Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 22:43:51

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 8 9 [10] 11 12   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: На "ТИ" ли сме с модата?  (Прочетена 165069 пъти)
 
Lionelsa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1616



Моят сватбен албум

« Отговор #135 -: март 21, 2010, 23:02:02 »

beb4eto_na_me4o, благодаря за идеите  good
Роклите са бутикови и много красиви. Нямат нужда от освежаване. Но с течение на обстоятелствата всичките са в черно, а не искам да приличам на вдовица......искам да ги "разчупя" с нещо по-цветно. pardon
Активен
whiteangel
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 25



« Отговор #136 -: май 31, 2010, 18:10:01 »

Много интересна темичка, но нещо е в застой!
За роклите, някоя интересна брошка или леко и нежно шалче като акцент!
Активен
tweety bird
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 908



Моят сватбен албум

« Отговор #137 -: юни 16, 2010, 08:09:46 »

Това, което не харесвам в БГ (то са много неща де, ама пуста родина) е, че като излезне един цвят и всички витрини са едни и същи, повечето магазини продават една и съща стока с разлика в цените. ... ужасТ smile ами кофти е като все едно униформи. Тук не е така, дори и някой цвят да е на мода не е натрапчив, тук никога не съм забелязала кой цвят е на мода, защото не се показва, По витрините има всички цветове.
По повод роклите .... уф...обичам рокли, за две седмици откакто напуснах работа си купих около 10 не мога да ги преброя и 7 чифта обувки, които пак са ми слабост и 5 чанти и после като погледнах сметката в карта, ооооооооооооооооооооо двоен ужас smile ама карай, аз викам чакай да си накупувам, че там с тия цветове .... може да си заформим тема (нали жените сме фукливи) кой какво си е купил и да си слага снимки. Ако някой почне да слага и аз ще почна. За сега не смея, че не съм от най-фукливите.
Но ще ми е интересно какво има ново сега в БГ smile
Активен
Lionelsa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1616



Моят сватбен албум

« Отговор #138 -: юни 16, 2010, 08:13:11 »

tweety bird, ние се фукаме с новите си придобивки в седмичната тема  pardon Заповядай и там.
Иначе аз снимам всичко ново, за да го показвам на приятелките, които не са във Варна.
Активен
tweety bird
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 908



Моят сватбен албум

« Отговор #139 -: юни 16, 2010, 09:10:03 »

tweety bird, ние се фукаме с новите си придобивки в седмичната тема  pardon Заповядай и там.
Иначе аз снимам всичко ново, за да го показвам на приятелките, които не са във Варна.
Ами аз ще заповядам, ама не знам дали няма да станат много снимките, мерси за ифото, не знаех, че там се фукате, ще се пренеса. Аз не знаех за много от темите тук, защото се интересувах предимно от сватбата, но явно ще има и други забавни темички.
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #140 -: юни 16, 2010, 10:00:01 »

Може би е най-добре тук да се слагат снимки или да се отвори тема за такива покупки0по пригледно ще е  blum
Активен
Lionelsa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1616



Моят сватбен албум

« Отговор #141 -: юни 16, 2010, 10:31:48 »

По-добре да е тук. Да раздвижим малко темата girl_wink
Активен
Gergancheto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2366



Моят сватбен албум

« Отговор #142 -: юни 16, 2010, 16:15:52 »

Ооо с кеф ще снимам и аз и ще показвам, въпреки че хич не съм по модата, предпочитам по семпли и ненатрапчиви неща, но tweety bird  ако искаш ще ти снимам една витрина на магазин да се ориентираш  blum Въпреки че честно да си кажа в момента не мога да забележа преобладаващ цвят  crazy
Активен
fiamaa
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 885


www.pukamuka.com


Моят сватбен албум

« Отговор #143 -: юни 16, 2010, 16:53:26 »

Може би е най-добре тук да се слагат снимки или да се отвори тема за такива покупки0по пригледно ще е  blum
Ооо да мисля, че ти схващам идеята  blum
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #144 -: юни 16, 2010, 17:20:51 »


tweety bird,вече не е така в България,витрините не са еднакви. Но виж еднакви дрехи на 4 вида марки може да видиш  sarcastic Случи ми се да видя 1 панталон в 3 магазина с 3 различни етикета 1:1,като във въпросните магазини дрехите бяха еднакви и то не една или две блузи/панталона sarcastic Като 1 магазин е в др.град,даже наскоро попаднах на 4-ти . Copy-paste е страшно нещо  sarcastic
Един цвят това лято няма. Набляга се на морските цветове-червено/бяло/синъо и може би бежово,поне в магазините които аз посещавам,както и смесица от няколко цвята. Но вече хората не се носят в еднакви цветове.
Аз лично гледам дрехата,след това с какво искам да я съчетая и така избирам цвета,наскоро си купих сини панталонки с червена риза и към тях бяло сако-всичко тръгна от панталонките и на момента избрах с какво да ги комбинирам.
Активен
tweety bird
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 908



Моят сватбен албум

« Отговор #145 -: юни 17, 2010, 01:12:43 »

MISS, значи всичко се е променило за 6 месеца. Аз оттук преди да си дойда за Коледните празници си взех лилава тениска и лилаво поло. Като се прибрах всички витрини бяха в лилаво. Оцелила съм цвета, но всичко беше еднакво, чак не ми се влизаше в магазините. Може би не е така вече, не зная, ще видим smile
Аз не живея в малък град, но пак всичко ми е еднакво.
По повод снимките хайде да го направим така, както казахте, тук, за да не се отваря друга тема от рода "тук да се похвлая, че ...." ако искате момичета да си е в тази тема. Аз не мода и марки не робувам. Искам просто да изглеждам добре в тях. Имам дънки от 40лв имам и от 400лв. smile ама ако съм в БГ едва ли бих си купила толкова скъпи де:) няма значение, цената не е определяща, повечето маркови неща за мен са малко изгъзици и сякаш се осланят на името си и правят някакви дрехи, които не ми харесват и въобще като втора употреба ама било Амрани, няма що. smile Затова си нося каквото ми хареса. Има една позната, не ми е приятелка и един ден се изцепи :"Аз предпочитам да имам 2 блузи от по $100, отколкото 8 за $100". За мен това беше глупаво, но си замълчах. не мога да кажа, че аз нямам скъпи, но това е глупаво да гледаш цената,ами ако ти хареса блузата и не е скъпа, какво? Няма да я вземеш?
Аз пък искам да съм с различни блузи  tease. Наред със скъпите имам и на нормална цена. Просто ако умееш да съчетаваш нещата се получава перфектно. Та тя веднъж ми каза, ти винаги се обличаш много изискано, много стилно, би ли ми казала коя марка дрехи носиш? И аз така  shok , казах й , че точно в момента съм облечена в немаркови дрехи, в смисъл не е Версаче, Армани Келвин Клайн....ит.н. и тя ми каза - да бе да и почна да се смее, дай да ти видя етикетите lol))))))))))))) И аз й казах, тъй като не ми е близка, че ако иска да вярва, просто трябва да има усет за нещата. Смешно е когато нещо е модерно, пък не ти отива...не е ли така?
Аз сега искам да си кача снимките тук, но само на официалните рокли и обувките с чантичките, защото нали ще съм и кума и не знам с какво да съм, но нали ме посъветвахте оттук да ги взема най-вече заради качеството. Не мога да ги кача обаче. Как ще правим в темата в галерията ли ще ги качваме или тук. На мен тук ми беше по-удобно, но не става. Четох и темата относно как да се качват снимки и нищо не помага. Намалила съм размера доста от позволените и пак не става.
Хайде да се разберем тази ли щее темата и тук ли ще качваме снимките и ако някой може да ми помогне.
Аз мисля, че тук може да качваме и др. снимки като някакви декорации за дома и т.н. неща, които сме купували,а не просто дрехи ...както искате.
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #146 -: юни 17, 2010, 09:21:01 »

Може да ги качиш в някой друг сайт и тук да ги слагаш с линкове,примерно snimka.bg,аз ползвам flickr.com  Wink
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #147 -: октомври 06, 2010, 20:18:13 »

Ето какво ще е модрно през 2011 - цък тук и тук
Активен
Lionelsa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1616



Моят сватбен албум

« Отговор #148 -: октомври 07, 2010, 07:26:51 »

Леле, какви папагали на първия линк shok Не бих се облякла така, определено.
Нещата от втория повече ми допадат.
Активен
♥ Тiama ♥
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 638


"Do you think that our love can create miracles?"


« Отговор #149 -: ноември 25, 2010, 13:45:56 »

Момичета, сигурно съм малко  Offtopic, но не исках да пиша нова тема. Бихте ли ми казали някакъв магазин с по-богат избор на шапки в София. Харесала съм си едно моделче и искам да си намеря нещо подобно тук. А ето и снимчица:


* shapuna.JPG (18.63 KB, 485x366 - видяно 496 пъти.)
Активен
Страници: 1 ... 8 9 [10] 11 12   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines