не казвам "Аз работя със...!" Никога не давам примери в единствено число - просто защото добрите са повече от един. Така, че примерът на Балевски за добрия оператор и добрата монтажиска е малко не на място. Просто казано има много добри /и не само в "Телевизията"/, които дори нямат сайт. За незнаещите под "Телевизията" разбирайте БНТ. Господин Балевски добрите отдавна не работят там. Останаха некадърните и тези от ПУЦ /и тези пред пенсия разбира се/. И ето защо казвам по-напред, че няма кадри. Нов бардак със стари к... не се прави ! "Трябва нещо свежо !"
Активен
Влади Балевски
Сватбар
***
Пол: Мъж
Публикации: 158



« Отговор #5 -: ноември 29, 2008, 10:47:31 »

Интересното е, че на мен работа не ми трябва. Трябват ми обаче пари, но за моя положен труд. ......

Така, че примерът на Балевски за добрия оператор и добрата монтажиска е малко не на място. .......

За незнаещите под "Телевизията" разбирайте БНТ. Господин Балевски добрите отдавна не работят там. Останаха некадърните и тези от ПУЦ /и тези пред пенсия разбира се/. И ето защо казвам по-напред, че няма кадри. Нов бардак със стари к... не се прави ! "Трябва нещо свежо !"

/gucci , прощавай, че си позволявам това "лирично" отклонение, но ще хвърля малко разяснение на тази личност, намерила пространство за изява на собственото си неудовлетворение; ще се постаря повече да не разводнявам темата с други отговори/


Уважаеми господине,

Нито мен, нито останалите (предполагам) ги интересуват мотивите Ви да сте тук. Ако не Ви трябва работа - защо Ви трябват пари?! Нима след добре свършената работа не Ви оценяват и овъзмездяват финансово?

Примерът за оператора и монтажиста за мен е удачен, те винаги са били пример за мен за професионализъм. А относно телевизията, в която работят - не исках да конкретизирам (от коректност към администраторите, все пак има правила на сайта, с които се стремя да се съобразявам), но ще уточня сега за Вас, че не става дума за БНТ. Ако не бяха добри, нямаше той да бъде пратен да снима (примерно) олимпиадата в Китай, а на нея да бъде поверено (примерно) монтажът на Сървайвър.
Уважаеми Pachoran,
Ще Ви помоля да се опитате да се ограничите в изказванията си тук и при публикациите си да дадете възможност на хората да получат полезна информация. Има други форуми и места във вритуалното пространство, където може да намерите възможност да изразите своята професионална теоретична подготовка. Тук хората влизат, за да намерят полезна информация; намират възможност да бъдат полезни със своите съвети на базата на опита си; някой с години намират тук място, където общуват по теми, които искрено ги вълнуват. Моля Ви, Pachoran, не внасяйте напрежение в този форум и се съобразявайте с правилата на сайта и съветите на участващите в съответната тема.

С уважение - Влади Балевски

П.С. На всички бъдещи булки желая успех и хубави емоции в организацията на сватбата си и невероятни вълнуващи мигове при подготовката си в сватбения ден!
Активен
Pachoran
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Мъж
Публикации: 1044


« Отговор #6 -: ноември 29, 2008, 11:45:16 »

 За съжаление Г-н Фотограф Вие не давате ценни съвети - Вие се рекламирате. Това е видно за всички. Ценните съвети не се дават чрез реклама, защото обърнахте форума Вие лично в една комерсиална зона. Спрете с рекламата си. Имайте малко такт. В този форум не присъстват само бъдещи младоженци, а и други малко по-скромни, но може би и по-добри твои колеги. Те обаче не така агресивно афишират работата си. Не е нужно при всеки пост да слагате Ваша снимка, защото ние знаем, че сте фотограф и то може би добър фотограф. Давайте повече съвети, а по-малко дискутирайте работата /или мнението/ на този или онзи.
 Ако всичко това не е реклама - здраве му кажи! Ами ако всички разкрием своята самоличност тук - какво ще стане ? Рекламен блок господин Балевски. Все пак това е форум ! И то най-добрия форум за сватби. Хайде набирайте си клиентите за следващия сезон само на лични.
« Последна редакция: ноември 29, 2008, 12:00:20 от Pachoran » Активен
Влади Балевски
Сватбар
***
Пол: Мъж
Публикации: 158



« Отговор #7 -: ноември 29, 2008, 12:44:44 »

За съжаление Г-н Фотограф Вие не давате ценни съвети - Вие се рекламирате. Това е видно за всички. Ценните съвети не се дават чрез реклама, защото обърнахте форума Вие лично в една комерсиална зона. Спрете с рекламата си. Имайте малко такт. В този форум не присъстват само бъдещи младоженци, а и други малко по-скромни, но може би и по-добри твои колеги. Те обаче не така агресивно афишират работата си. Не е нужно при всеки пост да слагате Ваша снимка, защото ние знаем, че сте фотограф и то може би добър фотограф. Давайте повече съвети, а по-малко дискутирайте работата /или мнението/ на този или онзи.
 Ако всичко това не е реклама - здраве му кажи! Ами ако всички разкрием своята самоличност тук - какво ще стане ? Рекламен блок господин Балевски. Все пак това е форум ! И то най-добрия форум за сватби. Хайде набирайте си клиентите за следващия сезон само на лични.

Уважаеми господине,
Надявах се да прекратите с високоумието си, но очевидно Вашето твърдоглавие преминава нормите на възпитание. След като няма какво да (по)кажете по темата, Вие се обърнахте с нападки към мен за снимки, чиито автор съм (все пак по-добре да покажеш свои неща, отколкото да вземаш чужди), с които се опитвам да внеса добро настроение чрез хубавите сватбени емоции, които съпътстват всяка сватба. Със снимка или не, в профилът ми има линк към сайта ми и който се интересува - може да види работата ми там (ето защо понякога добавените снимки след мое изказване не са с цел "скрита реклама").
Дали участвам във форума със съвети? О, преди Вие активно да разводните темата, аз написах мнения и препоръки, свързани със сватбената фотография, които е добре младоженците да имат предвид, когато разговарят и ангажират фотограф (говорил съм по темата, не съм рекламирал себе си, а съм се стремял да бъда полезен; но каква е Вашата цел тук - не ми става ясно). След като Вие, уважаеми, отклонихте акцента в темата, аз си позволих да взема отношение към Вас с надеждата, че ще вземете разумното решение да престанете да разваляте форума с неуместните си философствания.
Тъй като с Вас, Pachoran, очевидно, не можем с този разговор да бъдем полезни на останалите в сайта, много моля администраторите да изтрият моите изказвания и снимки към тях, както и Вашите изказвания, Pachoran, които не отговарят на темата на дискусия. Благодаря предварително!
Извинявам се на всички форумци, на които сме досадили с безумния си спор.

П.С.
Pachoran, имам достатъчно ангажименти, за да "набирам клиенти за следващия сезон" чрез безумни дискусии с Вас. Между другото, и сега има сватби, които снимам; хората сключват брак през цялата година (това не е сезонна дейност, ако и да има по-силни месеци с повече сватби в тях).
« Последна редакция: ноември 29, 2008, 12:57:56 от balevsky » Активен
Teo
Отговорник
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Мъж
Публикации: 2277



Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: ноември 29, 2008, 13:12:44 »

Темите за фотографи са заключени за разследване!
Активен
Josepha
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 134



Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: декември 31, 2008, 19:05:44 »

Момичета, здравейте!
Може и темата да се повтаря /това ще го решат модераторите/, но от една седмица ровя ли ровя в нета за DJ и кой знае какво инфо не намирам sad Изскачат ми само някакви теми от 2006...Ако някой е останал доволен от DJ - на фирмено парти, като гост на сватба или от собствената си сватба да пише /може и на лични/.
Става дума за София - искам интелигентен човек, който да не вкарва тъпи лафчета от сорта на "свекървинка-маминка" или "най-новото, мега турбо сем. Еди-кои-си 2008" след всяка песен все едно става дума за реколта вино....Не искам и чалга да пуска, но това предполагам, че може да се договори...
За оператор също не мога да се ориентирам добре sad sad sad
Помагайте, плс!!!
Също може да споделите и някой интересен ритуал/игра - освен чупенето на питката, рязането на тортата, букета и жартиера.

Хайде, весело настроение тази нощ и догодина до амина! yahoo
Активен
Crystal
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 189



Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: декември 31, 2008, 19:17:45 »

И аз много се интересувам от темата за DJ, тъй като този, които си бяхме харесали май се оказва зает за нашата дата. Така че момичета - моля ви, помагайте  give_rose
Активен
Nina Style
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


www.ninabg.com


Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: януари 02, 2009, 21:27:25 »

Това е за София ! Проверете и може и да ви допадне ! http://www.profesionalno-ozvuchavane.com/
Активен
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines