Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 22:05:23

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 9 10 [11] 12   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: На "ТИ" ли сме с модата?  (Прочетена 165068 пъти)
 
Vessy
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 188


влюбена в живота и в мъжа си :-)


Моят сватбен албум

« Отговор #150 -: декември 01, 2010, 13:12:14 »

Почти по всички тротоари има изнесени м ного хубави шапки, аз също съмм си харесала такава, ама незнам дали ще ми отива. Сещам се за едно магазинче на Мария Луиза. Пада се горе долу пред полицията.
Активен
♥ Тiama ♥
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 638


"Do you think that our love can create miracles?"


« Отговор #151 -: декември 02, 2010, 09:09:14 »

Мерси, Vessy  give_rose Ще го посетя непременно  good
Активен
Happylife
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 39



« Отговор #152 -: декември 16, 2010, 18:51:16 »

аз също си сверявам часовника така да се каже по магазините, но невинаги това, което е модерно, ми харесва и отива. В общи линии си правя мои комбинации и интерпретации, така че да изглеждам добре.
Понякога към нещо ретро, добавям нещо ново плюс някакъв аксесоар и винаги добавям моя почерк и стил към тоалета. много е лесно да копираш някоя известна личност, която се облича еди как сиили да копираш витрините от магазина, но според мен да си изградиш собствен стил е вече нещо друго smile И все пак вярвам, че българката е не само хубава и добре поддържана, но има и собствен стил. И най-важното постига всичко това с минимални средства за разлика от всички останали европейки smile
Активен
Nina Style
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


www.ninabg.com


Моят сватбен албум

« Отговор #153 -: януари 02, 2011, 14:29:04 »

Тiama и аз бях полудяла за такава шапка,но плетена. Пробвах се в един магазин,но изобщо не ми отива и се отказах. Сега ги виждам често да ги носят и на всички им отиват. Явно само аз не се приемам,а иначе съм голяма фенка на шапките и имам цял шкаф с шапки.
Активен
borovinka
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 18



« Отговор #154 -: януари 06, 2011, 14:36:48 »

На всеки му се иска да е в крак с модата, но.... не всеки има тази възможност! Много хора казват, че ако имаш вкус и с малко пари е възможно, но не съм много съгласна. За да си в крак с модата, най-малкото, което се изисква е разнообразие от дрехи и аксесоари, които разбира се, струват пари.... Аз много често се улавям, че трудно възприемам т.нар. модни неща за определен момент, трябва ми време , за да свикан с тях и след това да ги възприема. Но ако имах възможност - финансова, определено зная какво да искам ! smile
Активен
panteryx
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 518



Моят сватбен албум

« Отговор #155 -: юни 10, 2011, 19:23:45 »

Ха как са пропуснала да прочета тая тема  blum
Аз нямам проблеми с новите дрешки ,защото с бъдещият ми мъж си имаме магазин за Outlet дрешки и съм ужасна късметлийка girl_wink
Обаче аз нали съм диване не мога да се сдържа и всичко ,което ми хареса и ми става и си го прибирам (за мен) pleasantry
Активен
Nina Style
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


www.ninabg.com


Моят сватбен албум

« Отговор #156 -: август 19, 2011, 11:43:38 »

На всеки му се иска да е в крак с модата, но.... не всеки има тази възможност! Много хора казват, че ако имаш вкус и с малко пари е възможно, но не съм много съгласна. За да си в крак с модата, най-малкото, което се изисква е разнообразие от дрехи и аксесоари, които разбира се, струват пари.... Аз много често се улавям, че трудно възприемам т.нар. модни неща за определен момент, трябва ми време , за да свикан с тях и след това да ги възприема. Но ако имах възможност - финансова, определено зная какво да искам ! smile
Мислех,че само на мен ми трябва време за да свикна с нещо,което не приемам. На няколко пъти вече не харесвам някои дрехи и цветове,а изведнъж започват да ми стават любими. Например вчера си купих червена чанта и направо бях изумена от себе си. Никога не съм харесвала червеното и в гардероба си имах само една червена блуза,която съм облякла два пъти. Сега съм на тема червено.  crazy Да не говорим,че новите неща като ги видя на другите момичета страшно много ми харесва,но ако го пробвам аз не се харесвам.  sad
Активен
ivalinka
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 20



« Отговор #157 -: февруари 03, 2012, 14:36:57 »

напоследък не съм много доволна от предложенията на модата, затова в такива моменти акцентирам на собствения си вкус и преценки, но разбира се има периоди, в които се ръководя от модните тенденции.
Активен
pepitoo
Регистриран

Публикации: 5


« Отговор #158 -: ноември 01, 2012, 22:05:29 »

Модата вече е много изкривено понятие, чувствам се модерна тогава когато нося хубави и удобни дрехи които харесвам и с коитосъбирам комплименти. Обичам цветовете и не нося черно.
Активен
ema_in_may
Регистриран

Публикации: 6



« Отговор #159 -: ноември 19, 2012, 20:07:15 »

По принцип се опитвам да следя модните тенденции и да съм в крак с модата, но също така обичам да нося това което подхожда на моят тип тяло, така че да изпъкват моите позитивни неща и да скривам негативните. Например не съм надарена с голям бюст така, че винаги гледам да нося нещо което да прави бюста ми да изглежда по-голям или да не е забележим чак толкова и т.н.  girl_wink За очила определено следвам модата и същевременно гледам да не изглеждам смешно с тях  danceg
Активен
casky
Баш Майстор
**
Публикации: 1557



« Отговор #160 -: ноември 19, 2012, 21:31:58 »

И аз да се включа blum Не следвам модата, нося това, което ми харесва. Любим цвят ми е бял, което е класика. Не бих облякла нещо само защото е модерно, а на мен ми изглежда като чувал... Някой беше споменал, че не носи дрехи на 5-6 години...е аз имам и такива на 8 blum И си ги обличам без никакъв проблем Wink Повечето от тях са от US, така че качеството е едни път. Не купувам "маркови дрехи" от БГ, просто не вярвам, че има такива. Имам много, но или аз съм ги купувала от US, или от ибей, или приятелка ми ги е носила от US, или мъжа ми ми ги е носил. Преди много време видях уж същото като мое яке адидас...ами беше същото ама от 2м, като се приближих нищо общо!
А...и не мисля, че за да се облечеш добре винаги са ти нужди много пари...то или имаш вкус или нямаш. Виждала съм хора с доста скъпи дрехи, по отделно хубави...ама в комбинация едно с друго майко мила. Направо се чудя къде им е главата...
Почти е невъзможно да свикна с нещо, което не приемам...като се замислям не се сещам за такова. Примера, които ми изплува са шалварите...ами убий ме не бих ги сложила. Не виждам нищо женствено в тях. Разбира се това е мое мнение и мой вкус, има много жени, които с удоволствие си ги носят smile
« Последна редакция: ноември 19, 2012, 21:36:28 от casky » Активен
achi_mm
Регистриран

Публикации: 3


« Отговор #161 -: март 19, 2013, 18:54:59 »

Аз си мисля, че що се отнася до мъжката мода съм в час smile
Активен
gorgonita
Регистриран

Публикации: 2


« Отговор #162 -: октомври 27, 2014, 15:07:56 »

Мисля че българите са били винаги в крак с модата!
Активен
stan_angelova
Регистриран

Публикации: 5


« Отговор #163 -: октомври 29, 2014, 15:54:33 »

Искаме или не модата ни води. Винаги като излезне нещо ново на пазара му обращаме внимание и бихме искали и ние да се сдобием с него smile
Активен
berry123
Регистриран

Публикации: 2


« Отговор #164 -: март 26, 2015, 17:58:34 »

Обичам модата и секси рокля





______________________________________
Dear-Fashion | wholesale lingerie | wholesale clubwear
Активен
Страници: 1 ... 9 10 [11] 12   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines