Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 19, 2024, 10:44:21

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 ... 12   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: На "ТИ" ли сме с модата?  (Прочетена 164947 пъти)
 
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
***
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« -: април 11, 2007, 22:42:09 »

Хей момичета да си поговорим за мода искате ли?
Спазваме ли модните тенденции?На някой им е все тая какво е модерно и какво не. danceg :yes:Харесвате ли марковите дрешки и какво ви е мнението за тях.В БГ съм категорична,че не всичко привидно марково и достатъчно скъпо е качествено.Тук може да се намесят и момичетата отвъд океана,за да кажат заблудени ли сме да даваме 40 евро за блузка Адидас или не?
Допадат ли ви напоследък ултрамодерните остри обувки?
Кажете си мнението за модата...................... yahoo yahoo yahoo
Активен
screwball squirrel
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 855



Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: април 11, 2007, 22:46:20 »

Аз не се интересувам от модните тенденции  pardon. Нося дрехи, които ми харесват и са ми удобни. Никога не бих се качила на 20 сантиметрови токчета само защото е модерно. 
 Когато имам време си шия дрехи, които трудно могат да се нарекат модерни.  Blush
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
***
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: април 11, 2007, 22:49:06 »

Ооооо 20 см токчета!С това не мога да се справя.Въобще токчета.....не!Аз си ходя спортно облечена и си обичам марковите дрепки особенно спортните.Сега често ми се налага да ходя с костюм на работа и едвам издържам.Но пак гледам да съм модерна.Ама много шаренки неша има по магазините,въобще не ги понасям.Особенно пък разните му пайетки и копченца,направо  bad
Активен
Marina
Професор
****
Публикации: 489



« Отговор #3 -: април 11, 2007, 23:38:33 »

Наистина, напоследък в БГ е трудно да си купи човек нещо съвсем изчистено, всичко е покрито в пайети, стъкълца, железа... Аз редовно си купувах костюми за работа от БГ преди, защото качеството на дрехите наше производство по принцип е било много добро. Напоследък нищо "строго" не мога да намеря... дори и най-сериозните костюми все имат по някоя харбала  nea

Има и много весели ежедневни неща, но някак вносители и производители наблегнаха повече на кича.
Активен
ROSI KRASTEVA
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3674


ЩАСТЛИВИ ЗАЕДНО


Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: април 12, 2007, 09:45:50 »

моми4ета незна във ва6ите градове как е оба4е във Варна, Русе, Добри4 и околността е пълно със румънци, които изкупуват вси4ко 6то видят
ако искайте вярвайте но Техномаркет и Технополис във Русе са почти празни (понеже работим със тях и знам), а дрехи във Русе почти нямало ве4е Oh my ...
е това е добре за търговския бизнес в страната ни оба4е драсти4но се вдигат цените заради румънците Mad girl
« Последна редакция: април 12, 2007, 10:12:12 от maria_lakova » Активен
DIVA
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 725



« Отговор #5 -: април 12, 2007, 10:28:39 »

Абе, мани ги тея  hunter bad
За един уикенд се навидях на румънци ... излизам да си търся дрешки - пълно с румънци в магазините  hysteric ... после до Техномаркет и Технополис - ПАК  shok  Плачещо момиче hysteric Плачещо момиче hysteric
Оставете това, ами ... хотела ни нали сезонен и още не сме отворили и плъзнали румънските плазмоди около великден .... оня ден .... вторника хотела ни нали празен и само персонала сме вътре и паркира една кола пълна с румънци ... слизат ми ти двама .... и засилени влизат във фоайето ...
При което ние:   huhhuh.gif
Тез ни подминават.... не знам кой търсеха ... ама няма навътре хора ....
Аз леко се  nea beating ... и им подвикваме: Ехо, кого или какво търсите?
Тез ми ти майчини синчета:  huhhuh.gif Кдсд фдийг дфа дсфр гдфгсгф !!!
При което съответно ние:  huhhuh.gif huhhuh.gif huhhuh.gif crazy
И тез пак: Кдсд фдийг дфа дсфр гдфгсгф !!!
И ние: Инглиш, Рашън, Дойч, Френч нещо, а?  huhhuh.gif
Тез копеуета пак: Кдсд фдийг дфа дсфр гдфгсгф !!!
Лелееее.... побеснях!!!!!  Плачещо момиче
Кат' се развиках: Вие де сте хукнали без да знайте език, ве ....  Плачещо момиче
Да не шпрехаме румънски тука специално за вас  Плачещо момиче
Баф маа му  beating
И тез льольовци:  huhhuh.gif nea huhhuh.gif
Половин час им обяснявахме, че не работим, затворени сме ....
Най-накрая тръгнаха .... Направо ми скъсаха нервите... адски се подразних. Отвориха им границите и плъзнаха вече  hysteric Гррррррррррррррррррр..... beating че и очакват румънски да знаем  hysteric
Се едно ние в Румъния да идем и да почна да им говоря на БГ ...  beating
Та ... отклоних се от темата, ама набрах ...
Иначе модата доколкото знам при нас идва с година - две закъснение .... имайки се в предвид модните подиуми и бутиците във Франция, Италия ....
А колкото до качество ... вземала съм си дрешки уж от модни бутичета с някакви космически цени, ама след първото пране и стават манджа с грозде  nea
Затова залагам на българското, а и на това, което ми отива и ми е кеф с него  pleasantry
Щото айде сега понеже нали в БГ бил сезона на точките ... да хукнем всички точести по улиците  Bravo
Представяте ли си  DANCE
Лично аз търся индивидуалността ...  pleasantry
Активен
ROSI KRASTEVA
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3674


ЩАСТЛИВИ ЗАЕДНО


Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: април 12, 2007, 10:34:02 »

 ужас голям наплив Mad girl
Цитат
на това, което ми отива и ми е кеф с него  pleasantry
да и аз съм така

Цитат
Щото айде сега понеже нали в БГ бил сезона на точките ... да хукнем всички точести по улиците 
Представяте ли си  DANCE
ами пове4ето правят така
но аз ли4но не бих облякла не6то което не ми подхожда само заради модата
Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: април 12, 2007, 11:52:54 »

Харесвате ли марковите дрешки и какво ви е мнението за тях.В БГ съм категорична,че не всичко привидно марково и достатъчно скъпо е качествено.Тук може да се намесят и момичетата отвъд океана,за да кажат заблудени ли сме да даваме 40 евро за блузка Адидас или не?

ами чесно казано според мен специално за спорние стоки според мен има смисъл да се дават пари.ето примерно фанелките ми на адидас от преди 10 години ни6то им няма и вооб6те не си личи че са носени ,за маратонките да не говорим че  издържат супер много време,а за това колко са удобни пък савсем.
за по официалните дрешки рядко бих дала повече от 100лв за обувки защото след един сезон и хоп вече не са модерни.
а и не вярвам всеки поне малко да не се влия от модни тенденции,все пак едва ли някой ходи с дрехите си от преди 5-6 години pleasantry
а от нещата които излизат сега по магазините на мен лично не ми харесват онези високи обувки с платформ като сабо :!а преди 2-3 години като излезе цвета "пепел от рози" толкова ми беше писнало от розови човечета  по улиците че не си купих нищо в този цвят и вообще не съжелявах
Активен
ROSI KRASTEVA
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3674


ЩАСТЛИВИ ЗАЕДНО


Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: април 12, 2007, 12:21:50 »

да maslinka съгласна съм стеб
и аз имам едни маратонки ако 6те те ми вярвайте носяги ве4е 7 г. и са като нови ама доста пари4ки бях дала :girl_wink:но пък ето 4е си е струвало
колкото до модата ооо аз много оби4кам да се контя по стила които е хит,4е кои не оби4а, но в пове4ето слу4ай гледам да ми стой добре дрехата отколкото да ходя като подарена или тясна 4е 4ак до припадак или пък сме6на dirol
относно обувките според мен няма смисъл да с едават много пари понеже всяка година се мени модата на обувките и ще мие  жал обувки от 100лв. да ги пъхна в 6кафа и толкова
Активен
Picolina
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2748



Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: април 12, 2007, 19:40:02 »

аз определено,не си купувам всичко което е на мода,естесвено.не всичко ми е по вкуса,нося това което ми харесва и ми е удобно.
а за румънците  Oh my ...
незнаех,че така е в Бг вече,страшно
сега като се прибера ще видим beating
Активен
denisimo
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 424


Анна - 01.05.2007 г.


« Отговор #10 -: април 13, 2007, 13:58:41 »

Относно модата-определено ходя с дрехи и аксесоари, които първо ми харесват на мен, второ са удобни и ако са и модерни-супер. А под модерни имам предвид като цяло все пак в духа на модата в момента-като дизайн, материи, форми, а не че точно тоя сезон на мода бил цвят пепел от рози и дай юруш-всички в розово. Пък все си мисля, че човек като има "добър вкус" и умее да съчетава нещата винаги ще си намери дори и малък акцент или аксесоар, който да го накара да изглежда в крак с модата, без да сме "барнати отгоре до долу". Друг и много обхватен и противоречив е въпроса обаче какво наричаме "добър вкус", щото сигурно аз наричам така едно, ама комшията друго  sarcastic.

А за румънците-всеки, който живее в Североизточна Бъргария вече знае за какво става въпрос, във Варна ги срещам на всяка крачка, а идете в Балчик да ги видите-ядат, пият и се веселят по кръчмите. Ама какво да направим като сме им евтиния и аз искам така, ама няма.
Активен
vanis
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1584



« Отговор #11 -: април 13, 2007, 16:10:04 »

Аз се обличам спортно-елегантно.Старая се да изглеждам добре, но не задължително да съм модерна.От модата взимам това което ми харесва.Обожавам дънки и това е дрехата за която мога да дам най-много пари.Нямам маркови дрехи защото тук в Бг марково според мене е силно казано.Обувки си купувам по-модата, но които на мене ми харесват.Например имам от миналата година сабо и много си го харесвам , а сега имам и от "цвичките".От цветовете и аксесоарите купувам това което ми допада.
Активен
didibaby
Баш Майстор
**
Публикации: 1881



« Отговор #12 -: април 14, 2007, 01:02:34 »

Я да споделя и аз нещо в тази нова и свежа темичка. Колкото се отнася до модатата- прави ми страшно удоволствие да я следя. Абонирана съм за няколко модни списания и се опитвам да съм винаги в крак с новите тенденции, но споделям мнението на Ванис, че взимам само това, което ми хареса. Давам пари с удоволствие за качествени дрехи--отдавна подминавам магазините с евтини Т-шъртки, на които виждаш дупка след 1 пране. Освен това държа на естествените материи-кожата ми е страшно чувствителна, и не мога да нося нищо полиестерно, вълната също я отписвам. Гардеробът ми е разделен на две части--спортно-елегантни и консервативни костюми (за работа). Обожавам като дойде уикенда да сложа дънки. Дрехата която купувам най-често са дънките--пристрастена съм към маркови дънки и Nordstrom е мястото, където най-много обичам да се разхождам. След дънките, най-често купувам обувки и маратонките на PUMA.
Не се връщам често в БГ, защото работата ми не го позволява, но през няколкото пъти, когато съм била в БГ не съм купувала нищо друго освен кожени сака/якета (моята половинка също много ги хареса миналата зима) и обувки. Тук е моят отговор към въпроса на fiibi: много харесвам супер острите обувки, както и напоследък модните заоблени муцунки. Няма нищо по-хубаво от едни елегантни обувки и моите колеги винаги обичат да коментират обувките ми  girl_wink
Според мен си заслужава да се купуват качествени дрехи и обувки, дори и да са на по-висока цена--но те си изплащат цената с времето, през което ги носим.
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
***
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #13 -: април 14, 2007, 08:05:56 »

Според мен си заслужава да се купуват качествени дрехи и обувки, дори и да са на по-висока цена--но те си изплащат цената с времето, през което ги носим.
Абсолютно съм съгласна с това. *THUMBS*Аз също държа на качествените и маркови дрехи.Някои мои приятели казват че е снобария.В БГ обаче не винаги марковото е качествено.Например от Sisley въобще не съм доволна.От Benetton също.Аз предпочитам спортно елегантните дрешки,но с тая работа сега ми се налага да ходя и с костюми.
Тук във ВТ няма много такива магазини,но открих един бутик Скарлет и там шият много прилични дрешки!
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
***
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: април 14, 2007, 11:49:10 »

Малко правила в обличането
Активен
Страници: [1] 2 3 ... 12   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines