Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 19, 2024, 23:12:10

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 29 30 [31]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Клуб на бебеправещите 4  (Прочетена 142220 пъти)
 
Rodi
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1384



Моят сватбен албум

« Отговор #450 -: септември 27, 2008, 11:38:18 »

Много благодаря за продкрепата и милите думи на всички ви.
Тонита благодаря за саита на лабораорията маи там ще отида , че цените са най приемливи. А тряба ли да се обадя предварително да си запиша час.
Активен
tonitta
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2429



Моят сватбен албум

« Отговор #451 -: септември 27, 2008, 18:27:25 »

Роди не е необходимо.Направо отиваш.Сутрин отварят в 7,30 и аз отивам преди работа и навън вече има опашка,обаче много бързо минава и за 15 мин. си готов.Аз винаги ходя при тях и съм много доволна,а и после си ги проверявам в интернет резултатите...Но гледай като си правиш хормонални изследвания да спазваш правилото да си наспана,да си спокойна,да си гладна и да не си пила предната вечер алкохол,а сутринта кафе.За пролактина даже не бива и да сте правили....предната вечер :girl_wink:Предполагам са ти казали и в кои дни да си ги направиш...Ако има нещо не се притеснявай да питаш и на лични girl_wink
Успех и горе главата! good give_rose
Активен
jasmine
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1188



Моят сватбен албум

« Отговор #452 -: септември 29, 2008, 10:53:17 »

Аз искам да споделя нещо :angry:и този месец ми дойде cray,незнам защо така с милото не се пазим изобщо ,а не става нищо.Притеснявам се вече,чувствам се ужасно cray,защо и аз трябваше да съм с обърната матка crazy,знам казаха ми че се забременява по-бавно,не че не ,но незнам .....дайте ми съвет,сега мисля пак да отида при моят гинеколог да видя защо така се получава.Незнам направо как да действам вече angry
Активен
Рени
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1994


Аз дочаках своето малко чудо*2!


Моят сватбен албум

« Отговор #453 -: септември 29, 2008, 12:25:07 »

Момичета, и този месец оставам в клуба. Днес си правих тест, но е отрицателен. Не се притеснявам много, но малко си стана  cray, защото днес имаме годишнина с милото и ми се искаше да го зарадвам.

jasmine, късмет в бебеправенето. Good luck
Активен
Дидето
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1523


Моят сватбен албум

« Отговор #454 -: септември 29, 2008, 12:57:09 »

Рени съжалявам мила не се отчайвай времето е пред вас сега се стягаш и като ти свърши
секс секс секс секс секс секс до пръсване с милото ти tease
Жасмин вие т колко време бебеправите извинявам се ако си казала ама не съм разбрала
Активен
Рени
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1994


Аз дочаках своето малко чудо*2!


Моят сватбен албум

« Отговор #455 -: септември 29, 2008, 14:34:30 »

Благодаря ти за подкрепата Диде. Ще продължаваме къде със секс, къде с кекс. Някой ден все ще се получи. Късмет на всички и повече gu6 gu6 gu6
Активен
Rodi
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1384



Моят сватбен албум

« Отговор #456 -: септември 29, 2008, 15:00:48 »

Мила ми Рени каквото и да кажа ще е малко , знам колко се надяваше да поднесеш тази прекрасна изненада на Иво и да отпразнувате освен годишнината си и едно бъдещо бебе, но както и ти си казвала то си знае кога да се появи и да ви направи щастливи. Горе главата и другия месец пак с нови сили зе залавяте за  gu6 gu6 gu6 
Активен
abel
Сватбар
***
Публикации: 162



Моят сватбен албум

« Отговор #457 -: септември 29, 2008, 15:04:29 »

Аз искам да споделя нещо :angry:и този месец ми дойде cray,незнам защо така с милото не се пазим изобщо ,а не става нищо.Притеснявам се вече,чувствам се ужасно cray,защо и аз трябваше да съм с обърната матка crazy,знам казаха ми че се забременява по-бавно,не че не ,но незнам .....дайте ми съвет,сега мисля пак да отида при моят гинеколог да видя защо така се получава.Незнам направо как да действам вече angry

Обърнатата матка няма връзка smile И аз си мислех като теб, защото и аз съм с обърната и така са ми казвали (включително и лекар...).
Когато решихме да работим по въпроса реших да си направя първо изследвания, за да съм спокойна, че всичко е наред и може да се "трудим". Споделих с лекарката и тя ми каза, че няма никаква връзка скоростта на забременяване и обърнатата матка.
При нас бебето стана от раз - за моя голяма изненада. Аз се бях настроила да чакам поне 6 месеца.
Та ми трябваше и малко време да свикна да с резултата.
За твое успокоение - консултирай се с лекаря си, но не се настройвай негативно smile
Има голяма доза късмет в цялата тази работа smile
Успех!
Активен
Zahira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2242


Моят сватбен албум

« Отговор #458 -: септември 29, 2008, 20:10:08 »

Jasmine обърнатата матка според мен изобщо не би трябвало да те притеснява. Майка ми е с такава пък е родила 3 деца. Аз също съм с обърната матка и забременях още първите месеци. За съжаление при мен беше мисед - тоест задържан аборт, което е и доказателство както казаха лекарите, че уж при обърната матка по-трудно се забременявало, но захване ли се плода няма "пускане".  При мен ембрионът е бил със спряла сърдечна дейност и въпреки това организмът не го изхвърля.
Вече за позите си има специфични такива за бебеправене, когато жената е с обърната матка.
Активен
goldi
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1871



Моят сватбен албум

« Отговор #459 -: септември 30, 2008, 10:57:48 »

И аз съм с обърната матка, но при мен не става вече 9 месеца, така че всичко е въпрос на организъм. Някой с обърната матка както ти пишат забременяват бързо, други не, даже не знам дали проблема идва точно от обърнатата матка. Така че търпение и успех
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #460 -: септември 30, 2008, 11:25:05 »

Аз съм с обърната матка!Но проблемите ми дойдоха то друго!Не съм спазвала и никакви пози!Моя лекар даже за миг не е споменавал,че евнтуално това може да забави процеса!Всичко е до организъм както е казала Голди give_rose
Търпение и много скоро тази темичка ще опустее heart
Активен
ilkata
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 100



Моят сватбен албум

« Отговор #461 -: септември 30, 2008, 13:29:38 »

МОМИЧЕТА според моите изчисление днес,утре или вдругиден е нашия ден, за това се залавяме мн усърдно с бебеправенето . стискайте палци smile
Активен
Rossistela
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1863



Моят сватбен албум

« Отговор #462 -: септември 30, 2008, 13:59:32 »

Активен
Страници: 1 ... 29 30 [31]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines