Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 24, 2024, 19:37:29

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 29 30 [31]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Има ли булки от Сливен? - 2 част  (Прочетена 129676 пъти)
 
bori
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 294


колко е хубаво,когато се усмихваме


Моят сватбен албум

« Отговор #450 -: декември 09, 2008, 23:34:52 »

Диди,честито,мила! Bravo heart
Много се радвам за вас!Живи и здрави и да се радваш на спокойна бременност.Да се радваш на всеки миг с мъничето в теб и накрая да изпиташ щастието да го гушкаш живичко и здраво!
Ами давайте да се разберем да се видим.Май при мен в събота ще е най-добре.Като гледам как се нижат задачите и уговорките.Казвайте-да се разберем,че Мимчето наистина ще роди вече,а времето все ни е кът.После дълго ще се радва на мъничето вкъщи и няма да може да скита в студените зимни дни.
Активен
niksha
Сватбар
***
Публикации: 271



Моят сватбен албум

« Отговор #451 -: декември 10, 2008, 19:16:43 »

Диди честито миличка  Bravo  give_rose , желая ти да се насладиш на всеки един момент от бременноста и да имате едно хубавичко, послушно и най-вече здравичко бебче. А за срещичка хаиде казваите кога ще е правим , че все уш се уговаряме а нестава, вече се затъжих за вас и искам да си вивидя, а пък и неостава до сватбата, и имам толкова много въпроси дето искам да ви задам.


* baby-girl-flower-cap.jpg (32.79 KB, 550x410 - видяно 447 пъти.)
Активен
Вили
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 598



Моят сватбен албум

« Отговор #452 -: декември 10, 2008, 19:33:18 »

Охо, не съм влизала от няколко дни и какво да видя, бъдещите мамчета са се увеличили.
Дидка, честито и на теб! Пожелавам ти една много лека и безпроблемна бременност. И догодина да гушкаш едно малко, сладко човече.-такова baby_girl или такова baby_boy - няма значение вжното е да е живо и здраво. Гледай ти какво става в нашата темичка, булките вече чакат бебчета, което е направо супер. Само аз май се ослушвам още, ама имам малко здравословни проблеми, нека се излекувам и догодина по някое време се надявам и на мен да ми се усмихне щастието.  pullpigtails
Катрин, албумът е супер, много сте хубави и двамата, а и ресторанта е красиво украсен. А студийните снимки са направо супер. Кой ви беше фотограф?
Момичета, ако се спретнете среща, после ще чакам разказче, че както се очертава аз отново няма да мога да присъствам, защото чак около нова година ни се очертава идване. Иначе, ако се организирате, весело изкарване и снимков материал.  girl_wink
Активен
katrin_sl
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 102



Моят сватбен албум

« Отговор #453 -: декември 11, 2008, 15:49:01 »

Диди, честито и от мен! Пожелавам ти най-леката бременност! Радвай се на всеки един момент от нея!

Миме, пожелавам ти леко раждане и ще чакаме снимки на малкия бебок.

Вили, благодаря ти! Фотограф ни беше Наско Куртев. Ти къде работиш и живееш във Варна? Можем да се видим някой ден, да си направим среща " Сливенските булки във Варна". smile

Ники, решихте ли къде ще е сватбата? Как върви организацията?
Активен
bandidi
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 424



Моят сватбен албум

« Отговор #454 -: декември 11, 2008, 16:17:05 »

Благодаря Ви, много момичета. Дано наистина всичко е наред. Пожелавам го на всички мами и настоящи и бъдещи. За жалост пак съм на изпитчета събота. Не можете ли в понеделник, или неделя вечерта срещичката? Мимето наистина ще роди, живот и здраве, а Ники ще мине сватбата:) Твърдо ли сте за събота всички? Ако всички са свободни в събота, не се съобразявайте с мен и се вижте. Ако ли не се състои, предлагам понеделник 18:00 в PR до Банка Пиреос заведението-тихо и уютно е. Пишете какво решавате. Лека вечер на всики!
Активен
bandidi
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 424



Моят сватбен албум

« Отговор #455 -: декември 11, 2008, 16:27:42 »

Кате, гледах снимките! Много сте хубави:) Да ти кажа в деня на сватбата те гледах на живо, но се чудих дали това си ти, защото беше много отдалече. Бях на терасата, когато задумкаха тъпаните:))) Веднага помислих, че може да си ти. Гледах те от 2 блока по-нагоре. Еее, сега като видях снимките вече няма съмнение:) Как се зарадвах сега само да знаеш..  yahoo Ти си ми била съседка.
Активен
Вили
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 598



Моят сватбен албум

« Отговор #456 -: декември 11, 2008, 19:04:06 »

Кате, аз живея на Сливница, малко преди лятно кино Тракия, а работя в Пощенска банка, на долния булевард (Вл.Варненчик). Дет' се вика, направо си работя до в нас  girl_wink Ти къде се намираш? Супер ще е да си спретнем една срещичка двете тука, така и така май в Сливен няма да имаме късмет скоро. Пиши, ако искаш кога можеш и къде? Много ще се радвам, да знаеш, да се запознаем лично и да си побъбрим. Bravo
Активен
katrin_sl
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 102



Моят сватбен албум

« Отговор #457 -: декември 12, 2008, 11:24:29 »

Диди, много се радвам, че си ме видяла. Да беше слязла да ударим по едно хорце за наше здраве. girl_wink Аз не съм ти точно съседка. В тази къща, от която ме взимаха, живее баба ми. Цял живот съм прекарала там, особено детството си.

Вили, аз живея на "Ген.Колев" до район Приморски. За сега на мен ми е удобно по всяко време, защото съм без работа и си стоя в къщи. Кажи кога ти е удобно и къде и ще се видим. Свободна съм  цялата седмица и събота до обяд.
Активен
Вили
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 598



Моят сватбен албум

« Отговор #458 -: декември 12, 2008, 19:10:01 »

Супер, значи не си толкова далече от нас. Ами аз да ти кажа другата седмица от петък излизам в отпуска, така че ще съм свободна тогава. Иначе от 8:30 до 17:30 съм на работа, а така ще съм свободна през деня. Като наближи, ако искаш ще се уговорим нещо.
Активен
cvetito
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 53


УСМИХВАЙ СЕ :)))


Моят сватбен албум

« Отговор #459 -: декември 12, 2008, 21:44:32 »

bandidi прекрасна новина!!! Bravo Bravo Bravo Пожелавам ти лека бременност pqz и на финала едно сладичко,беличко,пухкавичко бебенце baby_boy :baby_girl:Наистина невероятна новина  yahoo
katrin_sl прекрасни снимки, била си много красива булка good
Момичета аз в събота съм свободна и неделя също Bravo
Активен
mimiiordanova
Професор
****
Публикации: 338



Моят сватбен албум

« Отговор #460 -: декември 13, 2008, 13:50:55 »

Как сте мацки? Нямахме интернет 3-4 дни и не съм писала. За срещата се уговаряйте, а аз ще реша в последния момент дали ще дойда, защото вече не излизам почти никъде, защото ме е страх да не ме хванат контракциите по пътя някъде. Ония ден така в магазина отидох тук до нас и като се започна едно втвърдяване на корема през секунди, направо се уплаших. Затова не се знае дали ще мога да дойда.
Целувки на всички от мен и дано мога да дойда, ако не, живот и здраве догодина ще се видим  kiss2
Активен
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« Отговор #461 -: декември 14, 2008, 00:44:33 »

Май ви е време за нова тема!  girl_wink
Има ли булки от Сливен? - 3 част
Активен
Страници: 1 ... 29 30 [31]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines