Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 13:16:33

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 12   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: На "ТИ" ли сме с модата?  (Прочетена 165052 пъти)
 
Miri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1748



Моят сватбен албум

« Отговор #90 -: септември 28, 2007, 13:08:36 »

Аз винаги съм харесвала панталони с по-висока талия. Таки ми хващат кръста и се чувствам много комфортно. Иначе цветова гама, май-ще съм in style тази година, защото много обичам зелено, но маслиненото зелено. Но най-любимата комбинация си ми остава строг черен костюм с червена риза.
Активен
Isabel
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 297



« Отговор #91 -: септември 29, 2007, 00:16:32 »

На "ТИ" съм с модата smile, но стига да ми отговаря на изискванията и на стила. Никога не бих облякла нещо, колкото и модерно да е то, ако не ми допада pleasantry. Обичам да се обличам модерно, ако наистина е хубаво и ми отива на стила, на мен самата.

Модата е за витрините и списанията, моят стил си е за мене Wink
Активен
Diavolinkata
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 725


В очакване на празниците :)


« Отговор #92 -: септември 29, 2007, 21:27:12 »

Момичета,в момента съм в ужас!!!Опитвам се да си намеря яке,но са напускали по магазините някакви златни,ама целите златни,направо да паднеш,и са навсякъде!!!И това е всичко,което има-златно,лилаво,кафяво и черно.Направо не знам какво да правя  girl_impossible Искам различно от черно или кафяво,ама чак златно няма нужда  laugh Поне бежаво да имаше,ама не...Кажете някакъв магазин с прилични якета в нормални цветове,ако сте попадали  sad
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #93 -: септември 30, 2007, 12:43:40 »

мацо както казваше една моя учителка това си е по последен крясък laugh на модата ти не щеш ли да крещиш и пращиш и да си в тон с новите модни тенденции хехехехе
Активен
Diavolinkata
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 725


В очакване на празниците :)


« Отговор #94 -: октомври 04, 2007, 10:59:09 »

Хаахаххха,Клео,те тези златни якенца крещят,да,ама въпросът е какво точно  tease  На мен ми се струва че е нещо от рода на "Вижте,вижте,хлопа ми дъската"  laugh
Сега сериозно-не че имам нещо против тях,на хората може да им харесват много повече от моето банално бежово   blush ,но наистина не се виждам със златно яке  scratch one-s head Нито с цикламено.Ако е блуза,ОК,може да се комбинира,ама яке...???
Активен
Miri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1748



Моят сватбен албум

« Отговор #95 -: октомври 09, 2007, 15:28:45 »

Аз нещо в България не мога да си намеря дрехи в мой стил или пък номера crazy , верно ,че напълнях с 15 кг, ама не съм пък и дебела та незнам. За официално облекло , много харесвам костюмите на Дика, гледа ,че са открили на Витоша Orsay , което е една от любимите ми марки, надявам се скоро да открият H & M. Иначе някой от вас ходил ли е в Z-Outlet? някакви отзиви?
Активен
pleasure
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1975


love is in the air....


Моят сватбен албум

« Отговор #96 -: октомври 09, 2007, 15:35:03 »

В Z-Outlet има доста прилични неща, а понякога даже и много сладки, но съм подадала и на дрехи, които изглеждат все едно са носени... Oh my ..., но цените за сметка на това са мнооооого изгодни. Miri, ако ходиш препоръвам магазина, които е на бул."България" там има най- голямо разнообразие и май наи-често го зареждат... pardon
Активен
Diavolinkata
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 725


В очакване на празниците :)


« Отговор #97 -: октомври 12, 2007, 23:19:22 »

Аз нещо в България не мога да си намеря дрехи в мой стил или пък номера crazy , верно ,че напълнях с 15 кг, ама не съм пък и дебела та незнам.

Мири,ако си от София,кажи ми какво търсиш и с кое точно в номерата е проблемът,защото аз също доста обикалям по този повод.Аз съм с типично женска фигура и което ми е точно в ханша,в талията ми е като обръч  laugh А напоследък дънките ги шият като калъпи-няма талия,няма ханш,няма бедра-от горе до долу са равни.И кошмарно плитки  crazy Харесвам много ниската талия,но не чак такава,че като седна,дънките да ми се смъкват до коленете.Освен това имам една позната,която е манекенка и е с много дълги крака-крачолите на всички дънки й стоят до кокалчетата.Така че знам някои магазини с по-нормални панталони и мога да ти дам едно рамо,ако искаш  Wink
Активен
pleasure
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1975


love is in the air....


Моят сватбен албум

« Отговор #98 -: октомври 13, 2007, 13:42:45 »

Оооо за магазини с по-нормални панталони и аз не бих отказа инфо Diavolinkeeee... give_rose
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
***
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #99 -: октомври 14, 2007, 19:37:44 »

Ехе модата........Аз съм голям фен на МЕXX и Том Тailor упс и на Sisley.Обаче като на всяко друго нещо в БГ намерих евтина алтернатива.Значи незнайно откъде една мацка /казва в БГ ги шиели / ме зарина с дрешки Том Тailor ,че и любимия намаза.Ама 100 % като в магазините им.Знам защото от години пазарувам там.И сега купувам от тази мацка на поразия.Явно някъде в БГ ги шият и само за износ а тя като всяка шивачки си поприбира по нещо за вкъщи................А до бензиностанцията пък точно една италианска фирма шие дрешки на Bianca.И какво да ви кажа оня ден ми донесоха дънки и дънкова яке на тази фирма за 10 лв.Това е модата в БГ.Ако искате да знаете същият костюм в МОЛ-а във Велико Търново - 150 лв....ако искаш
Активен
Diavolinkata
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 725


В очакване на празниците :)


« Отговор #100 -: октомври 16, 2007, 15:09:28 »

Оооо за магазини с по-нормални панталони и аз не бих отказа инфо Diavolinkeeee... give_rose

Извинявай pleasure,но чак сега видях какво си писала  Ashamed
Единият е на малките 5 кьощета на улицата,която извежда на Граф Игнатиев.На витрината пише "Маркови дрехи на ниски цени" или нещо от сорта,но там има дънки за дълги крака,т.е.крачолите са достатъчно дълги и можеш да си ги скъсиш после до желаната от теб дължина.
Другият е Мадок-а на пл.Македония.Колкото до Мадок-а в Сити центъра,той също е с много хубави модели,но на съответната цена  laugh pardon
А наскоро една приятелка ми каза за някакъв магазин,където имало номера от XS до XXXXL  Oh my ...
 и ми обеща да ме заведе като си дойда от Мармарис,после ще пиша къде е това чудо  shok laugh
Ако искаш погледни на тези места,аз лично никога не съм останала недоволна от нещата там.Успех и на теб  Wink good
Активен
didibaby
Баш Майстор
**
Публикации: 1881



« Отговор #101 -: октомври 16, 2007, 23:04:37 »

Ехе модата........Аз съм голям фен на МЕXX и Том Тailor упс и на Sisley.Обаче като на всяко друго нещо в БГ намерих евтина алтернатива.Значи незнайно откъде една мацка /казва в БГ ги шиели / ме зарина с дрешки Том Тailor ,че и любимия намаза.Ама 100 % като в магазините им.Знам защото от години пазарувам там.И сега купувам от тази мацка на поразия.Явно някъде в БГ ги шият и само за износ а тя като всяка шивачки си поприбира по нещо за вкъщи................А до бензиностанцията пък точно една италианска фирма шие дрешки на Bianca.И какво да ви кажа оня ден ми донесоха дънки и дънкова яке на тази фирма за 10 лв.Това е модата в БГ.Ако искате да знаете същият костюм в МОЛ-а във Велико Търново - 150 лв....ако искаш

Фийби, с този пост ми напомни нещо, което все не се сещам да споделя във форума. Аз много обичам спортните дрехи и дънките на "Abercrombie & Fitch" и редовно посещавам магазините им, за да подновя гардероба за различните сезони. Напоследък обаче ми се случи няколко пъти да си купя тениски и суетшърти от марката, които са правени в БГ!  Oh my ... Така, че ако някой е чул и знае къде ги правят в БГ с удоволствие бих си купила от тях на по-евтина цена  Wink
Активен
Miri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1748



Моят сватбен албум

« Отговор #102 -: октомври 18, 2007, 13:55:54 »

Diavolinka, общо взето имам същия проблемкато теб. В талията съм много тънка, а в ханша - понапълнях. Общо взето харесвам по-спортни неща. Дънки, спортен панталон, и разни блузки. Имам и костюми в гардероба , но те са за работа, но сега откактонапуснах няма много скоро да ги облека отново  danceg . Освен това винаги са ми прекалено дълги крачолите  и обичам по-нормални модели, може с ниска талия, но пък чак толкова, то бива, бива...
Активен
tanichka
Сватбар
***
Публикации: 223



« Отговор #103 -: октомври 19, 2007, 17:28:53 »

Да тая ниска талия в модата на дънките направо ме убива. То това не ниска талия, а само крачоли, като ония каубойските кожените / как се казваха/. Не съм с идеални мерки и вярно имам по къси крачка, но може това  нещо  - едва се вмъквам в дънки с няколко номера над моя, не мога да си сгъна колената от теснотия, горната част плитка до невъзможност и едва ми покрива цепката /извинете pardon / и в същото време все едно мерили по талията на дядо Коледа  Mad girl   
Активен
Diavolinkata
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 725


В очакване на празниците :)


« Отговор #104 -: ноември 07, 2007, 15:07:29 »

Да тая ниска талия в модата на дънките направо ме убива. То това не ниска талия, а само крачоли, като ония каубойските кожените / как се казваха/. Не съм с идеални мерки и вярно имам по къси крачка, но може това  нещо  - едва се вмъквам в дънки с няколко номера над моя, не мога да си сгъна колената от теснотия, горната част плитка до невъзможност и едва ми покрива цепката /извинете pardon / и в същото време все едно мерили по талията на дядо Коледа  Mad girl   

Преди месец си бях харесала едни страхотни дънки,хем много хубав плат,хем и те самите бяха много красиви,но като ги обух и вече не можех да седна,толкова бяха плитки.Седнеш ли,цялото ти д е отвън,без майтап  laugh 
Активен
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 12   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines