Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 20, 2024, 13:53:33

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 ... 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Клуб на бебеправещите 4  (Прочетена 142225 пъти)
 
Вероника
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3502



Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: август 16, 2008, 18:38:26 »

Инче идея си нямам колко е  nea
Трябваше да ми дойде на 21 юли (при 30 дневен цикъл) закъсня ми - не се учудих аз съм всеки месец така аи сега смених климата - още повече.
Правих два теста около 25 юли - отрицателни.
На 1ви август с адски болки ми дойде, но не много обилно. После цапане по толаетната хартия, вчера кървене два пъти в урината - и аз понеже имам болки реших че са бъбреци.
Направо ще се побъркам!
Дими пък като чете за кво става въпрос при извънматочна и взе да търси начин да се провери по обстойно въпроса дори и с лапароскопия.
Освен това да вмъкна че брат ми който е на гости и идната седмица ще го прибираме , вчера умираше от болки в корема и днес последва операция на апендицита- УЖАС! какво става не знам ама не е на добре и много ме е страх  cray sad
Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: август 16, 2008, 18:42:55 »

Верче миличка само не се притенявай излишно.защо не отидеш при друг лекар да погледне и той Wink
пращам ти една силна прегръдка и от сърце ти пожелавам всичко това да има happy end good
Активен
Вероника
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3502



Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: август 16, 2008, 18:49:17 »

Мила в Албания съм - тук всички добри са учили в България  cray
Свързах се с човек много виден лекар - кардиолог женен за българка - говореш български, възрастен е и е допста на почит - той ни е поел и навсякъде е с нас да превежда и да вика лекари - по-добро тук не може да стане. Мислехме да отпрашваме за Бг ама един лекар патолог - Дими говори с него каза че е рисковано ако ми стане нещо по пътя.
Благопдаря мила и аз те прегръщам!!!
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: август 16, 2008, 18:55:31 »

Защо не направиш пак тест!!С това кървене...знам ли може да е грешка!!!И защо теста за ЧХГ не се направи възможно най-бързо???Миличката представям ти какво ти е в момента!!И така както всеки ти казва-да чакаш и да няма какво да направиш cray cray :'(От сърце се моля за теб и се надявам всичко да се оправи!!!!Дано  cray
Активен
Picolina
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2748



Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: август 16, 2008, 18:56:20 »

Вероника,направо нямам думи за това ,което ти се случва,но знам ,че не трябва да се предаваш и падаш духом,сигурна съм ,че всичко ще се нареди добре и накрая ще свърши добре.Стискам ти палци  good good good
Активен
Вероника
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3502



Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: август 16, 2008, 19:00:31 »

Клео направиха ми днес и ЧХГ, просто искат да видят след два дни дали се покачва ако да - извънматочна, ако не - съм направила аборт.
Кървенето не е точно кървене.
Цапане от време на време на хартията - ту розово, ту кафявао, ту никакво.
И това било типично за извънматочна - незнам ама...
дими изхвърча да говори тука с тоя бг лекаря
Благодаря ви много за подкрепата - надявам се да свърши по най-добрия възможен начин за мен, да няма усложнения после че............... GROAN GROAN insane l_bye_boy badgirl GROAN GROAN
Активен
dani81
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1283



Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: август 16, 2008, 19:05:05 »

Ще стискам палци всичко да мине добре! Не падах духом и ще чакаме да ни държиш в течение. Успех и много целувки air_kiss
Активен
Алексчето
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1301



Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: август 16, 2008, 19:12:05 »

Верче стискам палци да не е това, а само гаден резултата от диетата. Пиши ни веднага щом нещо се изясни, с теб сме духом give_rose
Активен
vanessa
Сватбар
***
Публикации: 262



« Отговор #23 -: август 16, 2008, 21:21:32 »

Вероника,имаш и моята подкрепа!Дано каквото и да е да завърши с добър край!Поздрави и горе главата! give_rose
Активен
tonitta
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2429



Моят сватбен албум

« Отговор #24 -: август 16, 2008, 21:42:04 »

Вероника дано всичко мине по най-добрия начин за вас!Най-малко ти заслужаваш това,което ти се случва в момента и не знам какво да кажа,но ако е извънматочна само знам,че трябва да се действа бързо :'(няма справедливост на тоя свят :'(Успех все пак и знам,че с подкрепата на любимия до теб всичко ще бъде наред накрая и ще сте по-силни отвсякога.Ако от тук можем да помогнем с нещо-казвай!
Успех! give_rose give_rose give_rose
Активен
Miri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1748



Моят сватбен албум

« Отговор #25 -: август 16, 2008, 23:02:57 »

Вероника искрено ти съчуствам , за това което става . Надявам се нещата да се одредят както трябва за теб.
Относно извънматочна бременост, тук в САЩ , дават Метотраксат (лекарство, което се дава за артрит) , ако е ранна извънматочна бременост , като жената трябва да прокърви до 48 часа. Така се избягва гадната операция. Незнам дали има такава практика в България , но моята приятелка туке акушер-гинеколог и с нея един ден си говорехме на тази тема и тя ми обясни за тази опция. Така че говори с лекарите там и стискам палци всичко да е наред.
Активен
Вероника
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3502



Моят сватбен албум

« Отговор #26 -: август 17, 2008, 11:16:36 »

Благодаря ви момичета за подкрепата - имам нужда от много позитивизъм.
Каквото е такова! Дими вярва в чудеса и все си мисли, че нещата може да се обърнат.
Мири, на мен тук ми предложиха някаква инжекция ако се потвърди извънматочната бременност.
Каквото и да правят си трябва - понякога нещата се случват и човек трябва да се бори - всяко зло за добро.
Не ме е боляло  от вчера насам - но това не е гаранция.
Само кръста ме боли яко - това е. Ще видим утре какво ще се изкажат.
Отново едно огромно БЛАГОДАРЯ  :thanks Желая на всички ви много здраве и много късмет  smile
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #27 -: август 17, 2008, 13:38:28 »

Вероника и аз стискам палци да не е най-лошото.Дано всичко се оправи.Добре че сте попаднали на добри доктори и ви обръщат внимание.Ще стискам палци и да се надяваме нещата да се оправят.
Активен
goldi
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1871



Моят сватбен албум

« Отговор #28 -: август 17, 2008, 16:14:27 »

На мен днес ми е първи ден от закъснението, имам много точен цикъл, направих си тест Шуър Чек но е отрицателен, така че двете седмици море не са помогнали явно cray
Активен
Вероника
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3502



Моят сватбен албум

« Отговор #29 -: август 17, 2008, 16:56:49 »

На мен днес ми е първи ден от закъснението, имам много точен цикъл, направих си тест Шуър Чек но е отрицателен, така че двете седмици море не са помогнали явно cray
goldi след два дни си направи друг ако не ти дойде  good Успех!
Активен
Страници: 1 [2] 3 4 ... 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines