Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 19, 2024, 04:56:51

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 12   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: На "ТИ" ли сме с модата?  (Прочетена 164935 пъти)
 
divna
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 219



« Отговор #105 -: ноември 07, 2007, 23:14:02 »


Фийби, с този пост ми напомни нещо, което все не се сещам да споделя във форума. Аз много обичам спортните дрехи и дънките на "Abercrombie & Fitch" и редовно посещавам магазините им, за да подновя гардероба за различните сезони. Напоследък обаче ми се случи няколко пъти да си купя тениски и суетшърти от марката, които са правени в БГ!  Oh my ... Така, че ако някой е чул и знае къде ги правят в БГ с удоволствие бих си купила от тях на по-евтина цена  Wink
[/quote]
Didibaby,сестра ми това лято беше на студентска бригада в щатите и работеше  в един от магазините им! И тя беше много учудена като видяла,че ги шият в БГ! Беше разпитала и и казали че ги шият в Копривщица или Панагюрище! В момента не съм много сигурна къде беше точно,а я няма да я питам, но беше някое от тези малки,възрожденски градчета!
Активен
Diavolinkata
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 725


В очакване на празниците :)


« Отговор #106 -: ноември 08, 2007, 21:35:11 »

Аз много обичам спортните дрехи и дънките на "Abercrombie & Fitch" и редовно посещавам магазините им, за да подновя гардероба за различните сезони.

А къде е този магазин и какви са цените там?
Активен
didibaby
Баш Майстор
**
Публикации: 1881



« Отговор #107 -: ноември 09, 2007, 19:13:08 »

Аз много обичам спортните дрехи и дънките на "Abercrombie & Fitch" и редовно посещавам магазините им, за да подновя гардероба за различните сезони.

А къде е този магазин и какви са цените там?

Diavolinka, "Abercrombie & Fitch" е популярна верига магазини най-вече за тийнеджъри в САЩ. Дрехите са спортни и спортно елегантни, и са страшно подходящи за уикенда. Не са от най-евтините и много се учудих като видях че ги шият в БГ.
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #108 -: ноември 22, 2007, 17:55:12 »

може да ги шият тук,но не може да си ги купите,освен ако нямате позната шивачка и тя не ви открадне
Активен
Diavolinkata
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 725


В очакване на празниците :)


« Отговор #109 -: ноември 23, 2007, 15:39:59 »

Аз много обичам спортните дрехи и дънките на "Abercrombie & Fitch" и редовно посещавам магазините им, за да подновя гардероба за различните сезони.

А къде е този магазин и какви са цените там?

Diavolinka, "Abercrombie & Fitch" е популярна верига магазини най-вече за тийнеджъри в САЩ. Дрехите са спортни и спортно елегантни, и са страшно подходящи за уикенда. Не са от най-евтините и много се учудих като видях че ги шият в БГ.

А има ли място в България,където ги продават,или директно ги изнасят?Имаш ли идея?Мерси  Wink
Активен
didibaby
Баш Майстор
**
Публикации: 1881



« Отговор #110 -: декември 16, 2007, 00:26:14 »

Diavolinka, нямам си и идея. Надявах се някой тук във форума да знае дали могат да се намерят някъде в БГ (например производителя).
A това е сайтът им, тук в САЩ:
http://www.abercrombie.com/webapp/wcs/stores/servlet/CategoryDisplay?langId=-1&storeId=10051&catalogId=10901&categoryId=12203
« Последна редакция: декември 16, 2007, 00:28:42 от didibaby » Активен
Luchy
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 1



« Отговор #111 -: март 19, 2009, 11:48:57 »

Мен определено ме е грижа как ще изглеждам в периода на бременността. Така се чувствам и по спокойна , а и бебчо е по спокоен butterfly
Попаднах на един сайт:  http://bremennost.start.bg
там намерих интересни неща за модните тенденции. Sunshine
Активен
Misis_T
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 78



Моят сватбен албум

« Отговор #112 -: март 19, 2009, 17:35:51 »

Diavolinka, нямам си и идея. Надявах се някой тук във форума да знае дали могат да се намерят някъде в БГ (например производителя).
A това е сайтът им, тук в САЩ:
http://www.abercrombie.com/webapp/wcs/stores/servlet/CategoryDisplay?langId=-1&storeId=10051&catalogId=10901&categoryId=12203

За Пловдив, доста често съм срещала техни неща в едно магазинче на "черната главна", от дясната страна, един от последните магазини се пада преди булеварда.  smile
Активен
Zahira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2242


Моят сватбен албум

« Отговор #113 -: май 11, 2009, 21:16:53 »

Моля ако запитването ми не е за тук някой да го премести, но не намерих тема където да си пусна питането. Вече имам сериозен проблем с дрехите, нищо не ми става, всичко ме пристяга оттук оттам, а пък и в тези жеги ... та си търся определен тип рокли с които да изкарам бременността и лятото, но за съжаление  по магазините не срещам нищо подобно. Моля, ако някой е виждал такива рокли по магазините в София да сподели къде:action=gallery][/url]
Активен
BaBy
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1071



Моят сватбен албум

« Отговор #114 -: май 11, 2009, 21:27:41 »

Лелееее, Викиии, ако ти кажа, че и аз точно това търся, с тази разлика, че на тебе ще ти стоят къде къде по-добре, но ако ти кажа, че някъде видях такива, но тея дни толкова обикалям, ама все с приятелки и го видях този магазин, помислих, айде после ще си дойда сама и дотам?!?!!?!? Направо се изяждам от вчера, че не мога да се сетя, ама започвам да вървя по пътеките от тези дни и ще го търся, засега се колебая между Мола и пазара на Красно село и ще ги обиколя и двата от край до край и после ще ти пиша, а пък ти междувременно също обикаляй и ще си споделяме... pardon
Активен
darling
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1371


....братска обич.....


Моят сватбен албум

« Отговор #115 -: май 11, 2009, 21:28:15 »

И аз съм фен на тези рокли още от миналата година, даже имам една. Такъв модел гледах на витрината на Блага Благоева на бул. Васил Левски, но незная цена. Беше в кафяви тонове, дълга. А миналата година видях много такива в МОЛ-а на Стамболийски,  тази събота и неделя съм решила да разгледам там. Аз пък  искам нещо малко по официално за края на май. Харесала съм модел, който се връзва около врата като фишу, а надолу е разкроена, с дължина около коленете. И още нещо, в магазин Какаду в подлеза на спортната палата има страхотни 7/8 панталони, щироки и завършват с голяма пандела  под коляното, колан подходящ за нас, а и цената е 20лв. good
Активен
Zahira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2242


Моят сватбен албум

« Отговор #116 -: май 11, 2009, 21:34:09 »

Благодаря ви за бързата реакция give_rose . Аз попадам на подобни рокли но са все или до коляното или над него, пък на мен нещо взеха да ми едреят коленцата и не съм за подобни рокли та затова исках да са дълги. Ще скокна и аз до МОЛ-овете да видя там как е положението. Мисля,че ако там не намеря  няма къде да има другаде.
Активен
darling
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1371


....братска обич.....


Моят сватбен албум

« Отговор #117 -: май 11, 2009, 21:40:09 »

 Offtopic Успокои й ме, аз си мислих че само моито коленца са наедрели funnytooth 
Все пак погледни на Блага Благоева, ако ти е на път. Аз я гледах в събота.
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #118 -: август 05, 2009, 19:53:48 »

Малко да побутна темата! Wink

 Модата диктува синьо лято

През последния летен месец модата излъчи своя безапелационен победител: синия цвят. Той се превръща в запазена марка на ваканционните дни и ги оцветява в нюансите на морето. Дизайнерите ви подаряват няколко модни образа в синьо, в които можете да се превъплътите.

Секси сирена
Джон Галиано предизвиква дамите да захвърлят задръжките и да се превъплътят в образа на секси морска сирена. Прозрачни материи с фина бродерия са приказния акцент в тоалета. Богатата долна част на роклята и асиметричното рамо създават чувствена феерия за летните нощи


Морска Лолита
Мини-гащеризоните окупираха лято 2009. Долче и Габана обаче не свършват дотук: италианското дуо се заиграва с невинността на Лолита, като обсипва тоалета с малки точки. Женствен полъх придава сатененият шал около врата.


Нежна кокетка
“Версаче” категорично намалява дължината на роклите за лято 2009. Ефирната, леко прозрачна материя и бурните волани са в стила на горещия сезон.


Елегантен шик
“Блумарин” включва категорично синия цвят в допустимата палитра за облекло за официални поводи. Тюркоазената основа на материята е разнообразена с декорации в различни нюанси на синьо. Задължителен акцент е елек със скъсен силует.


Ефирна съблазнителка
“Келвин Клайн” създава образа на ефирна съблазнителка чрез обемни, асиметрични форми. Нежният сатен създава лятно усещане за прохлада.


Източник
« Последна редакция: август 05, 2009, 19:58:20 от Bulechka™ » Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #119 -: август 05, 2009, 20:08:44 »

Не знаех,че синъото е на мода сега,явно още не е станал масов цвят,аз освен едно синьо сако и една дълга 'циганска' (даже две имам) синя пола друго си нямам с този цвят  blum
Иначе много модерни сега са гащеризоните
Активен
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 12   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines