Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 19, 2024, 13:37:39

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 12   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: На "ТИ" ли сме с модата?  (Прочетена 164952 пъти)
 
Юлия
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848


сем. Николови


Моят сватбен албум

« Отговор #75 -: май 26, 2007, 08:08:45 »

А може ли и на мен да донесе????   tease Много са хубави. И колко парички ще струват? Аз много харесвам този тип маратонки.
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
***
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #76 -: май 26, 2007, 09:31:29 »

А може ли и на мен да донесе????   tease Много са хубави. И колко парички ще струват? Аз много харесвам този тип маратонки.
Ами 44 евро са.Мисля че е много добра цена 8PДано да ми е улучил номерчето само и да ми станат.
Активен
katia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 647



« Отговор #77 -: май 26, 2007, 10:58:59 »

А може ли и на мен да донесе????   tease Много са хубави. И колко парички ще струват? Аз много харесвам този тип маратонки.
Ами 44 евро са.Мисля че е много добра цена 8PДано да ми е улучил номерчето само и да ми станат.
перфектни са!
точно такива си търсех!но май няма да мога да се добия с тях! sad sad sad sad sad
Активен
prin4ipessa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


Моят сватбен албум

« Отговор #78 -: май 26, 2007, 20:46:46 »

Аз със модните тенденции съм на 2 положения. Ако съвпадат с моя собствен стил и представа ги следвам, ако не съвпадат не ги следвам. Повече гледам да съм вярна на собствения си стил отколкото да съм в крак с модата.
Активен
Diavolinkata
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 725


В очакване на празниците :)


« Отговор #79 -: май 27, 2007, 20:14:34 »

blush Аз пък си обичам модата....Следвам тенденциите,естествено не сляпо,освен това много обичам да си измислям разни неща и да експериментирам,случвало се е даже в училище да изкарам някоя мода,много забавно ми беше  danceg Но мразя стила на фолк певиците,ако това е стил,де  bad

Много съм съгласна с теб, Diavolinkata!!! Bravo

П.П. Diavolinkata, добре дошла при нас, надявам се да ти е приятно и забавно!!! give_rose
Мерси мила,забавно ми е,наистина!Засега не съм писала много,защото реанимирам от разни балове,снощи беше поредният,много им се радвам на абитуриентките,а пък си изкарвам доста весело покрай тях.Като казах абитуриентки,какво мислите за тази мода?Кои рокли ви харесват,кои не?Дано това не е много извън темата.Но пак става въпрос за мода,а сигурно имате какво да споделите по въпроса.
П.С.тези маратонки са жестоки,а в едни златисти сандали,пуснати по-напред в темата,направо се влюбих!!!
Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #80 -: май 30, 2007, 14:55:00 »

иначе си чакам поръчката от Промод и вече не здържам да видя какво ще има DANCE

Теди, сподели след това впечатленията си.  good Дано всичко пристигне както трябва.
О и аз чакам с нетърпение да видя какво си си поръчала , а и да споделиш за качеството!
tedy какво стана с поръчката.как ги обръщат парите в този сайт в евро или долари,не мога да разбера кое колко струва?

всички които са поръчвали са доволни сега в сряда трябва да е тук, вече сме се събрали за втора поръчка yahoo
Активен
vanis
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1584



« Отговор #81 -: юни 18, 2007, 14:55:35 »

Незнам дали е тук мястото но вижте Седем стила за офиса и извън него
http://www.karieri.bg/show/?storyid=8390
Активен
didibaby
Баш Майстор
**
Публикации: 1881



« Отговор #82 -: юни 18, 2007, 18:22:58 »

Незнам дали е тук мястото но вижте Седем стила за офиса и извън него
http://www.karieri.bg/show/?storyid=8390

Това са наистина полезни съвети. Най ми харесаха разделите: "Не прекалявайте със..."
Активен
pleasure
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1975


love is in the air....


Моят сватбен албум

« Отговор #83 -: юни 28, 2007, 14:38:05 »

Вижте най-горещите модни тенденции в дамските шорти
28 юни 2007 /
Какво е спасението за тялото от горещината на лятото? Шортите! Удобни и изключително модерни, те излагат кожата на открито, без да ни лишават от удобства.
 
 http://life.dir.bg/2007/06/28/news1831392.html
 
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #84 -: юли 03, 2007, 19:58:58 »

Панталоните с висока талия се завръщат
Дълго време панталоните с висока талия бяха олицетворение на миналото.

Днес такива модели се носят от всяка втора холивудска красавица, а това означава, че скоро те ще бъдат много актуални.


Панталоните със завишена талия, изискат и голямо внимание към останалите елементи от облеклото. За пример, блузката или тениската трябва да бъде проста, желателно едноцветна и без обем.


Панталоните с висока талия са много добри за силуета ви - удължават оптически краката и ви правят по-елегантни.
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #85 -: юли 03, 2007, 20:00:15 »

Кой е най-популярният моден аксесоар сред звездите?

Един от най-популярните модни аксесоари, на новия сезон е шалче в леопардова окраска.

Но не каквото и да е дамско шалче, а именно “Леопард” на Louis Vuttion, специално за есенната колекция 2006.

Кралицата на стила Кейт Мос първа се порадва на шалчето в черно и червено, тя бе видяна и фотографирана с него и в свободното си време.

Актрисата Кийра Найтли също бе забелязана с такова шалче.

Сиена Милер има сивобелия модел, който тя увива около главата си, за да добие небрежен, но шикозен вид.

Материята на шаловете е кашмирска вълна и коприна, а рисунъкът е създаден от дизайнерът-художник Стивън Прус за Марк Якобс.
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #86 -: юли 03, 2007, 20:04:02 »

Различни и дръзки на плажа

Ето, че стана и юни! И температурите започнаха да ни подсещат, че освен сроковете, срещите и всичко, което трябва да свършим днес и сега, предстои нещо много по-приятно. Отново там - то ни очаква - както всяко лято, безбрежно синьо и подканващо.

Морето предстои. А заедно с него и грижите за това как ще изглеждаме на плажа тази година. И ако миналата имахте притеснения, че жената под чадъра до вас беше с наистина по-модерен и красив бански от вашия, а по-миналата вашият просто не беше удобен, то постарайте се това лято да изберете най-точният модел.

В това отношение дизайнерите вече отдавна заявиха своята готовност да ви бъдат от полза. И това лято по плажове и басейни в цял свят банският ще продължи да произвежда поразителен ефект върху мъжките погледи. Всичко, което се иска от нас жени е да се осмелим да опитаме нещо по-различно



Силно изрязан или затворен, от две части или цял, с оригинални срязвания или в ретро стил банският костюм трябва да бъде и достатъчно комфортен за вас.


Десените тази година са съобразени с актуалните летни тенденции – присъстват ярките флорални форми, райето, карето, метализираните нюанси, златните и сребърни цветове. Впечатление правят и индианските мотиви на някои от моделите , както и нестандартните щампи и апликации. Ако имате желание да изглеждате по-закачливи на плажа, то задължително се ориентирайте към бански с рисунки на рибки, перлички или шнурчета. Тази година явно това ще е хита в плажната мода. Ако се придържате към класиката, Palmers е вашата марка - сдържани модели в актуални цветове.



Дамите, които ще заложат на яркия десен, за да привлекат върху себе си мъжките погледи , могат да изберат нещо от предложенията на Speedo - Rosa cha, чиито модели това лято са доста дръзки и оригинални! А за тези от вас, които не се страхуват да експериментират и имат желание да бъдат нестандартни и различни предлагаме уникалните хрумвания на Miss Sixty и предложенията на магазин Seven seconds.



Новата колекция на Триумф тази година е впечатляваща и атрактивна. Ярки цветове, райета и щампи на цветя изобилстват в моделите , а кройките са различни и съобразени с всяка фигура и вкус.

Цветовете са кафяво , тюркоаз, оранжево , а от моделите може да изберете младежки бикини с подвижни подплънки или бански костюм от три части. Предлагат се и бикини с банели, а за дамите , които предпочитат цял бански дизайнерите залагат на различните допълнения като панделки , шнурове и цветни клипсове.



Харесвайте себе си, такива каквито сте , за да ви забележат и останалите.


Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #87 -: юли 03, 2007, 20:07:03 »

олееее, прекрасни модели, Bravo а излишните килца какво ще ги правим!?!?
Активен
Капризче
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #88 -: септември 01, 2007, 23:09:18 »

А какви са тенденциите за есенента?

Аз намерих това: Да се хванем за зелено  pardon

http://krasota.rozali.com/vitrini/p6015.html

Вие сте... smile
Активен
didibaby
Баш Майстор
**
Публикации: 1881



« Отговор #89 -: септември 03, 2007, 22:55:09 »

Зеленото е станало доста популярен цвят в последните месеци. Даже няколко пъти четох в списания, че зеленото е новото черно. Особено напитото тревисто зелено ми харесва много. Но според мен е най-добре, ако го използваме като акцент, в противен случай рискуваме да заприличаме на жабчета.

А тези топли цветове, които misskapriss е показала на снимките, са ми любими особено за есента.  good Тези цветове в гардероба ми напомнят на цветовете на листата на дърветата навън.
Активен
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 12   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines