Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 27, 2024, 07:19:33

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 28 29 [30] 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Клуб на бебеправещите 4  (Прочетена 142812 пъти)
 
Рени
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1994


Аз дочаках своето малко чудо*2!


Моят сватбен албум

« Отговор #435 -: септември 26, 2008, 09:07:16 »

Роди, мила съжалявам за това, което чета, но се присъединявам към другите момичета в пожеланието им да не губи дух. Продължавайте смело с опитите, човек никога незнае какво ще му се случи. Успех good kiss2
Активен
verdad
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 151


But baby...you're the right kind of wrong


Моят сватбен албум

« Отговор #436 -: септември 26, 2008, 11:37:18 »

МИли мо момичета денс ходих на доки и на прегледа се останиви че десния ми яйчник и тръба са възпалени и освен това около тях имало някаква течност която не се знае от какво е. Можело д е от спукана киста или нещо такова, но тази теччност пречела да се види дали сега имам киста. А и на десния яйчник имам нкакво жълто образование, което също н се знае какво е точно. Сега с мъжа ми ще пием хапчета и като м доиде отивам на изследване на хормони. Някой може ли да ми каже колко горе долу струват изседванията. И после е правим и спермограма. Много съм отчаяна направо ужаса.Явно скоро няма да видя +++ резултат.  cray cray cray

Скъпички са хормоните, на мен ми изследваха тези, който gucci е написала и платих 118,70лв., запомнила съм го, не е някаква фрапираща сума и все пак... angry
Активен
Данитка
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2117



Моят сватбен албум

« Отговор #437 -: септември 26, 2008, 12:13:43 »

Rodi мила само спокойно и не се отчайвай give_rose
Всичко ще се нареди,само бъди позитивна  good
Активен
goldi
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1871



Моят сватбен албум

« Отговор #438 -: септември 26, 2008, 12:15:09 »

На мен днес ми излезе резултата за токсоплазмозата РПХА е 1:20. Лекарката каза, че е много малко и да не се притеснявам, но като забременея пак да се изследвам, а и 50-60 % от хората имали такива ст-сти
Активен
-Ади-
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 448



Моят сватбен албум

« Отговор #439 -: септември 26, 2008, 13:16:00 »

МИли мо момичета денс ходих на доки и на прегледа се останиви че десния ми яйчник и тръба са възпалени и освен това около тях имало някаква течност която не се знае от какво е. Можело д е от спукана киста или нещо такова, но тази теччност пречела да се види дали сега имам киста. А и на десния яйчник имам нкакво жълто образование, което също н се знае какво е точно. Сега с мъжа ми ще пием хапчета и като м доиде отивам на изследване на хормони. Някой може ли да ми каже колко горе долу струват изседванията. И после е правим и спермограма. Много съм отчаяна направо ужаса.Явно скоро няма да видя +++ резултат.  cray cray cray
Роди,извинявай за въпроса,но кога последно беше на профилактичен преглед?
Интересно ми е за колко време могат да се образуват тези проблеми и ти имала ли си някакви болки или неразположения сега или просто реши да се прегледаш профилактично?
Активен
Rodi
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1384



Моят сватбен албум

« Отговор #440 -: септември 26, 2008, 13:53:30 »

Аз минали месец ходих на гинеколог и за цитонамзка. Тогава обаче гинеколога не ме зледа на вагинале а само с опипване . От известно време имам болки в десния яйчник които е и проблемния и затова реших да отида на друг и да ме види на вагинален. Сега с мъжа ми пием хапчета и после като мидойд отивам на хормонали изследвания на LH, FSH, Пролактин и Естрадиол. и после като ми сварши пак при доки да ме види на вагинален.
Активен
Дидето
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1523


Моят сватбен албум

« Отговор #441 -: септември 26, 2008, 15:19:27 »

Лелеееееееее роди кво стана бе миличко какво е туй чудо дето се появи изведнъж  cray cray cray cray cray
как така не се знае какво е
леле как ме шашна уж нищо нямаше ама не се шашкай защото е по зле така
айде дръж ни в течение  huhhuh.gif
Активен
Luv4e
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 675


Нашето сладурче Алекс :))


Моят сватбен албум

« Отговор #442 -: септември 26, 2008, 15:32:57 »

Rodi спокойно и не падай духом , дано всичко се оправи!
Активен
Rodi
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1384



Моят сватбен албум

« Отговор #443 -: септември 26, 2008, 15:43:03 »

Благодаря ви за подкрепата мили мой момичета, малко ми е трудно и съм се поодчаяла .
Активен
Дидето
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1523


Моят сватбен албум

« Отговор #444 -: септември 26, 2008, 16:09:58 »

Горе главата има каде каде по лоши случаи и са така силни хората ня нищо всичко ще се оправи 
Само няма да се шашкаш ок good
Активен
irenam33
Новак
*
Публикации: 8



« Отговор #445 -: септември 26, 2008, 17:38:45 »

здравейте, аз пак се включвам с надежда за съвет. Този месец бебеправихме за 1-ви път и незнам какво става просто. От 10 дена някъде ме боли корема и гърдите, а по принцип тези дни трябваше да ми дойде. Преди 4 дена обаче имах само изключително слабо кафеникаво зацапване, което продължи 4 дни /само през деня, а през нощта нямаше нищо/и днес спря....сега вече се обърках- дали не е цветна бременност или нещо друго.. кога да правя тест...толкова искам да е станало бебето, но и много ме е страх да не би да е рано за тест и да се разочаровам....
Активен
-Ади-
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 448



Моят сватбен албум

« Отговор #446 -: септември 26, 2008, 18:06:17 »

Мила,ако започнеш още от първия месец да се отчайваш какво ще стане след 3-4 месец ако нищо не стане,не трябва още от самото начало да се самонавиваш,че ще стане от първия път!
Това все пак си е Божа работа!
Според мен трябва да си направиш тест и независимо какъв е резултата(положителен или отрицателен) трябва да идеш на гинеколог да те види,защото ние не сме лекари и не можем да ти кажем на какво може да се дължат твоите симптоми!
Активен
Рени
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1994


Аз дочаках своето малко чудо*2!


Моят сватбен албум

« Отговор #447 -: септември 26, 2008, 18:33:26 »

Горе главата Роди, всичко ще се оправи. Само не започвай да си мислиш неща като тези от вчера, че скоро няма да видиш +++++ резултат.

irenam33, ако искаш изчакай деня, в който трябва да ти дойде и си направи тест. Дори и резултата да е отрицателен няма защо да се отчайваш 1 месец е много малко време за отчаяние.
Активен
tonitta
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2429



Моят сватбен албум

« Отговор #448 -: септември 26, 2008, 19:53:07 »

Роди мила не се шашкай!Казвам ти го от опит,защото преди година и аз ги минах тия мъки,а даже и на мен скоро не ми виждаха ама левия айчник и  пак не се знаеше от какво е...И мен това много ме притесни,но свако,който ме преглеждаше каза да не се тревожа и че в най-лошия случай и един яйчник и половин тръба пак вършат работа :girl_wink:Е мен това не ме успокои особено,но след като ми дойде и се попекох малко на плажа и пак отидох на преглед и всичко се беше оправило-виждаха се и двата яйчника и то много добре-и това без никакво лечение.Е,всеки случай е индивидуален,но все пак какво ли не съм преживяла и аз и затова много добре те разбирам.То мен вече ме е страх да отида на лекар... :girlhide:А за хормоналните изследвания-нали си от Варна,та ти препоръчвам една лаборатория,в която аз си правя изследванията и има пакетни цени.Аз си изследвах този месец всички хормони,че дажи и за щитовидната и дадох 87 лв. Ето тук можеш да видиш сайта и цните(но гледай тези,които са в кмплект-по отделно са по-скъпи):
http://www.laborexpres.com/price.html
Успех и горе главата,че и от нерви се образуват проблеми girl_wink good give_rose
Активен
ilkata
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 100



Моят сватбен албум

« Отговор #449 -: септември 27, 2008, 08:41:53 »

Роди миличка горе главата и не се отчайвай. знай че ние сме с теб. иди и си направи изследвания виж какво ще ти кажат лекарите за да ти е по леко защото неведението е много лошо нещо. пък  за ++++++ не се притеснявяй Господ си знае работата когато не го очакваш тогава ще дойде. успех и  kiss и не се притеснявай ние сме с теб
Активен
Страници: 1 ... 28 29 [30] 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines