На "ТИ" ли сме с модата?

(1/35) > >>

fiibi_bg:
Хей момичета да си поговорим за мода искате ли?
Спазваме ли модните тенденции?На някой им е все тая какво е модерно и какво не. :danceg: :yes:Харесвате ли марковите дрешки и какво ви е мнението за тях.В БГ съм категорична,че не всичко привидно марково и достатъчно скъпо е качествено.Тук може да се намесят и момичетата отвъд океана,за да кажат заблудени ли сме да даваме 40 евро за блузка Адидас или не?
Допадат ли ви напоследък ултрамодерните остри обувки?
Кажете си мнението за модата...................... *YAHOO* *YAHOO* *YAHOO*

screwball squirrel:
Аз не се интересувам от модните тенденции  =]. Нося дрехи, които ми харесват и са ми удобни. Никога не бих се качила на 20 сантиметрови токчета само защото е модерно. 
 Когато имам време си шия дрехи, които трудно могат да се нарекат модерни.  *blush*

fiibi_bg:
Ооооо 20 см токчета!С това не мога да се справя.Въобще токчета.....не!Аз си ходя спортно облечена и си обичам марковите дрепки особенно спортните.Сега често ми се налага да ходя с костюм на работа и едвам издържам.Но пак гледам да съм модерна.Ама много шаренки неша има по магазините,въобще не ги понасям.Особенно пък разните му пайетки и копченца,направо  :!

Marina:
Наистина, напоследък в БГ е трудно да си купи човек нещо съвсем изчистено, всичко е покрито в пайети, стъкълца, железа... Аз редовно си купувах костюми за работа от БГ преди, защото качеството на дрехите наше производство по принцип е било много добро. Напоследък нищо "строго" не мога да намеря... дори и най-сериозните костюми все имат по някоя харбала  :\

Има и много весели ежедневни неща, но някак вносители и производители наблегнаха повече на кича.

ROSI KRASTEVA:
моми4ета незна във ва6ите градове как е оба4е във Варна, Русе, Добри4 и околността е пълно със румънци, които изкупуват вси4ко 6то видят
ако искайте вярвайте но Техномаркет и Технополис във Русе са почти празни (понеже работим със тях и знам), а дрехи във Русе почти нямало ве4е ohmy
е това е добре за търговския бизнес в страната ни оба4е драсти4но се вдигат цените заради румънците :mad_girl:

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница