Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 10:24:44

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2]  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Без меден "месец"?  (Прочетена 40979 пъти)
 
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: август 18, 2008, 11:42:59 »

Момичета,а защо точно след сватба трябва да е този меден месец,аз имам познати,които го правят след месеци-просто тогава им е удобно,било от финансова гледна точка,или заради работата,така че се усмихнете и ако не сега то може за първата годишнина да отидете на 'меден месец' Flower
Активен
Gergancheto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2366



Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: август 18, 2008, 12:01:25 »

Ха това с изненадата е чудесна идея Wink Може би някоя събота и неделя... лошото е че преди месец напуснах работа, сега ще почвам да уча и нямам никакви собствени доходи...  NO Нооо ще измисля нещо вкъщи, той винаги оставя парички да пазарувам, тъй че или ще спретна нещо в къщи, или ще намеря от родители или приятели за да отидем някъде за събота и неделя  yahoo Вече в главата ми минават всякакви идеи Wink))
Активен
Слънце
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2771


Усмихни се!


« Отговор #17 -: август 18, 2008, 12:05:31 »

Ето, че може и да е забавно  good Сега тъкмо ще трябва да дадеш повече воля на въображението си. Въпросът е в нагласата. Ако си решите, че това ще ви е "специален" ден, той ще е такъв. Сега мисли за изненадки. Вечеря на свещи, пикник, разходка-изненада на романтично място, поздрав по радиото, нощувка в някое хотелче (не е нужно да е скъпо, просто да смените обстановката, а и усещането ще е като че сте заминали някъде  girl_wink).
Активен
diavalo
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 283



Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: август 18, 2008, 18:48:39 »

Здравейте и от мен.Знаете ли аз бих се лишила от медения си месец с удоволствие само ако знам,че с милото няма да се разделяме повече заради работата ни.На нас ни се налага през по-голямата част от годината да сме разделени от 100 или 500 км.Така, че момичета радвайте се, че мъжете са си при вас и всяка вечер си лягате и ставате сутрин с тях.А меден месец или седмица може да си направите винаги.Ние с милото понеже изпускаме доста от празниците ни или годишнините ни и не можем да сме заедно, всеки път когато се съберем си е като меден месец илимеден ден дори  gu6
Активен
max_hym
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 52



Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: август 19, 2008, 09:35:15 »

интерсна темичка ... ние имахме медена седмичка, ако може да се каже така  pardon беше подарък от родителите на моето момче ... поради тази причина с нас дойдоха сестра му с мъжа си понеже на тяхната сватба е нямало такъв подарък и за да не се сърдят  crazy
бях бясна и обидена ... защото това трябваше да си е наше изживяване ... да не говорим, че имахме други планове и ни докараха доста проблеми като ни го съобщиха в последния момент ... не се зарадвах особенно ... сигурно ще ме помислите за луда  pardon и излязах неблагодарна снаха  smile все пак отидохме ... приех го като екскурзия, а не като меден месец, абстрахирах се от постоянно мърморещата му сестра  angry и се постарах да си изкараме добре
Да беше хубаво ... но дори и сега като се сещам за това как ни казаха за екскурзията и пак се ядосвам ... сигурно съм неблагодарна, но предпочитах да сме само двамата дори и да не бяхме ходили там, а на някое забутано селце в БГ
сега родителите му само се хвалят наляво и надясно какъв подарък са ни направили ... мразя такива неща ... правиш нещо за да можеш да се похвалиш после и всички да те говорят, а не за да направиш добро на някой ... но стига съм се оплаквала, че може да си навлека и вашия гняв  pleasantry просто исках да кажа, че все някога ще си направите медения месец или седмичка ... дори и да е един ден ще бъде страхотно   good  не се отчайвайте
Активен
Rodi
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1384



Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: септември 03, 2008, 12:01:25 »

Герганче мила не се натъжавай ние въпреки че имахме  не мога да кажа че беше меден месец , защото беше само 3 дни от коио единия на милото му беше зле , а на другия на кумата и беше зле понеже те бяха с нас. Ето какво ти предлагам за един уикенд, хем ви е близо http://www.bulrest.com/vratza/index.php?oID=2863&cID=1
Активен
Miri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1748



Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: септември 27, 2008, 05:25:11 »

Герганче, ние ме женени от година и 2 месеца и все още несме си направили меден месец. Причината беше моята работа , просто решиха ,че няма да ме пуснат в отпуск за това събитие. Та решили сме сега през декември да си го направим. Така че не се отчайвай , все ще успеете да намерите парички за по-късно.
Активен
Страници: 1 [2]  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines